Tesbihler Zikirler ve Her an DUA'ya sarılmak 🤲

Okudum Allah kabul etsin.
Canım gusül olduğu sürece ve Kuranın yüzünden okumadığın sürece abdestsiz okunuyor diye biliyorum :) yanlış mı biliyorum

Kızlar özel günlerde ve abdestsiz okunmayacak süreleri soranlar oldu yazayım size dün yazmıştım normal zamanlarımızda çokça okursak özel günlerde aksatmamış oluruz ve dular birikmez zorluk çekmeyiz...aslında duaların hepsi abdestli okunsa daha sevap daha tamamlanmış olur fakat çalışanlar için zor oluyordur mutlaka ... Rabbim kabul etsin

1.İNŞİRAH SÜRESİ
2.AMENERASÜLÜ SÜRESİ
3.TÖVBE SURESI 129.AYET
4.ESMA HÜSNA ALİ IMRAN SURESI 26.AYET

Bu süreler özel günlerde ve abdestsiz okunmaz..

ŞABAN AYI DUA GRUBU

Bugün okuması yapılacak arkadaşımız..

Freddy

Arkadaşımız Freddy niyeti...

Anne ve babama uzun, sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum Allah'tan. Annemin ve benim hayallerimizin tez zamanda kolaylıkla gerçekleşmesini, bizi feraha çıkarmasını önümüzdeki engelleri kaldırmasını diliyorum. Allah'ım ömrümüzü bereketlendir,her iki cihanda bizi azizlerden eyle. Burada bize dua eden kardeşlerimin dualarını kabul et Allah'ım....Niyetiyle...

"Bismillahirrahmanirrahim"

️ 1. Duamız...TÖVBE ESTAĞFİRULLAH

1 kez okunucak

Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullah elazim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh..

️ 2. Duamız.. 3 Aylar Duamız

1 kez okunucak

"Allahümme barik lenâ fi Recebin ve Şa’ban. Ve belliğnâ Ramazân.

️ 3. Duamiz..3 Aylar ŞABAN AYI Tesbihatlatimiz

100 kez okunucak ‘ La İlahe İllallah’ 100 kez de ‘ Muhammedürresulullah’ denir.

100 defa okunucak "Ya Latîf"

100 defa "Ya Azîz"

100 defa "Ya Rezzâg"

️ 4. Duamız.. Şifa duamız

3 defa okunucak

Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame.

️ 5. Duamız...Bismillahillezi la yedurru ...Korunma duası

3 defa okunucak

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdı ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim’..

️ 6. Duamız.. İNŞİRAH SÜRESİ

1 defa okunucak

Bismillahirrahmanirrahim "

1- Elem neşrah leke sadrek
2- Ve vada'na 'anke vizreke
3- Elleziy enkada zahreke
4- Ve refa'na leke zikreke
5- Feinne me'al'usri yüsren
6- İnne me'al'usri yüsren
7- Feiza ferağte fensab
8- Ve ila rabbike ferğab

️ 7. Duamız... AMENERASÜLÜ SÜRESİ

1 defa okunucak

Bismillahirrahmanirrahim"

Amenerrasulü bima unzile ileyhi mirrabbihi vel mü'minun, küllün amene billahi vemalaiketihi ve kütübihi ve rusülih, la nüferriku beyne ehadin min rusülih ve kalu semi'na ve ata'na gufraneke rabbena ve ileykelmesir. La yükellifullahü nefsenilla vüs'aha, leha ma kesebet ve aleyha mektesebet, rabbena latüahızna innesiyna ev ahta'na, rabbena vela tahmil aleyna ısran kema hameltehü alelleziyne min gablina, rabbena vela tühammilna, mala takatelena bih, va'fü anna, vağfirlena, verhamna, ente mevlana fensurna alel gavmil kafiriyn ...

️ 8. Duamız....Salat-ı Tuncina

1 kez okunucak

"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

️ 9. Duamız... Tevbe 129.ayeti
Hem korunma hem isteklerimiz için

7 defa okunucak

Bismillahirrahmanirrahim

Fe in tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym..

10. Duamız...Esma-i HÜSNA

33 defa okunucak

Ya Malikel Mülk El Mülkü Lillah

Okumalarimiz bitiyor Rabbim dualarımızı niyetlerimizi kabul etsin ...

Okumaları bitiren arkadaşlar bizleri etiket yapmayı unutmayın lütfen

MssPARE Tiniminimavihanim ve penyez83

Yarın saat 10 a kadar okumaları bitirelim lütfen

1. penyez83

2. Freddy

3. PiXiEE

4. PiXiEE annesi

5. Tiniminimavihanim

6. RedGirl

7. Aktif Lora

8. D E V A

9. marmeladova

10. aypare ackerman

11. ezgiisel

12. MssPARE

13. Meral01

14. coconatt

15. Hali

16. Elifnesli65

17. E emerald_

18. mesirmacunu

19. C Cittaslow

20. bir mucizee

21. slnn12345

22. Penguhan

23. kunfeyekun__

24. S smelllikeheaven

25. ManyakMisir

26. safi.naz

27. HejaR12

28. afil

29. ohbb

Son düzenleme:
Freddy canım niyetine okudum ALLAH kabul etsin aminnnn MssPARE Tiniminimavihanim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…