Temizlik seti tavsiyesi lütfen.

Xiamoi. 3650ye aldık.
Ben mop için forum açmıştım ama robot süpürge almaya ikna oldum 😂
Süpürdüğü odanın her yerine değiyor mu peki. Nasıl çiziyor ki rotasını. Şu foruma kadar para tuzağı olarak bakıyordum, bir kaç kişinin yazdıkları fikrimi değiştiriyor şu anda 😂 Kocam çok sevinecek bu işe. Bu ay dyson v11 sözü vermişti, araya bunu nasıl sıkıştıracağım 🙄

Süpürdüğü odanın her yerine değiyor mu peki. Nasıl çiziyor ki rotasını. Şu foruma kadar para tuzağı olarak bakıyordum, bir kaç kişinin yazdıkları fikrimi değiştiriyor şu anda 😂 Kocam çok sevinecek bu işe. Bu ay dyson v11 sözü vermişti, araya bunu nasıl sıkıştıracağım 🙄
Küçük çocuğunuz varsa tavsiye etmem aslında. Yerde oyuncak vs olmaması gerekiyor. Yatağın altı haric her yere giriyor. Rotasını biz önce oda oda tanıttık. Sonra evi. Şimdi mesela salondan baslatiyoruz ama oraya yapmadan kızın odasına gidiyor koridoru yapıyor sonra salona geliyor falan niye öyle yapıyor bilmiyorum. Çok eşyası olan ev için de iyi değil aslında. Mobilyalar hep alcaksa da iyi değil giremiyor altlarına o zaman..bizimkiler yüksek hepsi yatak hariç. Yengemin de var o da çok memnun. O önce evine almıştı. Şimdi yazlığına da aldı. Ben de ondan gaza geldim biraz. Ikinciye alıyorsa dedim

Tonla baskı 😂 o kadar çekmiyorumdur ya. Peki tamam 🤦🏼‍♀️
İki senedir 2 mopum var. Biri merdiven silmek için bastırıp dönen vileda tarzlarında diğeri elde yıkayıp takılan klasik dikdörtgen moplardan. Vileda gibi olanı binanın merdivenlerinde kullanıyoruz, eşim siliyor ama 2 senedir tek bir kırığı yok. Diğerini de herşey bir milyonculardan almıştık bezini elimle sıkıyorum şuana kadar onda da hiçbir sıkıntı yok. Kullanıma bağlı yani.

Küçük çocuğunuz varsa tavsiye etmem aslında. Yerde oyuncak vs olmaması gerekiyor. Yatağın altı haric her yere giriyor. Rotasını biz önce oda oda tanıttık. Sonra evi. Şimdi mesela salondan baslatiyoruz ama oraya yapmadan kızın odasına gidiyor koridoru yapıyor sonra salona geliyor falan niye öyle yapıyor bilmiyorum. Çok eşyası olan ev için de iyi değil aslında. Mobilyalar hep alcaksa da iyi değil giremiyor altlarına o zaman..bizimkiler yüksek hepsi yatak hariç. Yengemin de var o da çok memnun. O önce evine almıştı. Şimdi yazlığına da aldı. Ben de ondan gaza geldim biraz. Ikinciye alıyorsa dedim
Müdaheleyi sevmiyor demek, işime karışma diyor. 😂

Aynen ama kendini boşuna yoruyor git gel yaparak:) Benim bir arkadaşım var dyson kablosuz süpürgesi var. Bir de robot süpürgesi. Canım benim dediği dyson. Ikisine de bakıyormuşsunuz ya soyleyim dedim
Dyson kullanan kim varsa daha öncekiler süpürge değilmiş diyor. Onu kafaya taktım zaten, son doğum günümde eşim beştaş almıştı. İçimden keşke dyson alsaydı diye geçirdim 😂

Canim robot supurge hali varken mop yapmasi sıkıntı cunku halilari isliyor en azindan benimki oyle :) bazi modellerde hali algılayıcı var sanırım. Robot aldığımdan beri evi cok az supuruyorum onuda soyleyeyim once robot al illa alacaksan supurgeye sonra karar ver bence

bende robot süpürge olduğu için o tüm tozları topladığından sprey mop kullanıyorum. toz kalmadığı için hem tozu yayma gibi bir durumu olmuyor hemde istediğiniz kadar su püskürttüğünüz için yerleri ıslak bırakmıyor:-)

Parex kullanıyorum 5senedir benimle yedek başlıklarından alıyorum arada gayet memnunum iz falan bırakmıyor evim laminant degıl mermer.

Parex süngerli kocasız mop kullanıyordum kendi sıkmalı olanlardan ucu çabuk yipraniyordu üç bulamadım çok memnundum egzamam var benimde püsküllü dönenlerden aldım hiç beğenmedim duruyor 2 sene oldu vip Ahmet'in kova setini aldım a101den bezlerini çok memnunum duvar zemin cam herşeyi siliyor tavsiye ederim

Merhaba hangi model robot aldınız silme özelliği var mı acaba
Birde silme özelliği calısırken halıları kaldırmak gerekiyor mu? Sadece zemini algılayıp silebiliyor mu
Evi kaç dk da silip supuruyor
Xiaomi benimki silme ve supurme yapıyor,haritalandirma ozelligi var. Halıları ben kaldirmiyorum ayrica seçmiyorum seçme özelliği de varmış sanırım. Evimde az halı var. 55 dk bütün evi supuruyor, 140 metrekare benim evim.

Beli rahatsiz bir yakinima tavsiye edecegim,isine yarar diyorsunuz yani..
Bu yakınınızın onu kullanmasi ile ilgili biraz da. Anneme alacağım ben de ayarlamaları ben yapacagim kullanmasını öğreteceğim.evini buna gore ayarlamalı. Koltuklarimiz yuksek yatagimizin altina giriyor. Yani dip kose her yere giriyor yerde ekstra dolacağı kablo yok. Bunları bir kez ayarlarsa hayatı hep rahat eder.

Bu yakınınızın onu kullanmasi ile ilgili biraz da. Anneme alacağım ben de ayarlamaları ben yapacagim kullanmasını öğreteceğim.evini buna gore ayarlamalı. Koltuklarimiz yuksek yatagimizin altina giriyor. Yani dip kose her yere giriyor yerde ekstra dolacağı kablo yok. Bunları bir kez ayarlarsa hayatı hep rahat eder.
Supermis koltuk altlarina filan girmesi,benimkiler de yuksek,zaten ilk firsatta ben de dusunuyorum.Iste,yakinimin belli belirsiz kapi esikleri var,onlar acaba sorun olur mu,koltuk altlarina girmez ama ortaligi temizlese yine de yeter,

X