Teşekkür Mektubu

her şeyin hayırlısı şekerim.. bunları görmen senin hayrına oldu ayrılırken acabalarla savaşmaktansa bu olay kafandaki karışıklığın giderilmesine vesile oldu herşeyi daha net görebilmeni sağladı.. geri adım atma sakın Allah'ın bizim için neler yazdığını bilemeyiz.. sizin boşanma davası ne zaman hemen dilekçeyi işleme koyup hem nasıl ayrılmak istemiyor bir ümit tekrar kandırabilirim kafasında mı acaba.. evi ayırdı mı bir arada yaşamak ızdırap verir

Gerçekleri acı olsada görmenize ve bu pislik adamdan kurtulmaya karar vermenize çok sevindim.
Email geri atmanız güzel olmuş o korku yeter bence kadına.
Merak ettiğim şey anlaşmalı boşanıcaksınız çok kısa sürede olabiliyor neden hala boşanma gerçekleşmedi?

Evet ya, böyle konularda hep kadının kocası bir şey yaparsa lafı dönüyor. Yaparsa yapsın banane derim açıkçası. Benim kocama aşk dolu mesajlar gönderirken, kendi kocasını boynuzlarken dünyayı umursamayan kadıni ben niye umursamayım? Kocasından azıcık korkusu olsa bu tarz pisliklere bulaşmaz zaten.

Konu sahibine gelince kadının esine ulaşma gibi islere kesinlikle girmemeli, onu için biraz deli cesaretli, yaşanması muhtemel olaylarda güçlü duracak biri olmak lazım. En fazla kadının içine korku salabilir fazlasına gerek yok.
Aynen öyle,
Yemesin bu haltı o zaman.
Hiç acımam bende banane yani.
Evliliğini düşünmeyen, çoluk çocuğuna acımayan kadına ben niye acıyayım. Eşinden korkuyorsa ona göre davransın. Her haltı yiyorlar,sonra ya eşi birşey yaparsa diye acıyacağız neden?
Mutsuzsa boşanır,kendisi gibi "BEKAR"birini bulur ne istiyorsa yaşar ama bu durumun acınacak,üzülünecek bir yani yok.
Ben üzülmüşüm, evliliğim bitmişken,böyle bir şok yaşamışken banane eşimin evli sevgilisinin ne yaşadıģından.
Herkes hakettiģini yaşar eninde sonunda.
Sebebi de olurum yani affetmem.

Çok aradayım usulca bir mail gönderip adımı görmesini istiyorum ama sonra diyorum hiç bulaşmasam mı?
ay ben soylemeyeceksem bile is yerine gider maillerin çıktisini önüne koyar yakinda esininde onune koyacagim bunlari derim.
bunu yapmadan once kadinin esi hakkinda da biraz bilgi toplarim ki bosa attigimi sanmasin kivransin. yok kimseye oyle rahat hem yuva yikacak hem keyfine bak benim huzurum kactiysa herkesin huzuru kaçsın

Gelişmelerden haberdar ediyorum. Dün gece maili attım sabah okumuş evde hemen eşiyle konuşmuş sanıyorum kıyamet kopmuş, hemen çalıştığı yerden ayrılış yapmış bir arkadaşıyla konuşmuş o kişi benim eski dicem artık eş kişisine söylemiş o da beni aradı ve anlattı. Bana anlatırken hiç umrunda değilmiş gibi davrandı istersen herkese söyle inan kendi içimde verdiğim savaştan kötü değil bu orada değilim sana bunu yaşatmaya hakkım yoktu herkes öğrensin hiç önemli değil dedi. Diğer sorulanlara istinaden söylüyorum aynı evde değiliz dilekçe konusunda benim toparlanmam uzun sürdü defalarca verdim çektim verdim çektim gibi oldu benim hatam yani

Eşi zarar verirse diye de bir korkum var kimsenin ne olursa olsun benim yüzümden başına bişey gelmesini istemem ama ona göndereceğim mail hep diken üstünde olmasını sağlayacak
bunu siz niye düşünüyorsunuz. bu haltı yemeden önce kendileri düşünseymiş.
ayrıca üzmek istemiyorum sizi ama eşiniz pişman olduğu için barışmak istemiyor. g.t korkusu bu.
bu yollara giren adam bu kafadan dönmez, bu biter başkası başlar.

Gelişmelerden haberdar ediyorum. Dün gece maili attım sabah okumuş evde hemen eşiyle konuşmuş sanıyorum kıyamet kopmuş, hemen çalıştığı yerden ayrılış yapmış bir arkadaşıyla konuşmuş o kişi benim eski dicem artık eş kişisine söylemiş o da beni aradı ve anlattı. Bana anlatırken hiç umrunda değilmiş gibi davrandı istersen herkese söyle inan kendi içimde verdiğim savaştan kötü değil bu orada değilim sana bunu yaşatmaya hakkım yoktu herkes öğrensin hiç önemli değil dedi. Diğer sorulanlara istinaden söylüyorum aynı evde değiliz dilekçe konusunda benim toparlanmam uzun sürdü defalarca verdim çektim verdim çektim gibi oldu benim hatam yani
Adam rol yapıyor resmen. Kadın niye bu kadar panik yapmış o zaman ? Sizin yumuşak noktalarınızı biliyor ona göre davranıyor.

Kadının işten ayrildigini sanmıyorum, eşine de söylemedi bence, sadece size öyle aksettiriliyor ki söylemeyin kimseye,duyulmasın diye.
Dikkatli olun muhtemelen kandırılıyorsunuz.

Arkadaş falan yok hâla iletişimi halindeler yahu inanmayın her söylenene. Kadın maili niye eşiyle konuşsun hemen ayrıca,mantıklı geliyor mu?

Eşiniz de kaçin kurası rol yapmaya devam ediyor. Artık kararlı olun lütfen.

Kadının işten ayrildigini sanmıyorum, eşine de söylemedi bence, sadece size öyle aksettiriliyor ki söylemeyin kimseye,duyulmasın diye.
Dikkatli olun muhtemelen kandırılıyorsunuz.
Bende böyle düşünüyorm.. erkek kardesm aldatıldı kız arkdası yakın arkadasmın kardesydı. Kıyameti kopardı ailesine söylücem diye ben söyleyeceğim dedim yalandan söylemişlerde okuldan almıslar gbi rol yaptk bi süre sakinleşsin unutsn diye

X