Teyze oluyorum galiba :))

canimm cok sevindim!!! cok sukur iyi bir haber daha geldi dua listemizdenhihoyyyt
Allah saglikli bir hamilelik nasip etsin ablana ve sizlere bagislasin bebeginizi...:1hug:

ayyyyy çok sevindimm yaa benimle aynı şeyleriii hissedeceğinden eminim canımm 14 gün snra bende kucağıma alıcam yiğenimii inşş sorunsuz bi hamilelik geçirir ii bakın ablanaaa

senin heyecanın benden de büyük ozaman zeynep :)) inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız

zamanı gelince.... ablan çok heyecanlıdır ve ufaklık artık her an gelebilir... maşallah...

sende teyze oldum diye başlık açarsan mutluluğunun paylaşırız inşallah....​

Oy 5 hafta çok küçük ya fasulye kadar bile değildir sanırım :1rolleyes: İlk 3 ayı atlattımı daha rahat olur inşallah. Düşük sıkıntısını yaşamış doğal olarak bundada tedirgin olur bunu bende yaşadım anlayabiliyorum.
Ama içiniz rahat olsun Allah ona bir ömür biçtiyse sağ salim dünyaya gelir.
Güzel haberlerini bekliyoruz canım benim kalp atışında falan yazarsın :1hug:

Canım arkadaşım :1hug: çok küçük evet doktor da "ooyy oyyy görünmesi bile süpriz "

dedi:asigim:..dediğin gibi daha önceki deneyiminden ötürü tedirgin ama bol bol dua ediyoruz

Rabbime inşallah nasipse bize bağışlayacak sağlıkla bakalım....ben yine de mutluluklar

paylaştıkça çoğalır diye sizlere söylüyorum....inşallah kalp atışını, cinsiyetini de anlatırım....

inşaalh sen den de ,isteyen herkestende böyle güzel haberler alırız...:nazar:

canimm cok sevindim!!! cok sukur iyi bir haber daha geldi dua listemizdenhihoyyyt
Allah saglikli bir hamilelik nasip etsin ablana ve sizlere bagislasin bebeginizi...:1hug:

aminn sevgili mnla ...dua topiğimizin önemi artık benim içinde apayrı, Allah nasip ederse

artık ordan ayrılmam... Allah dua eden sizlerden razı olsun...a.s...inşallah daha çok kabul

olan dualarımızı paylaşırız..sevgiler​

X