Theta Healing Uygulamaları.

Geçmiş bayramınız kutlu olsun. Her gün bayram coşkusu ile dolu olsun.
Dikkatimi çeken birşeyi paylaşmak istiyorum sizinle. Theta'dan fayda görmediğini düşünen arkadaşların aslında bilinç düzeyinde düzeltmek istedikleri aksaklıkların düzelebileceğine inançlarını test etmeleri gerek. Hiçbir yöntem biz inanmazsak işe yaramaz. Yöntemin sizi ikna etmesini bekliyorsanız daha çok beklersiniz. Önce herşeyi düzeltebilecek gücünüz olduğuna inanacaksınız. Hiçbir yöntem siz gözünüzü kapatıp oldu deyince hayatınızı değiştirmeyecek. Bütün yöntemler sizin çabanıza bağlı. Yani siz ister, inanırsanız olacak. Başka türlü zaten mümkün değil.
Önce, başaracağımı biliyorum,
Kendime güveniyorum,
Kendime değer veriyorum inançlarınızı test edin.

Kendinize güvenmenin nasıl bir his olduğunu,
Kendinize güvenmenin yaradan tanımı ve bakış açısını,
Kendinize güvenmenin kolay, mümkün ve güvenli olduğunu,
Kendinize güvenmeyi hak ettiğinizi, buna layık olduğunuzu,
Kendinize güvenerek, güven dolu günlük hayatınızı nasıl yaşayacağınızı bilmek ister misiniz?
Evet demeniz yeterli.

Dikkatimi çeken birşeyi paylaşmak istiyorum sizinle. Theta'dan fayda görmediğini düşünen arkadaşların aslında bilinç düzeyinde düzeltmek istedikleri aksaklıkların düzelebileceğine inançlarını test etmeleri gerek. Hiçbir yöntem biz inanmazsak işe yaramaz. Yöntemin sizi ikna etmesini bekliyorsanız daha çok beklersiniz. Önce herşeyi düzeltebilecek gücünüz olduğuna inanacaksınız. Hiçbir yöntem siz gözünüzü kapatıp oldu deyince hayatınızı değiştirmeyecek. Bütün yöntemler sizin çabanıza bağlı. Yani siz ister, inanırsanız olacak. Başka türlü zaten mümkün değil.
Kendime güveniyorum,

Kendinize güvenerek, güven dolu günlük hayatınızı nasıl yaşayacağınızı bilmek ister misiniz?
Evet demeniz yeterli.
Evet

Merhaba tatilde olmama rağmen önemli bir soru ile karşı karşıya kaldım. Cevap vermek istedim.
Soru şu ki #thetahealing eğitimleri alıp psikoterapist olunmadan başka bir kişiye bireysel seans yapabilecek miyim?
Tabi ki EVET, ama bu sorunun cevabı nasıl evet oluyor anlatayım.
Eğer thetahealing tekniğini Vianna Stibal’ın yetkili eğitmenlerinden alıp (hatta eğitmeninizin tecrübeli olması sizi daha iyi bir uygulayıcı yapar.) thetahealing tekniğini kullanabilirsiniz. Binlerce sertifikalı thetahealing eğitimleri verdim. Bazı kişiler çok daha iyi yaparken bazıları ise yerinde saydı. Bu durum; tekniğin iyi ya da kötü, eğitmenin iyi ya da kötü, kişinin iyi ya da kötü olduğunu göstermez.
Bu bir şifa tekniğidir. Teslimiyetle inanan kişiler, araştıran okuyan, uygulayan kişiler ve de özellikle kendi negatif kayıtlarını değiştiren kişiler thetahealing’te kolaylıkla ilerleyebilir. Bunları zaten eğitimde sık sık söylerim. Bazı eğitmenler bir çok teknik kullandığı için sadece #thetahealing işe yaramaz, şu da gerekli bu da gerekli der:KK66: Bu da onların inandığı şeydir.
7 yıldır sadece thetahealing ile çalışan biri olarak her konuda iyileşmeyi gördük. Bana sadece thetahealing yetiyor.

Özellikle bir psikoterapist öğrencimin dediğini hiç unutmam “Yeşim Hanım, psikoterapide 8 seans hatta daha fazla sürecek olan terapilerimizi bir kaç seansta çözersek nasıl para kazanacağız? “ Şimdi o eylülde eğitmen oluyor
Sevgiler Yeşim Kuzu
Yeşim bu mesajında inanırsanız, ama koşulsuz teslimiyetle inanırsanız neler yapabileceğinizi çok güzel açıklamış. Bütün yöntemlerde başarılı olursunuz. Yeter ki kendinize, Rabbimin size verdikleriyle neler yapabileceğinize inanın.

Kendime güveniyorum,

Evet demeniz yeterli.

İnanarak gitmiştim zaten. Ablamın tanıdıkları vardı, onlar da theta healing'e gitmişti ve olumlu sonuç almışlardı. Ben hem kilo hem de adet düzensizliğimi demiştim. Ertesi gün hemen adet olmuştum ve sevinmiştim. Ama dediğiniz gibi sadece kısa süreli bir değişim olmuş bende demekki.. Oysa değişimi çok isterim..

Benim oğlumda 5,5 yaşında kekemelik başladı, şu an 7 yaşında, yardımcı olabilir misiniz :KK43:(

Merhaba bize buradan bu yöntemle ilgili bilgiler vermeye devam edebilir misiniz.mesela benim çok istediğim bir şey var ama bu şeyin olması için bazı olanakların kendiliğinden olması gerekiyor şeklinde düşünüyorum en azından gerekli şartların oluşması için birşeyler olmalı ve bunun için benim yapabileceğim birşey yok şeklinde düşünüyorum böyle bir durumda ne yapabiliriz veya şöyle sorayım bununla ilgili kök inancımı nasıl bulup şifalandırabilirim şimdiden çok teşekkürler

Merhaba, bahsettiğiniz şeyin gerçekleşmesini bilinçaltınızda engelleyen birşey var mı onu sormalısınız. Söz konusu gelişmeyle ilgili hayal kurun. Onun gerçekleştiğini düşünün. Gerçekleşirse hayatınızda ne gibi gelişmeler olacak? Sizi rahatsız eden birşey var mı?

Bir süredir dişlerimi sıktığımı farkettim. Kontrolsüzce. Nasıl bir stres hissediyorsam artık. Biraz bakayım bu nedir diye. Meğer Bruksizm diye bir hastalık tanısı varmış bu konudu. Biz ne diyoruz. Her hastalığın altında bir psikolojik sebep var değil mi? Biraz üzerinde düşününce atalardan gelen inançlar akmaya başladı. Dişimi sıkmalıyım. Hep öyle denmez mi? Zor, istenmeyen bir durum karşısında dişimi sıkıyorum. Özellikle hayatın zorluklarına sabretme aşamasında kullanılan bir deyim haline gelmiştir. Kas testinde deneyin lütfen zorluklar karşısında dişimi sıkmalıyım. Zorluklar karşısında dişinizi sıkma zorunluluğundan kendinizi serbest bırakmak ister misinizi?
Akışta kalarak, zorlukların kolaylıkla üstesinden gelebilmenin nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz?
Tüm zorluklardan öğrenmemiz gereken herşeyi kolaylıkla öğrenmenin nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz?
Tüm çözümlerin kolaylıkla gelmesinin nasıl bir his olduğunu bilmek ister misiniz?

Kök inancınız değişmezse kısa süreli değişimler yaşayabilirsiniz en çok. O da bir süre sonra kaybolur. Kök inancın değişmesi gerek.
Merhaba, iyi ki varsiniz. Donem donem hep ayni problemleri yasiyorum. Ozelikle karsi cinsle. Ilk basta begenilen bir anda ilgi ceken biriyken nasil oldugunu anlamadigim bir sekilde 1 ay icerisinde sebepsiz yere hic bir aciklama dahi yapilmadan yalniz kalmis buluyorum kendimi. Cok ilgili ya da ilgisiz olmadigim halde veya onunla bir sorun yasamadigim halde birden hic yokmusum olmamisim gibi hayatimdan gizemli bir sekilde cikip gidiyor. Bazen buyu yapildigini bile dusunur oldum artik. Bu hep boyle mi olur yani. Tabiki mukemmel bir cocukluk gecirmedim arastirsam eminim bir cok duzeltilecek konu var gecmisimde cocuklugumda. Ben nasil nerden baslamaliyim ilk once? Kok inancla basamali demissiniz ya bunu nasil bulup degistirebilirim?

Reklam İçerikli Mesaj

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,
Yeni sayılabilecek bir uygulama olmasına rağmen beklenmedik bir şekilde ilgi çeken bir uygulama. Daha uygun bir yer bulamadım konu açmak için. Theta Healing Amerikalı Vianna Stibal tarafından bulunmuş bir yöntem. Theta Healing ile çalışmaya başladıktan sonra ilk başta komik ötesi bulduğum bazı şeylerin aslında gerçek olduğunu şaşırarak gördüm. Siz de zaman zaman aslında çevrenizde olan kişilerin istemediğiniz davranışlarına maruz kaldığınızı, aslında o kişilerin başka insanlara farklı davranabildiklerini görmüşsünüzdür sanırım. Annemiz, babamız, ailenin diğer fertlerine bile farklı davranabiliyor. İlginç bir şekilde birisiyle on sene çıkmış birisi ondan ayrılınca bir sene içinde evlilik kararı alıp başka birisiyle evlenebiliyor. Hiç tanımadığımız birisini daha ilk bakışta sevip sevmeyeceğimize karar verebiliyoruz. Patronumuz arkadaşımıza takdir dolu yaklaşırken ne yaparsak yapalım en ufak olumlu bir söz duyamadığımız zamanlarımız oluyor. Her türlü fedakarlığı yaptığımız insanlar bizim yarımız kadar çaba göstermeyen başka insanlara bizden daha fazla değer verebiliyor. Sizce bu nasıl oluyor?
Sorunun yanıtı bilinçaltımızda. Bu konu son yıllarda çok popüler. Birçok araştırma yapıldı. Hala araştırılıyor. Çok fazla yöntem var. Theta Healing bunlardan yalnızca birisi. Yöntemin özü, bugüne kadar yaşadığımız herşeyi çocukluk döneminde 0-6 yaş arasında oluşturduğumuz bilinçaltı kayıtlar ve onlara bağladığımız kazanımlarımız ile kendimizin oluşturduğu düşüncesidir. Öyle ki bu kazanımlarımızdan vazgeçemediğimiz için bilinçaltı bizim sürekli bu kazanımları elde edeceğimiz olumsuz durumları karşımıza çıkarır.

Hemen örneklendirelim. Abiniz veya ablanız anneniz tarafından çok seviliyor. Siz de onun kadar sevilmek istiyor ve ona yaklaşmak istiyorsunuz. Ama o sizi kendisine yaklaştırmadığı gibi size şiddet uyguluyor. Sonra anneniz devreye girip sizden özür diletiyor. Bilinçaltı kaydı destek almak için şiddet görmeliyim. Bilinçaltı aslında çok basit çalışır. Onun için iyi kötü, mantıklı mantıksız yoktur. O sadece sizin istediğiniz şeyleri gerçekleştirir. Bu bilgiden sonra sanırım tahmin ettiniz. Bütün hayatınız boyunca destek görmek için sözlü ya da fiziksel şiddeti hayatınıza çekersiniz.

Theta Healing yönteminin en çarpıcı yönü, bu kök inanç ve kazanımı bulduktan sonra çok kolay ve çabuk değiştirilerek yerine doğru kaydın konulabilmesidir. Dolayısıyla, aslında istediğiniz herşey anda olur.

Herşey mümkün ve kolay.

Bu konudaki sorularınızı yanıtlayabilirim.
Sevgiyle kalın.
Merhabalar. Ben yeni üye oldum. Theta healing uygulaması hep merak ettiğim bir uygulama oldu ama bir türlü sıra gelmedi ilgilenmeye. Şu an yaşamımda yeni yaratım sürecinde ve kararlıyım. Seans almak ve sonrasında uygulayıcı olmak niyetim var. Yardımcı olabilirseniz büyük katkınız olacağınızdan emin olabilirsiniz☺️🙏sevgiler

Merhaba, iyi ki varsiniz. Donem donem hep ayni problemleri yasiyorum. Ozelikle karsi cinsle. Ilk basta begenilen bir anda ilgi ceken biriyken nasil oldugunu anlamadigim bir sekilde 1 ay icerisinde sebepsiz yere hic bir aciklama dahi yapilmadan yalniz kalmis buluyorum kendimi. Cok ilgili ya da ilgisiz olmadigim halde veya onunla bir sorun yasamadigim halde birden hic yokmusum olmamisim gibi hayatimdan gizemli bir sekilde cikip gidiyor. Bazen buyu yapildigini bile dusunur oldum artik. Bu hep boyle mi olur yani. Tabiki mukemmel bir cocukluk gecirmedim arastirsam eminim bir cok duzeltilecek konu var gecmisimde cocuklugumda. Ben nasil nerden baslamaliyim ilk once? Kok inancla basamali demissiniz ya bunu nasil bulup degistirebilirim?
Merhabalar,aynı sorunları bende birebir yaşıyorum :KK43:

X