TEMMUZ'da yeni umutlar besliyoruz...

günaydın kızlaaarrrrr.

valla bnde hiçbi belirti yok.

kasık agrısı şiddetlendi

birde bugün başım ağrıyo o kadar.

sabreden derviş muradına erermi.

şafak 5 sabredicem bakalımmm

Eger cok düşmekten bilincaltina yerlesmediyse hamole olabilirsin benim etrafımdaki bir sürü kisi hamile olduğunu ilk ruyasinda ogrenmisti hatta bende gordum hemde kac kez :)) şimdi pazar gununu bekliyorum test yapmak için

Insallah bilinc altinin oyunu degildirde hamişizdirr :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın kızlaaarrrrr.

valla bnde hiçbi belirti yok.

kasık agrısı şiddetlendi

birde bugün başım ağrıyo o kadar.

sabreden derviş muradına erermi.

şafak 5 sabredicem bakalımmm

Günaydın cnm :)
Beklemekten baska çare yok zaten. Hepimiz hamiş olsak super olurdu vallaa

Günaydın cnm :)
Beklemekten baska çare yok zaten. Hepimiz hamiş olsak super olurdu vallaa

Dimi ama :))
Hepimiz arka arkaya buraya girsek de;
Hamileyimm hamileyimm diye yazsak ne guzel olur dimi ya :))

Gunaydin kızlar nasılsınız moraller nasıl bakım bu hafta lazer randevum var eşim gitme ya bebek varsa ona zarar gelir diyor.evet normalde olsa bilsem gitmem ama olma ihtimali suphesi her ay olacak bu durumda napmaliyim test için çok erken bat 26 temmuz çünkü

Slm bnmde bat 26 bnm ovulosyonum yeni bitti simdi erkn bnide eklermissinz

Gunaydıınnnn :)
Rüyamda güya hamileymişimde bunu bi arkadaşıma söylüyordum... üstüm açık uyudum sanirim :)

Canım bende hamile olduğumu öğrenmeden önce rüyamda kendimi hamile görmüştüm meğersem çok başlarındaymışım hakkında hayırlısı olsun 😊 bir arkadaşımda aynı rüyadan sonra hamile olduğunu öğrendi 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay hadi insallahhhh... yanaş öpücemmm umut oluyosinuz valla böyle soyleyince....

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Umarım bu ay hepimiz güzel haberler alırız. Benim bat bugün. Geçen hafta 4 gün süren kahverengi lekelenmem oldu. Yerleşme kanaması olabilir mi diyorum, ümitlenmek istemiyorum.

Kasık ve bel ağrım var. Sanki regl olacakmışım gibi. Hayırlı haberler olur inşallah.

Paylaşmak istedim...

Ben de hamileyim kizlar :) ama cok korkuyorum allah herkese nasip etsin :)

Ben de hamileyim kizlar :) ama cok korkuyorum allah herkese nasip etsin :)

Aa nie korkuyosun canim. Ben suan hamile oldugumu ogrensem zil takip oynicam :))
Merak etme rabbim sana da bebegine de saglik verir ins

Cok sevindim. Korkmayın insallah saglikla gelisip kucaginiza alacaksiniz bebeginizi :)

Aa nie korkuyosun canim. Ben suan hamile oldugumu ogrensem zil takip oynicam :))
Merak etme rabbim sana da bebegine de saglik verir ins

Kizlar allah razi olsun guzel dilekleriniz icin. 12 haziran gunu 10 haftalik bebegimi kalbi durdugu icin kurtajla aldilar. Cok aci çektim bu yuzden. Kendi açtığım topikde bahsettim. Orada benim gibi arkadaslarla birbirimize destek oluyorduk. Hic korunmadim kurtajdn sonra vee sonuc adet olmadan hamile kaldim. simdi cok mutluyum ama cok da korkuyorum tekrar basima gelirse diye allahim kimseye yasatmasin lütfen benim icin dua edin kizlar allahim sizlere de en kisa zamanda nasip eder ve sağlıkla kucaginiza alirsiniz insallah

Ay hadi insallahhhh... yanaş öpücemmm umut oluyosinuz valla böyle soyleyince....

1 hafta boyunca hergun hamıle oldugumu gordm ruyamda, aılemın sevındıgını fln kımı zaman oglum oldugunu gordum , ve hamıle oldugumu ogrendım =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…