Theta Healing Uygulamaları.

Ne güzel. Hepimiz kendimize iyi gelecek yöntemi yine kendimiz bulacağız. Yeryüzünde birisi size bazı şeyleri yüklediğinde hayatınız değişecekse herşey çözülecekse bu böyle mi pazarlanır. Aklımızı kullanalım. Ben de tam olarak aslında kendi yöntemimizi kendimiz bulacağız demek istiyorum. Eşimiz, ailemiz, sosyal çevremiz mutlaka çok önemli. Ama önce kendimiz. Ama çaba göstermeden bir seansa girip herşey değişmiş olarak yaşamayı beklemek işin doğasına aykırı. Bu yöntem binlerce yöntemden sadece bir tanesi.

Ben de pek çok tekniği inceliyorum. En son refik korkmazın bilincaltı diline taktim. Theta healingle ilgilendim. Mucizeymis gibi anlatılıyor ama Kurslar cok pahalı olunca videolardan yazılardan kendime göre bir yorum çıkardım.. Teslimiyet ve akışta olmak direnç gostermemek en büyük anahtar galiba. Access deki gibi.. sor ve birak. Bekle..

Hiç mucize falan değil hiç bir faydasını görmedim çok inanmama rağmen. Benim yaptırdgm zaman kacsene önce seansı 350 idi. Şimdi kimbilir ne kadardır. Böyle kolay para kazanan insanlara itibar etmeyin çok etmiş biri olarak söylüyorum.

Bilinçaltı çok hassas bir konu, orayı kazmak çok doğru gelmiyor bana da. Gördüğüm şu ki bir şey düzelir gibi oluyor ama sonra başka şeyler çıkıyor. O kuyudan bu şekilde çıkmak mümkün değil maalesef ve bence sadece uygulayana para kazandıran şeyler. İnsan önce kendi farkındalığına ulaşmalı, kendini gözlemlemeli bir tekniğe ihtiyaç yok bunun için.

Herkes kendisine en iyi gelecek yöntemi kendisi bulacak demiştim. Bu yöntemi yanlış anlatıyor olabilirler. Ben açıklık getireyim. Bilinçaltınızda bir inancınız değiştiğinde hayatınızdaki tüm sorunlar çözülmeyecek. Sihirli bir değnek var, bunu dokundurup şikayetçi olduğunuz herşey ortadan kalkmayacak. Kendinize, olaylara bakışınızı değiştirecek kök inançlarınız değiştiğinde o durumu size çekmeyeceksiniz artık. Çünkü beyin beyinle konuşur. Siz farkında olmazsınız ama frekans denilen şey tam da budur. Siz hangi frekanstaysanız o frekansı çekersiniz. Bazen bazı insanların herkese karşı nazik ve yapıcı olduğunu ama bize karşı anlaşılmaz şekilde kaba davrandığını düşünmüşüzdür. İşte bu durumun cevabı sizin kök inançlarınız.
Theta Healing sizi zengin yapmaz, ama sizi mutlu olacağınız işe yöneltecek kök inançlara sahip olmanızı sağlar. Bundan sonrası sizin inancınıza kalmış. Eğer siz ısrarla hiç bir işe yaramadığına inanırsanız yaramayacaktır. Çünkü beyin kendi kehanetini gerçekleştirir. Çözüm sizsiniz. Sizin inancınız. İnanmadığınız birşey size yarar sağlamaz.

Herkes kendisine en iyi gelecek yöntemi kendisi bulacak demiştim. Bu yöntemi yanlış anlatıyor olabilirler. Ben açıklık getireyim. Bilinçaltınızda bir inancınız değiştiğinde hayatınızdaki tüm sorunlar çözülmeyecek. Sihirli bir değnek var, bunu dokundurup şikayetçi olduğunuz herşey ortadan kalkmayacak. Kendinize, olaylara bakışınızı değiştirecek kök inançlarınız değiştiğinde o durumu size çekmeyeceksiniz artık. Çünkü beyin beyinle konuşur. Siz farkında olmazsınız ama frekans denilen şey tam da budur. Siz hangi frekanstaysanız o frekansı çekersiniz. Bazen bazı insanların herkese karşı nazik ve yapıcı olduğunu ama bize karşı anlaşılmaz şekilde kaba davrandığını düşünmüşüzdür. İşte bu durumun cevabı sizin kök inançlarınız.
Theta Healing sizi zengin yapmaz, ama sizi mutlu olacağınız işe yöneltecek kök inançlara sahip olmanızı sağlar. Bundan sonrası sizin inancınıza kalmış. Eğer siz ısrarla hiç bir işe yaramadığına inanırsanız yaramayacaktır. Çünkü beyin kendi kehanetini gerçekleştirir. Çözüm sizsiniz. Sizin inancınız. İnanmadığınız birşey size yarar sağlamaz.
amurashaya amurashaya sizi ve yazdıklarınızı takdir ettim. Thetahealing 3 modul birden aldım. Hatta tam şimdi basic dna çalışmaya başladım tekrar. Kitapçığı sil baştan okumaya karar verdim. Tüm uygulamalar alıp hayatın içerisine katılmadığı, tecrübe edilmediği sürece işe yaramıyor. Bugünlere şükürler olsun. Katkınıza da şükran duyuyorum. Var olun..

amurashaya amurashaya sizi ve yazdıklarınızı takdir ettim. Thetahealing 3 modul birden aldım. Hatta tam şimdi basic dna çalışmaya başladım tekrar. Kitapçığı sil baştan okumaya karar verdim. Tüm uygulamalar alıp hayatın içerisine katılmadığı, tecrübe edilmediği sürece işe yaramıyor. Bugünlere şükürler olsun. Katkınıza da şükran duyuyorum. Var olun..
Öğreti ya da teknik her ne olursa olsun sadece bir isimdir, önemli olan insanın içteki farkındalığı. Bu bahsettiğiniz tekniği biliyorum uyguladım, ama gördüğüm şu ki çevremde etkisi geçici. Olayın özü kişidir her zaman. Hiçbir teknik sizi size vermez, geçici bir rahatlama sağlar, her şey düzeliyor izlenimi verir, olay siz de biter. O yüzden bir tekniğe ihtiyaç yok düzeltmek için, sadece kişinin farkındalığına ihtiyaç var.

Ve daha her teknik bir ticari kaygı taşıyor. Şimdi kimse bana bir şeylerin sevgi pıtırcılığı doğrultusunda oluştuğunu söylemesin. Ben az çok neler olduğunu da gördüm. Olay kişiyi bir şeye bağımlı etmek değil, gerçek öğreti onu kendi farkındalığına taşır. Kendini keşfe götürür. İşin ucu kişinin kendini sevmesine, kendini olduğu givi kabul etmesine çıkar. Kendinden razı olan insan olmak her şeyin başı.

Ve daha her teknik bir ticari kaygı taşıyor. Şimdi kimse bana bir şeylerin sevgi pıtırcılığı doğrultusunda oluştuğunu söylemesin. Ben az çok neler olduğunu da gördüm. Olay kişiyi bir şeye bağımlı etmek değil, gerçek öğreti onu kendi farkındalığına taşır. Kendini keşfe götürür. İşin ucu kişinin kendini sevmesine, kendini olduğu givi kabul etmesine çıkar. Kendinden razı olan insan olmak her şeyin başı.
Herkes kendi yaptığından sorumlu. Ben hiç para düşünmedim. Çünkü çevrenizdeki iyilik size mutlaka dönüyor. Ancak, bu işi para için yapanları da anlamak lazım. Birşey öğreniyorsanız ve uyguluyorsanız size bir kazanç sağlaması gerekir. Aksi takdirde sürdüremezsiniz. Benim kazancım maddi değil. Çok faydasını gördüm. Uyguladığım faydasını gören çok insan var. Ancak, yöntemi doğru anlamalısınız. Bu yöntemle bir kök inanç değişti hayatım değişti değil konu, kök inancı doğru değiştirirseniz sizdeki izdüşümü değişir.

Ilk öğrendiğimde çok buyulenmistim. Mucize bu demistim. Psikologuma da anlatmistim. Kas testi gibi pek cok konuda psikoloji biliminden faydalanılmış. Kendisi ben daha anlatmadan benzer yontemler uygulanıyor dedi. İnsanımız sözümona "deli doktoruna" gitmektense böyle yeni tekniklere para vermeyi daha kolay buluyor. Ben de şifa sağladığına inanmıyorum. Modern zamanın umut tacirleri diyebilirim bu teknikle şifa dagittigini soyleyip para kazananlar icin. Ne varsa bilimde var. Bilim her şeyin uzerinde.

Herkes kendi yaptığından sorumlu. Ben hiç para düşünmedim. Çünkü çevrenizdeki iyilik size mutlaka dönüyor. Ancak, bu işi para için yapanları da anlamak lazım. Birşey öğreniyorsanız ve uyguluyorsanız size bir kazanç sağlaması gerekir. Aksi takdirde sürdüremezsiniz. Benim kazancım maddi değil. Çok faydasını gördüm. Uyguladığım faydasını gören çok insan var. Ancak, yöntemi doğru anlamalısınız. Bu yöntemle bir kök inanç değişti hayatım değişti değil konu, kök inancı doğru değiştirirseniz sizdeki izdüşümü değişir.
Herkes kendi doğrusunu buluyor elbet. Benim doğrum da şu şekilde: Fayda görülebilir ama kalıcılık yok, olsa bile sürekli başka yerden bir şey çıkma durumu var. Ben de bunları gözlemledim. Ve deneyimlerime göre bilinçaltı ile çok uğraşılmaması gerekiyor. Hatta hiç uğraşılmaması, Aslolan kişinin kendini gözlemleyebilmesi. Thetahealing'in nasıl çalıştığı konusunda bilgim var, bence sakıncalı bir yöntem. Sebeplerimi de yazarım ama konu uzar. Sadece o değil, tüm bilinçaltını hedef alan yöntemler böyle. İsteyen yaptırır tabi, kendine müdahale ettirir. Herkes bir şeyden medet umuyor düzelmek adına.

Arkadaşlar illa yaptırmak zorunda değilsiniz, kendiniz öğrenip yapabilirsiniz. Kitapları var artık.
Benim aile hekimim bu konuda eğitim almış ve bana uyguladı.( Ayrıca vienna nın kitabını da verdi okumam için. )Beyin sıvılarının karıştığını ve onları düzelttiğini söyledi. Etkisini belli bir zaman sonra görürsün dedi. Ücret talep etmedi. Açıkçası ben çok da odaklanamadım. Siz ne dersiniz bu konuya?
Ayrıca çocuğum kekeliyor/takılıyor. Bu konuda ne yapabilirim?

Benim aile hekimim bu konuda eğitim almış ve bana uyguladı.( Ayrıca vienna nın kitabını da verdi okumam için. )Beyin sıvılarının karıştığını ve onları düzelttiğini söyledi. Etkisini belli bir zaman sonra görürsün dedi. Ücret talep etmedi. Açıkçası ben çok da odaklanamadım. Siz ne dersiniz bu konuya?
Ayrıca çocuğum kekeliyor/takılıyor. Bu konuda ne yapabilirim?
Merhaba nacizane görüşümü paylaşmak istiyorum. Çocukların kekelemeleri, kendini doğru ifade edememeleri anne ve baba arasındaki iletişimden yahut annenin hamilelik sürecindeki döneme bakmayı gerektirebilir. Proje amaç döngüsü, hamilelikten önce 1 yıl, hamilelik süreci ve sonrasındaki 1 yıl çok çok önemli. Çocuk kendini anneyle bir sanıyor bilinç yok çünkü. Sizin hissettiğiniz tüm duygu durumlarını kendisine ait biliyor. Kendinizi ifade etmenizi engelleyecek durumlarla karşılasıp lafı yuttuğunuz zamanları hatırlayın lütfen. Ya da şiddetli bir iletişim söz konusu mu ev içinde, babayla iletişim nasıl? Tam bir şey söyleyecekken süreki sözün kesilmesi, kendini ifade edememe ve akabinde iyilik bende kalsın, ağzımızın tadı bozulmasınlarla ilerleyen süreç çocuğa yansıyor. Çocuk anne ve babanın aynasıdır. Burada anne kendi içinde birşeyleri fark eder dönüştürürse eğer çocukta da dönüşür. Ne zamandan beri kekemelik var? Bir dedektif gibi iz sürmeniz gerekiyor. Psikoloijide "aha" noktası vardır fark ederseniz bunu iyileştirebilirsiniz. Barış Muslu, Abdullah Canıtez video-demoları oluyor sosyal medyada. Fevkalade işe yarıyor.

Unutmayın; en iyi terapistler annelerdir.

Sevgiler.

Merhaba. Hala bu çalışmayı yapiyormusunuz. Doğrusu ben hiç inanmiyorum ama sac koparma sorunum icin denemek isterim. Ücretsiz deneme hala geçerli mi

12- Theta Healing uygulayınca siz olmanız gereken siz olacaksınız. O zaman hayat arkadaşınızı doğru bir şekilde kendinize çekecek, ailenizin size istediğiniz şekilde davranmanızı sağlayacaksınız. Yani aslında sadece siz değişeceksiniz.

13- Unutmayın, hayatta ne ekerseniz onu biçersiniz. Ama bunun yanında neye inanıyorsanız onu yaşarsınız demek gerekli. Bugün yaşadığınız herşey sizin bilinçaltında yaşamak zorunda olduğuna inandığınız şeyler. Bunu nasıl oluşturduysanız aynı şekilde beyninizin gücünü kullanarak gerçekte yaşamak istediğiniz şeylere dönüştürebilirsiniz.
Merhaba çok güzel açıklamışsınız. Teşekkür ederim. 12.maddeyi bu sıralar hayatımda yaşıyorum.

Önceleri kulak aşinalığı olan bir konuydu benim için hatta 2018’de iki kitap alıp kenara koydum okumak nasip olmadı. Şimdi tekrar elime aldım okumak için. Ömür boyu çektiğim bu şişmanlığa belki bu uygulamalar çare olur diye umut ediyorum ama Vianna Stibal’a bir baktım ki kilo için hiç bir uygulamayı kendinde yapmadığını gördüm. Biraz ikilemde kaldım ama okuyalım şifaladım bakalım.

İnşallah herşey iyi olur.. Regresyon terapisi alıcam haftaya ve theta healıng eğitimi de almayı düşünüyorum.Umarım faydası olur
regresyon aldınız mı geride kalmış mesajınız merak ettim etkili oldu mu? theta ya ben im enerjim çekilmiyor ben daha çok reiki ve access bars seviyorum sanırım:)

X