testime bakar mısınız ACİL Lütfen kızlarrrrr iyi kötü fikir lazım

kemik kadin

obiranneolmakistiyor♠️
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2023
523
105
Kızlar merhaba iki gün önce evde kaset test yaptım ve hafif bı dağılma çizgisi vardı idrar kurulmuştur diye dikkate almadım bu gün yine yaptım ve hafif silik bir çizgi vardı bu sefer bı çizgi olduğu anlaşılıyordu ışık tutunca daha da belli oluyor du bı saat önce çamaşırımda hafif kahve lekelenme oldu hatta camasirimi değiştirdim belki değildir diye oraya da hafif bulaşmıştı adetime 6 gün var kasıklarımda şu an yanma var arada bir çok nadir krapm giriyor 2 saniye sonra gidiyor yeni de tam rahim kısmında bı ağrı hissettim sol kasığıma daha yakın embriyo rahme tutunuyor olabilir mi hemen şimdi farkettim tekrar hafif kahvemsi bı akıntı geldi sizce gebelik olabilir mi testinin fotoğrafını da bırakıyorum aşağıya bakarsanız ne mutlu bana:))

Eklentiler

• IMG_20231009_152155_1.jpg
    IMG_20231009_152155_1.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 456
  • IMG_20231009_152149.jpg
    IMG_20231009_152149.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 461
Koyulaşmayı takip edip sonra kan ver
Bende yedi gün kala başlamıştım yapmaya testleri bu silik çizgiden daha da silik gölgeyle başldı benimde üç günde 11 test yaptım en son pembeleşmeye meyledince çizgi kan verdim 128.10 beta ile kesinleştirdim, kaset testten şaşma erken gebelik testi yapma
Laboquik testine güven artı med yalancı pozitif veriyor
Bebe düşük betayı görmüyor
Hayırlı olsun ama çizgi net gözüküyor 🥰

Kızlar merhaba iki gün önce evde kaset test yaptım ve hafif bı dağılma çizgisi vardı idrar kurulmuştur diye dikkate almadım bu gün yine yaptım ve hafif silik bir çizgi vardı bu sefer bı çizgi olduğu anlaşılıyordu ışık tutunca daha da belli oluyor du bı saat önce çamaşırımda hafif kahve lekelenme oldu hatta camasirimi değiştirdim belki değildir diye oraya da hafif bulaşmıştı adetime 6 gün var kasıklarımda şu an yanma var arada bir çok nadir krapm giriyor 2 saniye sonra gidiyor yeni de tam rahim kısmında bı ağrı hissettim sol kasığıma daha yakın embriyo rahme tutunuyor olabilir mi hemen şimdi farkettim tekrar hafif kahvemsi bı akıntı geldi sizce gebelik olabilir mi testinin fotoğrafını da bırakıyorum aşağıya bakarsanız ne mutlu bana:))
Maalesef negatif testin kuruma çizgisi beyaz görünüyor ☹️ ama kırmızıları görmeden umudunu kaybetme 3-4 gün sonra testi tekrarlayın bence 🦋✨

Koyulaşmayı takip edip sonra kan ver
Bende yedi gün kala başlamıştım yapmaya testleri bu silik çizgiden daha da silik gölgeyle başldı benimde üç günde 11 test yaptım en son pembeleşmeye meyledince çizgi kan verdim 128.10 beta ile kesinleştirdim, kaset testten şaşma erken gebelik testi yapma
Laboquik testine güven artı med yalancı pozitif veriyor
Bebe düşük betayı görmüyor
Hayırlı olsun ama çizgi net gözüküyor 🥰
Hayırlı olsun demek için erken bence yerleşme kanaması mi emin değilim ama kahve akıntı kırmızı değil normalde regl olunca kırmızı olur biliyorum yani nasıl olduğu ve adetime 6 gün var daha ayy inşallah bende sizin gibi öğrenirim yrn kan vericem inşallah gebeliktir ilk yaptığım test surelab di ikinci yaptığım artimed di şu an size attığım ama ikisinde de silik çizgi vardı erken gebelik testi yaptığımda çıkmadı ama ilk idrar la yapmadım onu kaset test bildiğim kadarıyla doğruluk payı daha yüksek

Maalesef negatif testin kuruma çizgisi beyaz görünüyor ☹️ ama kırmızıları görmeden umudunu kaybetme 3-4 gün sonra testi tekrarlayın bence 🦋✨
Kuruma çizgisi beyaz değil ki çizginin yanında bi beyazlık var onu görmüş olabilirsiniz
Hayırlı olsun demek için erken bence yerleşme kanaması mi emin değilim ama kahve akıntı kırmızı değil normalde regl olunca kırmızı olur biliyorum yani nasıl olduğu ve adetime 6 gün var daha ayy inşallah bende sizin gibi öğrenirim yrn kan vericem inşallah gebeliktir ilk yaptığım test surelab di ikinci yaptığım artimed di şu an size attığım ama ikisinde de silik çizgi vardı erken gebelik testi yaptığımda çıkmadı ama ilk idrar la yapmadım onu kaset test bildiğim kadarıyla doğruluk payı daha yüksek
Erken gebeliği 6 günden önce yaptıysan negatif olması doğal
İki ayrı marka kaset test de pozitfi silik bile görmen yeter aslında ama kan için erken sabretmesi zor biliyorum ben 24 saat uyumamıştım 😂
Üç günde dedim ya 11 kaset test yaptım üç tane de ayrıyeten ovulasyon testi yaptım gebelik varken pik gibi koyu oluyor test çünkü dene istersen varsa evinde

Kuruma çizgisi beyaz değil ki çizginin yanında bi beyazlık var onu görmüş olabilirsiniz
Sizin gördüğünüz şey kurumuş idrar testlerde şeffaf beyaz bir çizgi olur kurudukça belirginleşir umarım ben yanılırım 🙏🏻

Sizin gördüğünüz şey kurumuş idrar testlerde şeffaf beyaz bir çizgi olur kurudukça belirginleşir umarım ben yanılırım 🙏🏻
Şu iki çizgi arasında var beyaz değil ki o ama 🤔
Kuruma çiZgisi her testte olmuyor ve olanda böyle olmuyor
İki sene testlerle boğuştum görülmeyen çizgilerle uğraştım 😂😂 inşallah ben yanılmıyorumdur 🙈

Eklentiler

• 002F9D9C-E619-43CF-9B8D-6AC29669A730.jpeg
    002F9D9C-E619-43CF-9B8D-6AC29669A730.jpeg
    56,1 KB · Görüntüleme: 425
İki sene testlerle görülmeyen çizgilerle uğraştım 😂😂 inşallah ben yanılmıyorumdur 🙈
Öylede atınca belli oldu 🤣 ama test çok beklemiş ilk 10 dakikayı dikkate alın diyorlar inşallah ben yanılırım ya çok zor bu işler bende 3 senedir uğraşıyorum 🤦🏻‍♀️

Öylede atınca belli oldu 🤣 ama test çok beklemiş ilk 10 dakikayı dikkate alın diyorlar inşallah ben yanılırım ya çok zor bu işler bende 3 senedir uğraşıyorum 🤦🏻‍♀️
Doktora gibi gitrinğz eş eşinizle
Başka çocuk var mı ilk mi olacak

Erken gebeliği 6 günden önce yaptıysan negatif olması doğal
İki ayrı marka kaset test de pozitfi silik bile görmen yeter aslında ama kan için erken sabretmesi zor biliyorum ben 24 saat uyumamıştım 😂
Üç günde dedim ya 11 kaset test yaptım üç tane de ayrıyeten ovulasyon testi yaptım gebelik varken pik gibi koyu oluyor test çünkü dene istersen varsa evinde
Yok daha fazla bekleyemem belirsizlik yordu beni😂 şu an o kadar heyecanlıyım ki sanırım imitasyon kanaması da oldum ve olurken karnıma çok koyu bı krapm girdi
Bende kendime sabırsız derdim siz güne 11 test yapmışsınız😂 bı an önce yarın olsun istiyorum bende test olsa yapicaktim da yok maalesef kan veriyim ben en iyisi ya sonra silik çıkıyor çevremden kişiler dikkate alma kuruma çizgisi olabilir de dedikleri oluyor en iyisi kan verip sonucu öğrenmek 😊 inşallah pozitiftir kızlar 🤲🏻😍

İki sene testlerle boğuştum görülmeyen çizgilerle uğraştım 😂😂 inşallah ben yanılmıyorumdur 🙈
Evet var orda bı çizgi bende farkettim yani cikicakmis da son anda vazgeçmiş gibi bilmiyorum inşallah vardır bir şey yrn sizi haber ederim sonucu iple çekiyorum

Doktora gibi gitrinğz eş eşinizle
Başka çocuk var mı ilk mi olacak
Çok doktora gittim eşimde de bende de sorun yok ama olmuyor. famera ovitrelleyle de olmadı tek famerayla da denedim olmadı , kürler de yaptım olmadı, rahîm filmi hepsi temiz tüplerim açık nasip demek ki vakti var diyorum . İlk olucak 🦋

Kuruma çizgisini görüyorsunuz. Şu an belki gebelik olabilir. Testin negatif olması gebelik yok demek değil. Çünkü daha adetinize 6 gün var. Lekelenme yerleşme kanaması olabilir. Bebek tutunduktan sonra biliyorsunuzdur ilk beta hcg kana birkaç gün sonra idrara geçiyor. Yani şu an varsa bile idrarda çıkmayabilir. Adete daha yakın tekrarlarsanız daha iyi olur.

Çok doktora gittim eşimde de bende de sorun yok ama olmuyor. famera ovitrelleyle de olmadı tek famerayla da denedim olmadı , kürler de yaptım olmadı, rahîm filmi hepsi temiz tüplerim açık nasip demek ki vakti var diyorum . İlk olucak 🦋
Takviye olarak ne kullandınız pek
Evet herşeyin vakti zamanı var biz bilmesekte en güzel zamanda allah yaşatıyor elhamdulillah 🥰
Bizde sorun çıkmıştı
Eşimde de bende de ... benim pco olduğum ortaya çıktı eşiminse ameliyatsız çocuk olmaz dedi doktorlar
Takviye kullandık ikimizde
Bir aktara gittik bize
Çakşır kökü suyu deve dikeni ekstraktı ve gseng ekstraktı verdi eşime bana da yaban Mersin’i ekstraktı verdi yumurtalarım çalışsın diye
Hepsinden bende kullandım ayrıca ben proxyfemin diye bir yumurta çalıştırıcı takviye aldım
İkinci ayın sonunda hamileydim 🥰

Birşey söylemeyi unuttum bizim ikinci evliliğimiz ilk evliliklerimizden çocuklarımızda var buna rağmen sorun sorun yaşadık ama Allah’ın taktiri biraz da inanç ve çabayla başardık Şuan 7 aylık hamileyim 🥰
Doktorların ameliyatsız olmaz demesine rağmen ve bende pco çıkmasına rağmen oldu umudunu yitirme 🥰
Yitirmeyin kızlar umudunuzu Allah büyük ❤️

Takviye olarak ne kullandınız pek
Evet herşeyin vakti zamanı var biz bilmesekte en güzel zamanda allah yaşatıyor elhamdulillah 🥰
Bizde sorun çıkmıştı
Eşimde de bende de ... benim pco olduğum ortaya çıktı eşiminse ameliyatsız çocuk olmaz dedi doktorlar
Takviye kullandık ikimizde
Bir aktara gittik bize
Çakşır kökü suyu deve dikeni ekstraktı ve gseng ekstraktı verdi eşime bana da yaban Mersin’i ekstraktı verdi yumurtalarım çalışsın diye
Hepsinden bende kullandım ayrıca ben proxyfemin diye bir yumurta çalıştırıcı takviye aldım
İkinci ayın sonunda hamileydim 🥰
Rabbim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻😍 çakşır kökü suyu çörek otu kürünü yaptık en son , ondan önce aktardan içeriği zengin olan bir bal aldık, evde kendim zeytinyağına incir koydum onu tükettik hiçbiri etki etmedi, clife kullandım, provecia F , provecia M kullandım, hacemat yaptırdık , belime yakı yapıştırdım 🤭 unuttuğum şeyler bile olabilir aklıma gelen bunlar kullandığım folik asitleri yazmıyorum bile 😮‍💨

X