Teşekkür Mektubu

Gelişmelerden haberdar ediyorum. Dün gece maili attım sabah okumuş evde hemen eşiyle konuşmuş sanıyorum kıyamet kopmuş, hemen çalıştığı yerden ayrılış yapmış bir arkadaşıyla konuşmuş o kişi benim eski dicem artık eş kişisine söylemiş o da beni aradı ve anlattı. Bana anlatırken hiç umrunda değilmiş gibi davrandı istersen herkese söyle inan kendi içimde verdiğim savaştan kötü değil bu orada değilim sana bunu yaşatmaya hakkım yoktu herkes öğrensin hiç önemli değil dedi. Diğer sorulanlara istinaden söylüyorum aynı evde değiliz dilekçe konusunda benim toparlanmam uzun sürdü defalarca verdim çektim verdim çektim gibi oldu benim hatam yani
Kocasına at kız bu sefer. Kadına mail atıyorsun ve eşi ile konuşuyor kadın salak mı o kadar? Kocan hala gazını alma peşinde, at kocasına, senin yuvan dağılıyor onlar da huzur yüzü görmesin.

Bende böyle düşünüyorm.. erkek kardesm aldatıldı kız arkdası yakın arkadasmın kardesydı. Kıyameti kopardı ailesine söylücem diye ben söyleyeceğim dedim yalandan söylemişlerde okuldan almıslar gbi rol yaptk bi süre sakinleşsin unutsn diye
Tabi ki canım. Boş bir maille korkacakta,işten ayrılacak,eşine söyleyecek bla bla bla.
Sanki iş bulmak kolay yada bir insanın eşine seni aldattım demesi kolay ve basit.
İdare ediyorlar konu sahibini,duyulmasın diye.
Ha izin almış olabilir bir süre işyerinde görünmemek icin (konu sahibi olurda giderse ortada olmaz)ama ayrıldiğına inanmadım. Eşine söylediğine hić inanmadım.
Burada ben soyledim senin birşey söylemene gerek yok demeye getiriyorlarda bu bir taktiktir.
Mesela şantaj yapılan birine ben bunu öneririm burda konularda,ben söyledim ne yaparsan yap de derim. Bu da onun gibi birşey. Konu sahibinin gardını düşürdüler kendilerince,kimse duymaz artık susar diyorlar.

Ya b
Tabi ki canım. Boş bir maille korkacakta,işten ayrılacak,eşine söyleyecek bla bla bla.
Sanki iş bulmak kolay yada bir insanın eşine seni aldattım demesi kolay ve basit.
İdare ediyorlar konu sahibini,duyulmasın diye.
Ha izin almış olabilir bir süre işyerinde görünmemek icin (konu sahibi olurda giderse ortada olmaz)ama ayrıldiğına inanmadım. Eşine söylediğine hić inanmadım.
Burada ben soyledim senin birşey söylemene gerek yok demeye getiriyorlarda bu bir taktiktir.
Mesela şantaj yapılan birine ben bunu öneririm burda konularda,ben söyledim ne yaparsan yap de derim. Bu da onun gibi birşey. Konu sahibinin gardını düşürdüler kendilerince,kimse duymaz artık susar diyorlar.
Ya valla bosasında kurtulsun onlarda pisliğinde bogulsunlar

Son durum ne oldu konu sahibi durumunuz nedir
Bir yerde okumuştum ayrılırken daha az seven taraf merhametli konuşur. Onun duyguları bitmiş bir başka tarafa kaymış bile, şimdi vicdanını rahatlatmak için araba ev gibi tekliflerde bulunuyor.
Aynısını yaşadım uykumdan uyandırıp özledim seni diyen sarılan adam 1ay sonra ayrılmak istiyorum dedi. Aylarca sürüncemede kaldık. Hep hislerim başka biri var diyordu. Her tartışmamızda sorduğumda biz öyle insanlar mıyız çok ayıp diyor yalanlar yeminler ediyordu. En son tesadüfen öğrendim evli çocuklu biriyle bir duygusallık yaşamışlar. O zamanda buradaki canım kadınlar beni çok uyardı biri var diye mümkün değil diyordum☺️

Tabiki boşandım. Kendimi buldum, inanılmaz bir gelişme süreci oldu bana iş buldum spora başladım tek başıma ne kadar güçlü olduğumu gördüm.
O yüzden bu tecrübeye üzüleceksiniz şu an ama gün gelecek ve bu tecrübe bana çok şey kattı diyeceksiniz

Tek başıma yaşıyorum bulunduğumuz evde kaldım o gitti, çocuğum yok benim o nedenle biraz daha kolay olmuş olabilir. Bu süreçte benimle Aynı şeyleri yaşayan o kadar çok insanla tanıştım ki
Buradaki tüm kadınlar haklarınız için çok güzel önerilerde bulunmuşlar
Bu süreçten geçen ve cidden boşanmayı istemeyen bir kadın ruh hali olarak ben sizin duygularınızı çok iyi anlıyorum. İnanın geçecek hepsi geçecek ben kendimi tanımı fırsatı olarak gördüm bu süreci ve tamamen kendime döndüm oraya bakmamaya düşünmemeye çalıştım bazen krizleri fırsata çevirmek lazım bu hayatınızda belki bir dönüm noktası olacak

Erkekler o yasadıgı heyecanı ask sanıyor ıste .
Çok büyük bir hata yapmış adam .

Son durum ne oldu konu sahibi durumunuz nedir
Merak ettiğiniz için teşekkür ederim hayatımın en güzel dönemini yaşadığımı söyleyebilirim kendimi tanıdığım özgürlüğün tadını çıkardığım geliştiğim değiştiğim çok mutlu olabildiğim bir dönem. Boşanmak ayrılmak hiçbirşeyin sonu değilmiş. Bu kadar badireye rağmen saygın bir yerde kaldığım için çok mutluyum.

Erkekler o yasadıgı heyecanı ask sanıyor ıste .
Çok büyük bir hata yapmış adam .
Aynen öyle sonrasında ayrılmamak için çok direndi ama olayın başında ne olur gitme diyen yalvaran boşanma konusu geçince yıkılan kadından seni hayatımda istemiyorum benim için yoksun diyip dava sürecini başlatan kişi oldum. Dönüştüğüm kişiyle gurur duyuyorum. Ne ona ne başkasına ihtiyacım olmadığını hayatta kendinden başka destek dayanak olmadığını erken yaşta tecrübe edindim artık ayakları yere daha sağlam basan kolay kolay yıkılmaz biriyim

X