Temporal Facelift & Üst Gözkapağı Ameliyatım

Sedish

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
71
29
38
Herkese yeniden merhaba☺️
Diğer hesabıma giremediğim için bu yeni hesabımdan devam ediyorum😊
Kısaca bilgi vermek gerekirse 38 yaşındayım ve bu ameliyat için doğru bir zamanlama olduğunu düşünüyorum.

15 Şubat perşembe günü özel bir hastanede genel anestezi ile yaklaşık 4 saat süren ameliyatım gerçekleşti.
Ameliyattan çıktığım gün ve gecesi hayatımın en kötü günüydü diyebilirim.
İlk 2-3 günüm hem bedenen hem psikolojik olarak çok ama çok zordu. Sonra yavaşça düzelmeye başladım ve bugün 9. günümde kendimi çok daha iyi hissediyorum🙏🏻

Tabi ki hala iyileşemedim, şişliklerim, dikiş izlerim olduğu gibi duruyor ama o zor süreçten sonra bugün şükrediyorum bu halime🙏🏻☺️

Ameliyatımın ertesi sabahı görüntümü buraya ekliyorum😊
3766360A-09D8-444E-8F1C-EFA567A90484.jpeg

Bugün 12. günüm fakat şişlikler, morluklar hala devam ediyor😣
Yanaklarım, burnum bile inanılmaz şişti.
Gözkapaklarım ve gözçevrem zaten felaket.
Haftasonu kocaman güneş gözlükleriyle dışarı çıktım ama asla çıkartamadım gözlüklerimi çok kötü görünüyor hala..

Bu ödemler için önerisi olanlar var mı? Gerçekten süreç hiç kolay değilmiş onu anlıyorum.

Doktorunuz kim acaba, ödem için Dr takviye vermedimi bromelin kullanabilirsiniz

Ödem için sabah ve akşam birer tablet bromelain kullanıyorum.
Yüzümdeki şişlikler daha iyi durumda ama gözkapaklarım, gözaltlarım hala çok şiş.
Bugün 2. haftam doldu.

Anladım. Yönetime bildirmeniz lazım ki hesapları birleştirsin. Geçmiş olsun.

Öyle mi? Hiç bilmiyorum valla ilk defa kullanıyorum, eskiden hep dışardan okurdum😊 ama diğerini kullanamayacağım zaten sorun olmaz sanırım☺️

Bugünün güncellenmesi, sol gözümün üst kapağı çok şiş ve geceleri bantlayarak uyuyorum. Fotoğraf ekliyorum.
15. Gündeyim ama hala dışarı çıkacak durumda değilim maalesef sadece güneş gözlüğü ile çıkabilirim🙂

photo-output.png

Hepsi geçecek. Yaptıran arkadaşlarım çok ve bu süreçten geçtiler. 2 ay ödem sürüyor sonra hızla iyileşme oluyor.
Ben göz kapağı ameliyatı yaptırdım onda bile 1 ay gözlükle gezdim ama çekilen unutuluyor sonuç iyi olunca

Hepsi geçecek. Yaptıran arkadaşlarım çok ve bu süreçten geçtiler. 2 ay ödem sürüyor sonra hızla iyileşme oluyor.
Ben göz kapağı ameliyatı yaptırdım onda bile 1 ay gözlükle gezdim ama çekilen unutuluyor sonuç iyi olunca

Yarın 20 gün oluyor, hergün iyileşme kaydediyor☺️ Hala şişlikler, ödemler var ama dediğiniz gibi 2 ay, 3 ay geçmesi lazım diye düşünüyorum.

lütfen 1-2 ay sonrada güncel foto atın merakla bekliyorum benimde ilerde düşündüğüm bir ameliyat . Şimdiden çok güzel görünüyor geçmiş olsun💐

lütfen 1-2 ay sonrada güncel foto atın merakla bekliyorum benimde ilerde düşündüğüm bir ameliyat . Şimdiden çok güzel görünüyor geçmiş olsun💐

Çok teşekkürler☺️
Tabi ki bilgi veririm. Bazen güzel görünüyor ama bazen özellikle sabahları çok şiş oluyor.
Henüz sıkıntılar var ama umarım geçer.

X