Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

MssPARE okudum canım,hakkını helal et, Rabbim tüm grup arkadaşlarımın niyetini kabul etsin. Seni seviyorumm parem❤
Adacigim canım benim❤❤ sevgiler karsilikli çok saol bitanem❤ hella olsun sende helal et inşallah başka dua gruplarında yine birlik oluruz bitanem

Okudum
Tiniminimavihanim

Hanımlar dua listemiz böyle olucak inşallah okumalara başlıyoruz..Rabbim kabul etsin ...

Dualarımız da Kuran-i Kerim den ayetler sureler var hanımlar özel günlerimizde okunmaz abdestsiz okunmaz lütfen bunlara dikkat edelim

Özel günümüzden önce sayıları fazlaca okursak böyle günlerde dualarımız aksamamış birikmemiş olur...

En önemli durumsa şu...

aramıza yeni gelen arkadaşlara yazıyorum...

lütfen kızlar liste sonuna kadar düzenli okuma yapacaksanız ...bildirimlere dönecekseniz.. arkadaşların niyetlerini günlük okuyup okudum etiket yapacaksanız... listeye gruba devam edelim ....yarıda bırakıp gidecekseniz ...lütfen hiç başlamadan listeden çıkın bu uyarıyı yapmak zorundayım...MAALESEF.. hep yapıyorum bilen biliyor çünkü listeyi bırakıp gitmek bir kaç kişiye okuyup kaybolmak diğer listedeki arkadaşların hakkına girmektir haktır vebaldir..

Listeye sonuna kadar devam diyorsanız inşallah kulun kula duası kabul olur deniyor...Rabbim dualarımızı kabul etsin..

'Bismillahirrahmanirrahim"

ŞABAN AYI DUA GRUBU

Bugün okuması yapılacak arkadaşımız..

penyez83

1.arkadaşımız Niyeti .. penyez83

Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Elhamdü lillahi rabbil alemiyn ves salatü ves selamü ala rasülina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmeiyn.

ALLAH’ım gerek fert olarak gerek toplum olarak, sana inanan ümmeti Muhammedin evlatlarını, islam coğrafyasını, vatanımızı, milletimizi, her türlü musibet ve belalardan, yangınlardan, sellerden, depremlerden, görünür görünmez kazalardan, belalardan muhafaza eyle.
ALLAH’ım birliğimize, dirliğimize ve kardeşliğimize göz diken iç ve dış düşmanlara fırsat verme. Bizlere ihsan ve ikram ettiğin nimetlerin elimizden çıkmasından, sağlığımızın ve sıhhatimizin bozulmasından sana sığınıyoruz Ya RABBİ Hafîz isminle cümlemizi muhafaza eyle.
Bilerek, bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızı bağışla. Dünya da ve ahirette iyilikler güzellikler yaşamayı nasip eyle. Dünya işlerine dalıp ahiretimizi unutturma. Rızana uygun yaşayıp, rızana uygun ibadetlerimizi yapmayı cümlemize nasip eyle.

Allah’ım ellerimizi açtık sana yöneldik, bana eşime ve isteyen ümmeti Muhammed’in evlatlarına umreye hacca gitmeyi nasip eyle. Hasbunallahu ve nimel vekil ve nimel Mevla ve nimel nasır Allah bize yeter. O ne güzel Vekil’dir. Ne güzel Mevla ve ne güzel yardımcıdır.

RABBİM dualarımızı kabul eyle amin diyen dua kardeşlerimin de gönüllerindeki niyetlerini hayırlısı ile tez vakitte kabul eyle. Aminnnnnnnn....Niyetiyle...

️ 1. Duamız...TÖVBE ESTAĞFİRULLAH

1 kez okunucak

Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh..

️ 2. Duamız.. 3 Aylar Duamız

1 kez okunucak

"Allahümme barik lenâ fi Recebin ve Şa’ban. Ve belliğnâ Ramazân.

️ 3. Duamiz..3 Aylar ŞABAN AYI Tesbihatlatimiz

100 kez okunucak ‘ La İlahe İllallah’ 100 kez de ‘ Muhammedürresulullah’ denir.

100 defa okunucak "Ya Latîf"

100 defa "Ya Azîz"

100 defa "Ya Rezzâg"

️ 4. Duamız.. Şifa duamız

3 defa okunucak

Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.

️ 5. Duamız...Bismillahillezi la yedurru ...Korunma duası

3 defa okunucak

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim’..

️ 6. Duamız.. İNŞİRAH SÜRESİ

1 defa okunucak

Bismillahirrahmanirrahim "

1- Elem neşrah leke sadrek
2- Ve vada'na 'anke vizreke
3- Elleziy enkada zahreke
4- Ve refa'na leke zikreke
5- Feinne me'al'usri yüsren
6- İnne me'al'usri yüsren
7- Feiza ferağte fensab
8- Ve ila rabbike ferğab

️ 7. Duamız... AMENERASÜLÜ SÜRESİ

1 defa okunucak

Bismillahirrahmanirrahim"

Amenerrasulü bima unzile ileyhi mirrabbihi vel mü'minun, küllün amene billahi vemalaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih ve kalu semi'na ve ata'na gufraneke rabbena ve ileykelmesir. La yükellifullahü nefsenilla vüs'aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta'na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va'fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn ...

️ 8. Duamız....Salat-ı Tuncina

1 kez okunucak

"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

️ 9. Duamız... Tevbe 129.ayeti
Hem korunma hem isteklerimiz için

7 defa okunucak

Bismillahirrahmanirrahim

Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym..

10. Duamız...Esma-i HÜSNA

33 defa okunucak

Ya Malikel Mülk El Mülkü Lillah

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar günlük okundu etiketini yapmayı unutmasınlar

MssPARE ve Tiniminimavihanim

Bizleri etiket yapın kızlar..
Yarın saat 10 a kadar okumaları bitirelim lütfen

1. penyez83

2. Freddy

3. PiXiEE

4. PiXiEE annesi

5. Tiniminimavihanim

6. RedGirl

7. Aktif Lora

8. D E V A

9. marmeladova

10. aypare ackerman

11. ezgiisel

12. MssPARE

13. Meral01

14. coconatt

15. Hali

16. Elifnesli65

17. E emerald_

18. mesirmacunu

19. C Cittaslow

20. bir mucizee

21. slnn12345

22. Penguhan

23. kunfeyekun__

24. S smelllikeheaven

25. ManyakMisir

26. safi.naz

27. HejaR12

28. afil

29. ohbb

Kendi niyetime okudum canlarım

Okuyan herkesten ALLAH razı olsun ağzınıza yüreğinize sağlık RABBİM hepimizin niyetlerini hayırlısı ile kabul etsin aminnnn

MssPARE Tiniminimavihanim

Okudum bağışladım Allah kabul etsin Tiniminimavihanim MssPARE penyez83

penyez83 okudum
MssPARE Tiniminimavihanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…