Tepkim aşırı mı ?

Gayet biliyordu özellikle sabah alışveriş yaparken de mesaj attım cevap falan verdi buna sinirleniyorum zaten sabah söyle benim de günümü hiç etme belki ben başka bir şey yapardım bunlarla uğraşacağıma
ay düşüncesiz insanlardan nefret ederm:KK43: ama size göre zaten pek olgun biri de değilmis anladığım kadarıyla önünüze bakın daha olgun aklı basında bir cıkar karsınıza umarım

O kadar hazırlık yapmışsınız kızmakta haklısınız tabi ama bu adamla olmaz ya cidden 25 yaşta erkoların kafa daha pek basmıyor bişeylere

Atıyorum O 35 sen 40 olsaydınız olurdu ama 25 yaş gerçekten küçük devil😬 gayrimenkul danışmanlığında bu kadar iletişimsiz kalacak bir şey de yapmıyorlar. Gitsin yaşıtlarıyla oynasın çocuk adam, sen ona 2 gömlek fazla gelmişsin.

Ben olsam çok daha ciddi tepki verirdim

Adam rahat saygı yok düşünce oda yok

Nasıl başlarsa öyle gider derler hiç hoş başlamamış bırak o yoluna sen yoluna sonu baştan belli

Atıyorum O 35 sen 40 olsaydınız olurdu ama 25 yaş gerçekten küçük devil😬 gayrimenkul danışmanlığında bu kadar iletişimsiz kalacak bir şey de yapmıyorlar. Gitsin yaşıtlarıyla oynasın çocuk adam, sen ona 2 gömlek fazla gelmişsin.
O kadar haklısın ki

Selam kızlar sizlerle bir derdimi paylaşacağım.
Baştan söylüyorum uzun
Paragraf noktalama yok hem teldeyim hemde kafam çok ayık değil

Benim aylardır görüştüğüm bir vardı kendisi benden küçük ben 30 o 25 , zamanla bu ilişkiyi sevgiliyiz artık dediğimiz yere getirdik başta ikimiz de çok hazır değildik adını koyduktan sonra bana batan şeyler oldu flörtken çok takmıyordum ama sevgiliyiz diyince takıntı yaptım sanırım
1 .Beyefendi sabah işe başlar iş bitene kadar ortada yok ararsam açar ama kendisi aramaz
Mesaj atar sabah uyanır uyanmaz iş için bölge değiştirirken işte şuraya gidiyorum buraya gidiyorum şunu yedim vs ama hiç nasılsın şu bu yok anca işi bitecek öyle arayıp sorar bunları
Normalde asla takmam ama şu var ki benim yanımda her mesaja cevap veriyor aramayı açıyor teli asla sessizde olmaz bu kadar telefonla iç içe olup bir nasılsın da denir yani insana bu arada mesleği emlak danışmanı yani bence aman aman boş vakti olmayan bir iş değil bence diyorum çünkü içini bilmiyorum
Neyse ben bunu yine tolere ettim hiç konusunu açmadım patlamayı bekledim sanırım

2. Olay beni patlatan olay şu biz bir hafta önceden plan yaptık evde içeceğiz bu planın olduğu günün ertesi günü de gitmesi gereken bir yer var erken kalkacak hatta planı dedik ki biz 7 de geceye başlarız erken uyuruz erken uyanırız
buraya kadar sorun yok o gün geldi ben yemekleri ayarladım mezeleri alıp gelecek sözde.
Beni aradı bir şey lazım mı diye mezeleri alacaktın dedim , o da geliyim anlatırım dedi bende hayırdır plan mı iptal ne anlatacaksın dedim evet diyince telefonu suratına kapattım.
Bu hala arka arkaya arıyor yine açtım kapıyı aç diyince bende farklı bir şey mi oldu tepkim fazla mıydı diye davet ettim anlatsın diye , adam bana diyor ki şimdi içersek ben yarın belki yetişemem
Diyorum ki bu olay 1 haftadır var bunu bugün mü düşünesin geldi , bana diyor ki yarın yaparız nolcak
Ya dedim bak x sabahtan beri bunu biliyordun arayıp söyleseydin sorun olmazdı ama ben bunca hazırlık yapmışken son dk bu söylenmez bu bana saygısızlık ben dedim kabul etmiyorum bunu burada güzelce vedalaşalım kavga gürültü olmadan her şey için teşekkür ederim.
Hala bana açıklayayım diyince bende ben ikna edilmek istemiyorum bitirmek istiyorum sen gün içinde 6 saat bensiz kalan birisin komplesi sana koymaz dedim kapıyı gösterdim.

Arkadaşlarım tepkin çok fazla ya çocuk bilmez yaşı küçük kafasında bense isteyen erkeğin çok güzel bazı şeyleri bileceğini düşünüyorum ve mevzum cidden içmek değil son dk haber verilip emeğimin hiç edilmesi

Çocuk bugün mesaj attı tepkimin çok fazla olduğunu benim olgun davranmadığımı söylüyor vs bir şeyler

Sizce ben abartmış mıyım ?

Sizi anladım ama o daha çocuk. Benim oğlum 24 yaşında inanın 14 yaşındaki kızım daha olgun. Sadece benim oğlum da değil tüm akranlarının anneleri aynı dertten muzdaribiz. Nasıl bir nesil bu çözemedim.

Buna benzer birşey yaşamıştım ben de. Sevgilim değildi ama sürekli hem flört hem değil gibi bir ilişki bozması birşey yaşıyordum ama deli gibi hoşlanıyordum kendisinden. Eve davet etmiştim bir gün. Nasıl hazırlık bir görseniz herşeyin ince ayrıntısına kadar planladım ve hazırlandım. Son 1 saat kala çok saçma birşey yüzünden beni ekti buna benzer şeylerde yapmıştı önceden. O gün yemin ettim yolda görsem dahi selam vermem diye yeminimi de tuttum. O da o günden sonra çok iletişime geçmeye çalıştı ama baştan düşüncekti onu:KK66: Acımıcaksın bunlara..

1 .Beyefendi sabah işe başlar iş bitene kadar ortada yok ararsam açar ama kendisi aramaz
Mesaj atar sabah uyanır uyanmaz iş için bölge değiştirirken işte şuraya gidiyorum buraya gidiyorum şunu yedim vs ama hiç nasılsın şu bu yok anca işi bitecek öyle arayıp sorar bunları
Normalde asla takmam ama şu var ki benim yanımda her mesaja cevap veriyor aramayı açıyor teli asla sessizde olmaz bu kadar telefonla iç içe olup bir nasılsın da denir yani insana bu arada mesleği emlak danışmanı yani bence aman aman boş vakti olmayan bir iş değil bence diyorum çünkü içini bilmiyorum
Neyse ben bunu yine tolere ettim hiç konusunu açmadım patlamayı bekledim sanırım
sizi aramayan adamı aramayın
siz aradığınız için bu kadar rahat davranmış
birde her şeyi yazabiliyor ama nasılsın sen naptın, neler yapıyorsun demez mi insan
hep kendini anlatıyor anladığım kadarıyla
2. Olay beni patlatan olay şu biz bir hafta önceden plan yaptık evde içeceğiz bu planın olduğu günün ertesi günü de gitmesi gereken bir yer var erken kalkacak hatta planı dedik ki biz 7 de geceye başlarız erken uyuruz erken uyanırız
buraya kadar sorun yok o gün geldi ben yemekleri ayarladım mezeleri alıp gelecek sözde.
Beni aradı bir şey lazım mı diye mezeleri alacaktın dedim , o da geliyim anlatırım dedi bende hayırdır plan mı iptal ne anlatacaksın dedim evet diyince telefonu suratına kapattım.
Bu hala arka arkaya arıyor yine açtım kapıyı aç diyince bende farklı bir şey mi oldu tepkim fazla mıydı diye davet ettim anlatsın diye , adam bana diyor ki şimdi içersek ben yarın belki yetişemem
Diyorum ki bu olay 1 haftadır var bunu bugün mü düşünesin geldi , bana diyor ki yarın yaparız nolcak
Ya dedim bak x sabahtan beri bunu biliyordun arayıp söyleseydin sorun olmazdı ama ben bunca hazırlık yapmışken son dk bu söylenmez bu bana saygısızlık ben dedim kabul etmiyorum bunu burada güzelce vedalaşalım kavga gürültü olmadan her şey için teşekkür ederim.
Hala bana açıklayayım diyince bende ben ikna edilmek istemiyorum bitirmek istiyorum sen gün içinde 6 saat bensiz kalan birisin komplesi sana koymaz dedim kapıyı gösterdim.
şimdi içersek ben yarın yetişemem mi ? pardon da ne bu ? yarınki işi bu kadar önemliyse
az içerdi ama yine de o plan iptal olmazdı
yemekleri yerdi, mezeleri yerdi ama 4 kadeh içeceğine 2 kadeh içerdi nedir yani
ha adam gelse ve az içse siz buna bozulsanız haksızsınız derdim sonuçta insanın vücuduna
alkol gibi zararlı bişeyi hangi miktarda sokacağı çok kişisel bişidir özellikle az içmeyi tercih etmişse

Arkadaşlarım tepkin çok fazla ya çocuk bilmez yaşı küçük kafasında bense isteyen erkeğin çok güzel bazı şeyleri bileceğini düşünüyorum ve mevzum cidden içmek değil son dk haber verilip emeğimin hiç edilmesi

Çocuk bugün mesaj attı tepkimin çok fazla olduğunu benim olgun davranmadığımı söylüyor vs bir şeyler

Sizce ben abartmış mıyım ?
yaşı küçük olduğu doğru ama bilmez konusu doğru değil
ayrıca 30 yaşında kadın 25 yaşında erkek ilişkisi bana çok uyumsuz geldi
eğer aşık değilseniz sevginiz yoğun değilse gönderin gitsin geri adım atmayın
zaten manipülesini de yapmış tepkin fazla olgun davranmadın diyerek
şimdi bunu affederseniz bu vatandaş hep son dk ekmeyi alışkanlık haline getirecek
doğru zamanda doğru tepki vermek iyidir
ama dediğim gibi öyle bi daha bunun gibisini bulamam çok uyumluyuz vs demiyorsanız
özellikle cinsellik yaşanıyorsa ve sizin cinsellikten memnuniyet oranınız %70'in altındaysa gönderin gitsin

Gayet biliyordu özellikle sabah alışveriş yaparken de mesaj attım cevap falan verdi buna sinirleniyorum zaten sabah söyle benim de günümü hiç etme belki ben başka bir şey yapardım bunlarla uğraşacağıma
Sizi ciddiye almıyor, saygısı yok. Sizden küçük diye de bu durumlara hep tolerans göstereceğinizi düşünüp gevşek davranıyor. Onunla zaman kaybetmeyin.

Ben şu kısmı anlayamadım. Hadi içmek istemiyor da yemek de mi yemeyecekmiş? Sadece yemek yiyelim dediyse bana tepkiniz abartı geldi. Alkolle işim olmadığı için anlamam sofrasından da ama normal yemektir diye düşünüyorum.

Aniden bir durum gelişmişse ve ertelenme ihtimali yoksa üzülürdüm ama tepki göstermezdim bu kadar.

98liler de kusura bakmasın ama hala gözümde ergenler. O yüzden ilişkinizin olacağını pek düşünmüyorum.

X