The Body Shop MADAGASCAN VANİLLA Vücut Spreyi arıyorumm!!

ScarletTr

♥Artistik Cimnastik♥
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
410
351
MADAGASCAN-VANILLA-FLOWER-FRAGRANCE-MIST.jpg

Merhaba kızlarr. Yıllar yıllar önce THE BODY SHOP markası "MAGADASCAN VANİLLA FLOWER" diye bir seri çıkarmıştı. Bu seride parfüm, vücut spreyi ve duş jeli vardı. Ancak bu özel seri olduğu için satıştan kalkmıştı. Bu kokuyu -ÖZELLİKLE DE VÜCUT SPREYİNİ- ben çok seviyordumm ama artık satılmıyor. :KK43: Bir ihtimal aranızda alıp da hepsini kullanmayan varsa sizden satın alabilirim. MADAGASCAN VANILLA'nın her hangi bir ürünü olabilir ama özelliklee vücut spreyi varsa lütfen buraya yazın. Halen bitmiş şişelerin kapağını kokluyorum çünkü!! :KK43: :KK43::confused: Teşekkürler.. :) :KK15:

(Aynı şekilde bir de "JAPANESE CHERRY BLOSSOM" diye japon kiraz çiçeği vücut spreyini de çok seviyorum. O da varsa lütfen yazın.)

Ben de artık satılmadığını öğrendiğimde 500tl lik parfümü kullanmaya kıyamadığım gibi kıyamadım madagascan vanillayı kıllanmaya :işsiz: ama bitti.

Ben de artık satılmadığını öğrendiğimde 500tl lik parfümü kullanmaya kıyamadığım gibi kıyamadım madagascan vanillayı kıllanmaya :işsiz: ama bitti.
Ben de sürekli kullanmamama rağmen elbette her şeyin bir sonu varrr :KK42: ben markaya mesaj attım ya tekrar çıkarın diye sen de atar mısınn belki çok kişi istersen çıkarırlar :KK61:

X