Teşekkür Mektubu

Öncelikle bu yazım daha önce ve şimdi konularımı okuyan kk kadınlarına ithafendir. Son 6 ayda zaman zaman aynı konu için farklı açılardan topik açtım her birinde de verilen her tavsiye bana ders niteliğinde oldu.
Eşimin aniden benden uzaklaşması ve benim bunu kabul edemeyip ondan uzaklaşamam konumun temeliydi. Buradaki bir çok arkadaşım beni tabiri caizse sarsıp kendime getirmek için sayfalarca yazı yazdı. Zaman zaman toparlandım zaman zaman dağıldım ama gelinen süreçte 10 yıllık evlilik 14 yıllık birlikteliğimiz sürecinde karşımdaki insanı hiç tanıyamadığımı anladım.
Burada bir çok insanın dediği aniden soğumasının nedeni başka kadındır sözü bana hiç birşey ifade etmedi o kadar güveniyordum ki ona. Ama meğerse 7 aydır iş yerinde çalıştığı evli ve çocuklu bir kadınla duygusal bir birliktelikleri varmış ben tüp bebek süreciyle uğraşırken onun aklı başkasındaymış. Bana istemiyorum çocuk bu evliliğe devam edemeyeceğim derken meğerse kafasında kavak yelleri esiyormuş ve ben bunu tesadüfen ortak kullandığımız bilgisayarı açtığında maili açılınca farkettim itiraf ediyorum ismi görünce merak ettim ve kapatmam gerekirken baktım. Biz zaten dilekçemizi işleme koymuştuk herşey benim için bitmişti. Zaten toparlanmış kendimle ilgilenmeye başlamıştım. Ama yine de yazılanları okumak çok ağır geldi. Bildiğimi gördüğümü bilmesini istediğim için konuştum. Önce inkar etti sonra kabul etti. Şimdi ayrılmak istemiyor benden vazgeçmediğini söylüyor. Ama ben resmen sıfır noktasındayım asla onu görmek bile istemiyorum. Hatta nefsimle mücadele halindeyim o kişinin de bildiğimi bilmesini istiyorum bazen diyorum maili usulca kendisine gönder hiçbir şey demeden, bazen de diyorum boşver herkes cezasını bulur nasılsa.
Benimle aynı süreci yaşayan bir çok arkadaşıma ders olsun düzgün giden ilişkinizde bir anda herşey tersine döndüyse tek neden var ben burada yazılanlara ihtimal bile vermedim. Ama şimdi gördüm ki kadar haklılarmış ki keşke dinleseydim. Siz kadınlar klubü kadınları bu size teşekkür mektubum, görmek istemeyenlere de durumum ders olsun. Herşey için teşekkür ederim
Anne olmak istiyorsunuz, kendinizi daha fazla oyalatmayın, sizin zamanınız bu dengesiz herifin şımarıklıkları ile harcanmayacak kadar değerli. Dışardaki almaya gelmiş siz veriyordunuz. Bırakmam demeleri bundan, sevdiğinden falan değil. Sizden almadan ona veremez.

Evet ya, böyle konularda hep kadının kocası bir şey yaparsa lafı dönüyor. Yaparsa yapsın banane derim açıkçası. Benim kocama aşk dolu mesajlar gönderirken, kendi kocasını boynuzlarken dünyayı umursamayan kadıni ben niye umursamayım? Kocasından azıcık korkusu olsa bu tarz pisliklere bulaşmaz zaten.

Konu sahibine gelince kadının esine ulaşma gibi islere kesinlikle girmemeli, onu için biraz deli cesaretli, yaşanması muhtemel olaylarda güçlü duracak biri olmak lazım. En fazla kadının içine korku salabilir fazlasına gerek yok.
Katılıyorum. B.ku yiyen tabağını kendi yıkasın. Akşamki metres parçasını gördün de mi, az kuyruğuna bas hepsinin içinden aynı pislik çıkıyor. Canını düşünen o yola girmez zaten. Zaten pek çirkef, üste çıkan tipler oluyo bunlar, acırken acınacak hale geliyorsun.

Çok tatlısınız ya bende o ışığı görememişsiniz beni gerçekten tanıyorsunuz 😃
Yaaaa okurken bu ben miyim acaba diye şüpheye düştüm. Benim de geçen yıl değiştiğini fark ettiğim bir evliliğim vardı. Adam beni eski iş yerinden evli iki çocuklu bi kadınla günlük sohbetler mesajlaşmalar çiçek yollamalar şeklinde aldatmış. Benim didiklemem sonunda ortaya çıkma korkusuna 4 ay sonunda bitirilmiş.( Çiçek sepeti çiçek gönderme sıklığı ve süresinden bunları biliyorum) bitikten 4 ay sonra bir gece kabus görüp uyanıp telefonu fii tarihine kadar araştırıp icloud geçmişinde maillerde çiçek sepeti faturalarını bulmamla ortaya çıktı. Boşanma aşamasındayız. Yaptığım salaklıktı sevmek değildi ona düşüncelerim salaklık boşluktu bırakmam vazgeçmem falan filan…
Ama ben kadınla yüzleşmeye gittim. İş çıkışı kapının önünde bekledim. Beni görünce yüzü betona döndü. Çocuğu da yanındaydı. Çocuğunu arabaya bindir konuşacağız dedim. Bulduğum bildiğim her şeyi delilleri çiçekleri teslim alan kişinin kendisi olduğunu mesajlaşmaları bir şekilde ulaştığımı falan söyledim her şeyi inkar etti. Samimi iş arkadaşı olduk samimiyetimiz yanlış anlaşıldı vs dedi. Tabiki yalanlar. Ama kocasına da ulaşacağımın korkusu ona yeter çünkü çok korktu ve çok kıvırdı. Benim içim soğudu mu hayır. Ama yapmasam olmazdı.

Son düzenleme:
Katılıyorum. B.ku yiyen tabağını kendi yıkasın. Akşamki metres parçasını gördün de mi, az kuyruğuna bas hepsinin içinden aynı pislik çıkıyor. Canını düşünen o yola girmez zaten. Zaten pek çirkef, üste çıkan tipler oluyo bunlar, acırken acınacak hale geliyorsun.
Aynen kendilerini hak sahibi, söz sahibi sanıyor, metresi olduğu adamların eşleri ses çıkarmasın usul usul hemen boşanıp meydanı tamamen onlara bıraksın istiyorlar.
Bizzat kaç tanesine şahit oldum. Akşamkinin para sebepli iyice gözü dönmüş zaten.

Burada kadın evli olduğu için sesi ne kadar çıkar bilmiyorum ama hepsi aynı pislik, asla acinip aman esi ne yapar diye düşünmeye gerek yok normalde.

3. kişilerin gördüğünü biz ikili ilişkilerde kör oluyouz göremiyoruz bazen ama sizi baya bi süre sarsmışlar iyi de olmuş artık bi bahanen değil kabullenmen gereken bir gerçeğin var şimdi daha güçlü olma zamanı

Yok eşini hiç düşünmedim kadına göndermek istiyorum ben farkındayım mesajı vermek için
Cok naifsiniz gercekten. Yapmayi dusundugunuz sey cok hanimefendice bir davranis. Ortaligi ayaga kaldirmadan farkina varsin istiyorsunuz. Cok haklisiniz. Kadinlik egosu, gururu her neyse artik yok saymak istemiyor insan. Ama bu cirkef kadinin bu davranisiniz karsisinda utanacagini ya da caninin sikilacagini hic sanmiyorum. Kendinizi iyi hissedecekseniz yapin ama.

Öncelikle bu yazım daha önce ve şimdi konularımı okuyan kk kadınlarına ithafendir. Son 6 ayda zaman zaman aynı konu için farklı açılardan topik açtım her birinde de verilen her tavsiye bana ders niteliğinde oldu.
Eşimin aniden benden uzaklaşması ve benim bunu kabul edemeyip ondan uzaklaşamam konumun temeliydi. Buradaki bir çok arkadaşım beni tabiri caizse sarsıp kendime getirmek için sayfalarca yazı yazdı. Zaman zaman toparlandım zaman zaman dağıldım ama gelinen süreçte 10 yıllık evlilik 14 yıllık birlikteliğimiz sürecinde karşımdaki insanı hiç tanıyamadığımı anladım.
Burada bir çok insanın dediği aniden soğumasının nedeni başka kadındır sözü bana hiç birşey ifade etmedi o kadar güveniyordum ki ona. Ama meğerse 7 aydır iş yerinde çalıştığı evli ve çocuklu bir kadınla duygusal bir birliktelikleri varmış ben tüp bebek süreciyle uğraşırken onun aklı başkasındaymış. Bana istemiyorum çocuk bu evliliğe devam edemeyeceğim derken meğerse kafasında kavak yelleri esiyormuş ve ben bunu tesadüfen ortak kullandığımız bilgisayarı açtığında maili açılınca farkettim itiraf ediyorum ismi görünce merak ettim ve kapatmam gerekirken baktım. Biz zaten dilekçemizi işleme koymuştuk herşey benim için bitmişti. Zaten toparlanmış kendimle ilgilenmeye başlamıştım. Ama yine de yazılanları okumak çok ağır geldi. Bildiğimi gördüğümü bilmesini istediğim için konuştum. Önce inkar etti sonra kabul etti. Şimdi ayrılmak istemiyor benden vazgeçmediğini söylüyor. Ama ben resmen sıfır noktasındayım asla onu görmek bile istemiyorum. Hatta nefsimle mücadele halindeyim o kişinin de bildiğimi bilmesini istiyorum bazen diyorum maili usulca kendisine gönder hiçbir şey demeden, bazen de diyorum boşver herkes cezasını bulur nasılsa.
Benimle aynı süreci yaşayan bir çok arkadaşıma ders olsun düzgün giden ilişkinizde bir anda herşey tersine döndüyse tek neden var ben burada yazılanlara ihtimal bile vermedim. Ama şimdi gördüm ki kadar haklılarmış ki keşke dinleseydim. Siz kadınlar klubü kadınları bu size teşekkür mektubum, görmek istemeyenlere de durumum ders olsun. Herşey için teşekkür ederim
Çok geçmiş olsun,, aynı durumları yaşadım.. Eşinizin tekrar size dönmek istemesinin sebebi. İşinden olacağından korkmak,, karşı tarafın kocasının duymasından korkması.

Dilekçenizi dosyaya koymuş olsanızda bu aldatmayı öne sürün, yada ciddi anlamda talepte bulunun yoksa mahkemede görüşürüz diyin... Sakın Bn tenezzül etmem demeyin,,, sonradan pişman olmamak adına... Bnde 1 kuruşuna tenezzül etmedim... Bnm yuvam gitmiş Ben parayı, malı,mülkümü düşüncem,,, aşkımı kaybetmiş gerçek yüzünü görmüşüm, para ne ki.... Demiştim... Ama tüm haklarımı kaybettim m... Lütfen beni dinleyin.

3. kişilerin gördüğünü biz ikili ilişkilerde kör oluyouz göremiyoruz bazen ama sizi baya bi süre sarsmışlar iyi de olmuş artık bi bahanen değil kabullenmen gereken bir gerçeğin var şimdi daha güçlü olm
Çok geçmiş olsun,, aynı durumları yaşadım.. Eşinizin tekrar size dönmek istemesinin sebebi. İşinden olacağından korkmak,, karşı tarafın kocasının duymasından korkması.

Dilekçenizi dosyaya koymuş olsanızda bu aldatmayı öne sürün, yada ciddi anlamda talepte bulunun yoksa mahkemede görüşürüz diyin... Sakın Bn tenezzül etmem demeyin,,, sonradan pişman olmamak adına... Bnde 1 kuruşuna tenezzül etmedim... Bnm yuvam gitmiş Ben parayı, malı,mülkümü düşüncem,,, aşkımı kaybetmiş gerçek yüzünü görmüşüm, para ne ki.... Demiştim... Ama tüm haklarımı kaybettim m... Lütfen beni dinleyin.
Çok teşekkür ederim şu an kafam çok karışık bir an önce kurtul boşver ile neden sen acı çekerken onlar keyif sürdü diyor ama mizacım gereği uğraşmak da istemem. Ondan alacağım 5 kuruş da beni zengin etmez hayat bana kaybettiklerimi versin o bana yeter

Çok teşekkür ederim şu an kafam çok karışık bir an önce kurtul boşver ile neden sen acı çekerken onlar keyif sürdü diyor ama mizacım gereği uğraşmak da istemem. Ondan alacağım 5 kuruş da beni zengin etmez hayat bana kaybettiklerimi versin o bana yeter
İntikam alın demiyorum, yasal haklarınızı alın.. Bnmde mizacım ters olduğu için uğraşmadım. Ama bu acılarımız bitecek, ayyy niye bu beş para etmez adam için bu kadar üzülmüştüm diyeceksiniz... Her şey unutuluyor,,,, her şey,,, bunu ben söylüyorum. Neden ben söylüyorum diyorum yuvam yıkıldığında dehşet kötü olmuştum. Buradaki arkadaşlar biliyor,,, ne kadar fazla acı çekmiştim, ağlamaktan gözümdeki damar çatlamış kan sızmıştı bir süre bir tarafı kahverengi görüyordum... Dr niye bu kdr ağladın demişti.... Kız Ferhat ağlamadı bu kadar şirin için. 😂😂😂😂

Beydeki keyfe bak. İstediği zaman başkalarıyla flört etsin, sonra düzeni bozulacak diye boşanmak istemesin...

Madem dediklerimizi dinliyorsun bunu da dinle. Boşanmaktan vazgeçip içi iyice rahatladığında yine başkasını bulacak çünkü bu heyecanı tatmış bir kere. Bir kere yapıp duran erkek daha önce hiç görmedim. Neden dursun ki, karakteri böyle çünkü. Balığa yüzme demek gibi birşey bu.

Eşi zarar verirse diye de bir korkum var kimsenin ne olursa olsun benim yüzümden başına bişey gelmesini istemem ama ona göndereceğim mail hep diken üstünde olmasını sağlayacak
Maili kadına gönderin göndermesine ama utanmasi,arlanması olan bir insan olsa asla bunları yapmazdı.Eşiniz de ayri karaktersiz,ne halleri varsa görsünler.Bir insanın ahını alıp,mutlu olmaları zaten çok zor.Hayat sizin için yeniden başlayacak,boşandığızda kuş gibi hafifleyeceksiniz.Her işte bir hayır vardır derler,çocuğunuz da olmamış bu süreçte.İnşallah bundan sonraki hayatınızda mutlulukların en güzelini yaşarsınız.O insanlar pisliklerininde boğulacaklar zaten,siz de bir şekilde duyarsınız bir yerlerden.

Ekran resmi alip kadinin esine atin o da bosanip kurtulsun

Aylardır ne kadar kötü bir evliliğimiz olduğunu söyleyen beni kesinlikle kıskanmadığını tutkusunun kalmadığını söyleyen adam ilişkisini ilk anda sattı zaten önemli birşey değildi. Sen benim hayatımdaki en önemli şeysin oldu. Bu bile ondan soğumama neden
İşyeri arkadaslarima da mailleri atin yayin herkese . Pislik insanlar

O büyük skandal olur cidden ama bu sefer de sen beni rezil ettin ben de seni süründürücem olmaz umuyorum yani bir an önce de boşanmak istiyorum
Bosanimca gonderin o zaman. Coddi tazminat da alin oyle bosanin yoksa cekismeli acarim.herseyi ortaya dokerim deyin

Şu anda aynı evde mi yaşıyorsunuz?Dilekcelerde boşanma esnasında ne talep ettiniz?Eğer etmediyseniz sizi yumuşatıp etmemeniz için ayak yapıyor olabilir.Ben olsam naparım eşimin isyerine bir gün ansızın giderim elimde yiyecek birseyle sonra herkesin içinde beni aldattığın kadın bu mu yani derim.Ikiside g.t gibi kalıverir ortada hersey açığa çıkar.
Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Önceki konunuzda aynı evde yaşadığınızı söylüyordunuz ama o zamanlar bu aldatma olayından haberdar değildiniz.
Hâlâ aynı evdeyseniz ciddi olduğunuzu düşünmüyordur bile. Ben ne yaparsam yapayım bir şekilde yine kendimi affettiririm kafasındadır.
Sonrasında daha dikkatli davranıp aynı şeylere devam edecektir.

X