Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Okudum, Allah kabul etsin inşallah

Kendim için 2 defa okudum MssPARE Tiniminimavihanim

MssPARE canım şaban ayı listesindeki hangi dualar regl iken okunamıyor, onları söyleyiverde fazladan okumaya başlayalım, diğer sefer öyle yapmıştım çok iyi olmuştu
Canım inşirah süresi
Amene rasulü
Tevbe süresi 129..ayet

Fakat yarın listeyi paylaşıcam çünkü okunucak sanayi düzelttim canım.yanlis okuma olmasin yine sen bu ayetleri süreleri okuyabilirsin

Ve bugün kendi adına iki sefer okudun mu onuda tamamiyalim

MssPARE
Tiniminimavihanim

Kendi niyetime iki defa okudum canlar, Rabbim kabul etsin Allah razı olsun dualarda buluştuk sizin sayenizde kızlar. Gönlünüzden geçen hayırlı dualarınızı Rabbim hayatınıza nasip etsin hayırlı şekilde

Tamamdır canım anladım
Evet evet okudum tamamladım şükür

Ailemde yok çok şükür evler gitti sadece 2. Depremde yıkıldı evler akrabalardan sayısız

Ben toplu olarak okumuştum hergun dualayip sıradaki kişiye bağışlıyordum
Allahım her duanı kabul etsin canım Allah razı olsun yaptığın dular sana geleceğine güzellik getirsin ❤❤⚘⚘

Kendi için okuyan arkadaşlarım Recep ayı dualarımız eksiksiz bitti Rabbime şükürler olsun
Rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin

Hakkınızı helal edin

S smelllikeheaven ..kendi için okudu

ezgiisel ..kendi için okudu

HejaR12 ...kendi için okudu

Aktif Lora ...kendi için okudu

Freddy ...kendi için okudu

Minnosprenses ...kendi için okudu

Minnosprenses kv ..kendi için okudu

PiXiEE ...kendi için okudu

PiXiEE annesi..kendi için okudu

coconatt ..kendi için okudu

kunfeyekun__ ..kendi için okudu

Okumuyanalar

afil

Meral01

aypare ackerman

Hali

Okudum kuzum rabbim kabul etsin hepimizin duasını niyetini en hayırlı şekilde yasamayi nasip etsin

İlk defa bu kadar dolu dolu üç ayları geçiriyorum. Buna vesile oldugun için çok teşekkür ederim. Varsa hakkım helal olsun herkese. Sizler de hakkınızı helal edin. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşaallah tez zamanda.

Sen bide bizi Ramazan ayında gör canım benim dualarımız sohbetlerimiz dolu dolu gelir geçer inşallah bu yilda öyle olur sizlerde katılırsınız inşallah
Bizler dualarla niyetlerle yaradana sesleniyoruz yalvarıyoruz yeter ki Allahım ol desin amacımız bu niyetimiz bu sizlerle birlik olup okuyoruz Allah sizlerden de razı olsun ❤❤❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…