*TERK EDİLDİM NE YAPMALIYIM???? LÜTFEN YARDIM EDİN*

6 Aylık bir ilişkimde 2 gün önce terk edildim. Beni anlamanız ve derteşmek için anlatacağım burada ve ne yapacağımı bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ?

öncesinde sürekli flörtöz biriydim ama istanbulda yaşayan bri olarak ankarada yaşayan biriyle sanaldan tanışarak sevgili olduk sonra o istanbula geldi vben ankaraya gittim. Hayatta aradığım her şey ondaydı, allah sanki dualarıma yanıt vermiş gibiydi. Bana aşık olduğunu ve ona aşık olduğumu iliklerime kadar hissediyordum. Ancak ilk kez aşık olmamın ve uzak mesafenin etkisiyle saçmalayarak ilişki sürecinde sürekli konuyu yapamayacağız ayrılalıma getirdim. neden bilmiyrum ama çok aptalım, kaos istedim sanırım ve onu sürekli böyle üzdüm. da beni uyardı sürekli ayrılalım deme diye ama yine yatım. en son 3 gün önce biz ayrılalım mesafeler sonsuza kadar sürecek dedim ama ayrılık acısı sürmez dedim o da ayrıldı benden. çok pişman oldum 1 gün boyunca 6-7 kez arayarak yalvardım özür diledim barışmak istedim ama kabul etmedi.

ertesi günde aramaya devam ettim, sana inanmıyorum artık güvenmiyorum seninle konuşmak bile istemiyorum dedi. sana yazmak sesini dahi duymak istemiyorum dedi. 6 aydır tanıdığım adam 1 gece de değişti. şimdi napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum tekrar yazsam mı arasam mı ama yeterince aciz duruma düştüm.

sonra dün zehirlendim (gerçekten zehirlendim migren ilacı içip üstüne alkol alınca böyle oldu) instada zehirlendim diye serumlu kol fotosu attım 30 kişi yazdı aradı ama o yazmadı aramadı bile. benim için ölüp biten hemen istanbula gelen çocuk aramadı b ile. napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum lütfen fikir verin.

birde ankaraya gidecektim 3 hafta sonra gelme istemiyorum dedi. sizce ona sormadan gideyim mi? bilet alayım mı? bazıları diyorki aşkının peşinden git barışırsınız, bazıları da eğer yazmazsa o zamana kadar gerçekten istemiyordur gitme dedi.. şimdi napayım?
Unut

gerçekten çok pişmanlık çekiyorum
Bak şöyle de bir gerçek var ne yaptiklarin yanlış olabilir fakat sen sevilmeyecek kadar kötü biri misin ? Hiç zannetmiyorum zira öyle olsa pişmanlık yaşamazsın. Ama onun sevgisi yeterli gelmemiş. Şimdi onu orda bırak ve yoluna devam et.

Aynı konuyu bir erkek anlatsa, ne peşinden gitmesi kız istemiyor bu taciz deriz.
Siz de derin bir nefes alın, sakin kalmaya çalışın ve daha fazla ısrarcı davranışlarda bulunmayın.

Aramayın. Yaşadığınız yeri biliyor numaranızı biliyor ulaşmak isterse her türlü ulaşır. Biten bitti artık siz bir karar verdiniz doğru ya da yanlış kararın arkasında durun. Ayrılmak istediniz ve ayrıldınız. Kararlı insanlar çok daha etkileyici olur iz bırakır en azından.
(Serum fotoğrafı yakışıksız olmuş dikkat çekmeye çalışıyor gibi, bu şekilde düşünmesine müsaade etmeyin bence)

Ben olsam serumlu kol foroğrafından sonra dönmezdim. Benim de çok sevilip şımardığım bi dönem oldu ama hayat bu işte insanın burnunu sürtüyor bi şekilde. Bir dahakine aklınızı başınıza toplayıp çocuk çocuk davranmazsınız. Habersiz gitmek de iyice itici olur düşünün siz birine istemiyorum diyorsunuz ısrarla kapınıza geliyor taciz bu resmen. Beklemeye geçin özlerse gelir.

Saçmaladığınızın farkındasınız ama gidip de tüy de dikmeyin bu kadar şeyin üstüne.. Uzak durun siz aramayınca o merak eder zaten..

yaptım yalvardım resmen ağladım 1 gün boyunca, istemedi ama kabul etmedi
Tamam artik arka arkaya hatalar yapmissiniz, cocuk da tavrini koymus. Aramayin geri cekin kendinizi olmuyorsa olmuyordur. Biraz daha israr edip irrite etmeyin karsinzdakini hatanizi kabul edip onunuze bakin, burdan dönmez. Dönse bile karsi tarafin, belli bir sure gecikten sonra döndurmesi daha şık olur. Su andan sonra hemen barissaniz daha da sacmalicaksiniz iyice cilki cikacak her seyin.

Siz sürekli onaylanmak onun sizi telkin etmesini istemişsiniz bunu bende eskiden yapardım kendinize güveniniz mi az insanlara mı bilmem ama biran önce bu huyunuzu bırakın yoksa insanlar zamanla sizden soğur ne istediğini bilmiyorsun der ayrılır.sürekli sizi avutcak insan bulamazsınız.bazı insanlarada ben dahil serumlu foto paylaşmak vs çok yapmacık saçma geliyor.sizden gerçekten soğuyup birde bunu gördüyse buz gibi olmuştur.dönerse kabul edin kendinizi dizginleyin dönmezsede yapacak birşey yok siz artık adım atmayın.birde ayrıldıktan sonra yalvarıp yakaran insan kendinden çok daha fazla soğutuyor aklınızda bulunsun.

Açıkçası bende aynı dönemlerden geçtim. Benim huyumda malesef sizinki gibiydi. Durup dururken, alelade bir sebepten kavga çıkarıp ayrılalım falan diye darlıyordum.
Açıkçası bunu yaparken sevgilimin sınırlarını ya da bana dönüp dönmeyeceğini saçma ama test etmek falan hoşuma gidiyordu. Çok saçma biliyorum gerçrkten :))
Açıkçası ben yazacağını düşünüyorum şuan burnunu sürtmek istiyordur. Çünkü aşık demişsin. Aşık olan bir adam kadınını kolay kolay bırakmaz. Tamam usandırmışsın onu ama olsun. Ben inanıyorum ki barışacaksınız. Umarım güzel haberlerinizi alırız.

Bunun erkek arkadaş telefonu açmayınca 128383 tane çağrı atan versiyonu bendim. Benzer familyalar. Ama o zamanlar 18-19 yaşımdaydım. Çekilecek dert değil. Şu an telefonumda üç cevapsız çağrı görsem ya iş yerim yandı ya yaptığım proje battı ya da Allah korusun biri öldü derim. Hatırlayıp eski sevgilime saygı duydum durduk yere:)

Her yaş için ayrılalım kelimesi özel olmalı. Bir ilişkide bir ya da iki kez söylenmeli. Birincisinde kurtarabilirsin ikincisinde ayrılmalısınız. 26-28 yaşlarındaki insanlara hele hiç yakışmamış.

Bu ilişkiden artık olmaz. Oldurabilirseniz bile saygı duyulmaz. Anneniz de aramasın yazık kadına. Sık sık iletişime geçmeye çalışmayın. Aradan yeterince zaman geçince bir kez hatırlatma mesajı atmaya çalışın madem. Gerisi de üstelemeyin.

Ekleme: Ayrıca sürekli ulaşmaya çalışmak taciz oluyor. Bir erkekten siz ayrılmış olsanız o da size çeşitli yollarla ulaşmaya çalışsa uzaklaştırma almalısın denilebilirdi bile.

6 Aylık bir ilişkimde 2 gün önce terk edildim. Beni anlamanız ve derteşmek için anlatacağım burada ve ne yapacağımı bilmiyorum. LÜTFEN YARDIM EDER MİSİNİZ?

öncesinde sürekli flörtöz biriydim ama istanbulda yaşayan bri olarak ankarada yaşayan biriyle sanaldan tanışarak sevgili olduk sonra o istanbula geldi vben ankaraya gittim. Hayatta aradığım her şey ondaydı, allah sanki dualarıma yanıt vermiş gibiydi. Bana aşık olduğunu ve ona aşık olduğumu iliklerime kadar hissediyordum. Ancak ilk kez aşık olmamın ve uzak mesafenin etkisiyle saçmalayarak ilişki sürecinde sürekli konuyu yapamayacağız ayrılalıma getirdim. neden bilmiyrum ama çok aptalım, kaos istedim sanırım ve onu sürekli böyle üzdüm. da beni uyardı sürekli ayrılalım deme diye ama yine yatım. en son 3 gün önce biz ayrılalım mesafeler sonsuza kadar sürecek dedim ama ayrılık acısı sürmez dedim o da ayrıldı benden. çok pişman oldum 1 gün boyunca 6-7 kez arayarak yalvardım özür diledim barışmak istedim ama kabul etmedi.

ertesi günde aramaya devam ettim, sana inanmıyorum artık güvenmiyorum seninle konuşmak bile istemiyorum dedi. sana yazmak sesini dahi duymak istemiyorum dedi. 6 aydır tanıdığım adam 1 gece de değişti. şimdi napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum tekrar yazsam mı arasam mı ama yeterince aciz duruma düştüm.

sonra dün zehirlendim (gerçekten zehirlendim migren ilacı içip üstüne alkol alınca böyle oldu) instada zehirlendim diye serumlu kol fotosu attım 30 kişi yazdı aradı ama o yazmadı aramadı bile. benim için ölüp biten hemen istanbula gelen çocuk aramadı b ile. napıcam bilmiyorum çok acı çekiyorum lütfen fikir verin.

birde ankaraya gidecektim 3 hafta sonra gelme istemiyorum dedi. sizce ona sormadan gideyim mi? bilet alayım mı? bazıları diyorki aşkının peşinden git barışırsınız, bazıları da eğer yazmazsa o zamana kadar gerçekten istemiyordur gitme dedi.. şimdi napayım?
Sacma bir iliski, ilgi bekleyen birine benziyorsunuz. Ve bu erkekleri sogutur. Cok itici bisey bence, kiz halimle bile itici buluyorum. Serumla foto atmaniz bile sacma geliyor bana ama neyse.

Seviyorsa zaten doner kendisi, sevmiyosa oda bahane aramistir ayrilmak icin aramazda acmazda. Bence bisey yapmayin artik kendinizi kucuk dusurmeyin.

Serumlu kol fotosu rezaleti 🤦🏻‍♀️
Peşinde koşsun, egonu tatmin etsin, seni ikna etsin diye blöf yapıp durmuşsun, sonunda elinde patlamış.
Ayrılalım deyip adam ayrılınca defalarca kez arayıp özür dilemek nedir gerçekten, kendini yerlere sermişsin.
Bundan sonra arama yazma bence hiçbir şekilde, gönderme de yapma ima da, hele öyle rezil paylaşımlar asla yapma, sessiz kal derim.

Aynı konuyu bir erkek anlatsa, ne peşinden gitmesi kız istemiyor bu taciz deriz.
Siz de derin bir nefes alın, sakin kalmaya çalışın ve daha fazla ısrarcı davranışlarda bulunmayın.
ama uzak kalamıyorum
Açıkçası bende aynı dönemlerden geçtim. Benim huyumda malesef sizinki gibiydi. Durup dururken, alelade bir sebepten kavga çıkarıp ayrılalım falan diye darlıyordum.
Açıkçası bunu yaparken sevgilimin sınırlarını ya da bana dönüp dönmeyeceğini saçma ama test etmek falan hoşuma gidiyordu. Çok saçma biliyorum gerçrkten :))
Açıkçası ben yazacağını düşünüyorum şuan burnunu sürtmek istiyordur. Çünkü aşık demişsin. Aşık olan bir adam kadınını kolay kolay bırakmaz. Tamam usandırmışsın onu ama olsun. Ben inanıyorum ki barışacaksınız. Umarım güzel haberlerinizi alırız.
gerçekten umarım dediğiniz gibi olur. burnum sürtmek ne kelime hayatım boyunca kimseye böyle yapmam bir dahha

X