Theta Healing Uygulamaları.

İnşallah herşey iyi olur.. Regresyon terapisi alıcam haftaya ve theta healıng eğitimi de almayı düşünüyorum.Umarım faydası olur
Simdiden hayirli olsun sifa olsun. Regresyon terapisi kac liraya alacaksin ya benim durumlar kotu malesef madden hic bisey yapmaya imkanim yok su an saadece kendi kendime olumlama yapiorim en.fazlasi. Senin tedavinin detaylarini cok merak ediorum🤗

Simdiden hayirli olsun sifa olsun. Regresyon terapisi kac liraya alacaksin ya benim durumlar kotu malesef madden hic bisey yapmaya imkanim yok su an saadece kendi kendime olumlama yapiorim en.fazlasi. Senin tedavinin detaylarini cok merak ediorum🤗

Regresyon terapisi seans 450 TL..Genelde fiyatlar hep bu şekilde..sonuçları bende çok merak ediyorum :)

Merhabalar,dün regresyon terapisine katıldım.İlk başlarda herhangi birşey görmedim,sonradan gördüklerimde ne kadar doğru bilmiyorum kadın bana kızdı birşey görmüyorum diyip durursan seansı bitiricem diye. Beklediğim gibi birşey olmadı,korkulacak herhangi birşey de yok..

Merhabalar,dün regresyon terapisine katıldım.İlk başlarda herhangi birşey görmedim,sonradan gördüklerimde ne kadar doğru bilmiyorum kadın bana kızdı birşey görmüyorum diyip durursan seansı bitiricem diye. Beklediğim gibi birşey olmadı,korkulacak herhangi birşey de yok..
Ozel deilse ne gibi seyler gordun? Daha dohrusu nasil birsey goruluyo ki gorulmesi gerekiyo ki acaba🤔 Peki sonuc nedir iyilesme var mi nasil hissediyorsun? Umarim sifa omustur 😊

İlk başlarda birşey görmedim,kadında kızdı sürekli birşey görmedim diyip duruyorsun böyle devam ederse seansı bitirmek zorunda kalıcam dedi. Sonra enerji temizliği yaptı..yangın gibi birşey gördüm..sonrasında 10-11 yaşlarında 1 erkek çocuk dumanın içinde bir yerde kapalı kalmış çaresiz şekilde geldi gözümün önüne..bu gördüklerime istinaden küçük yaşlarda yangında öldüğüm sonucunu çıkardılar.. Bana bir katkısı oldumu derseniz bence olmadı..

İlk başlarda birşey görmedim,kadında kızdı sürekli birşey görmedim diyip duruyorsun böyle devam ederse seansı bitirmek zorunda kalıcam dedi. Sonra enerji temizliği yaptı..yangın gibi birşey gördüm..sonrasında 10-11 yaşlarında 1 erkek çocuk dumanın içinde bir yerde kapalı kalmış çaresiz şekilde geldi gözümün önüne..bu gördüklerime istinaden küçük yaşlarda yangında öldüğüm sonucunu çıkardılar.. Bana bir katkısı oldumu derseniz bence olmadı..
Merhaba ben de sifremi kaybettim bi sure giremedim:) Acaba etkisi zamanla mi gorulecek ki? Sanki kimi insanlar cikar cikmaz hafiflefim iyi geldi diyordu da. Belki de yapan kisi mi teecrubesizdi acba

Merhaba ben de sifremi kaybettim bi sure giremedim:) Acaba etkisi zamanla mi gorulecek ki? Sanki kimi insanlar cikar cikmaz hafiflefim iyi geldi diyordu da. Belki de yapan kisi mi teecrubesizdi acba

Fayda gören insanlar da var ..Yapan kişi alanında uzman biriydi..Deneyim olmuş oldu benim için sadece..

Değersiz hissedenler bilinçaltında değerli olmaya ilişkin olumsuz kaydınız var. Neden değersiz hissediyorsunuz? Size kim ne zaman değersizlik yaşattı? Değerli olmanın size ne zararı olur? Neden korkuyorsunuz?
Buna ilişkin toplumsal kayıtlarımız var. Kendini değerli hissedersen burnun büyür, kibirli olursun gibi. İlk aklınıza gelen yanıtı yazın.
Değerli olursanız, kendinizi değerli hissederseniz en kötü ne olur?

Sanırım benim bu cevabım şu ; değerli hisseder ve böyle davranırsam kibirli ve kendini beğenmiş gözükürüm. Insanlar benden uzaklaşır, beni sevmezler.
Neden böyle düşünüyorum bilmiyorum ama yazdiginizi okuyunca direk bu cümleler kuruldu zihnimde.

Merhaba Arkadaşlar, uzun zaman oldu, yazamadım. Yanıtlayamadığım mesajları okudum. Özelden yazanlar olmuş onlara baktım. Hepsine özetle buradan yanıt vermek isterim.
Öncelikle benim profesyonel olarak ilgilendiğim bir konu değil Theta Healing. Eğitimlerine katıldım. Yöntemi biliyorum ama işim bu değil. Bu nedenle ücret karşılığı yapmıyorum.

Şimdi kısa kısa merak edilen konulara açıklık getirmeye çalışayım.
1- Hiç bir yöntem sihirli değnek değildir.
2- Hangi yönteme yönelirseniz yönelin mutlaka sizin çabanız, konu özelinde gerekli donanıma sahip olmanız gerekir. Yeryüzünde böyle bir yöntem olsaydı herkesin özel uçağı olurdu ve kimse çalışmazdı. Bunu kabul ederek değerlendirmelisiniz bütün yöntemleri. Birisi size bilinçaltınızı tamamen temizleyeceğim seans sonunda bambaşka birisi olarak istediğiniz herşeye kavuşacaksınız diyorsa arkanıza bile bakmadan uzaklaşın oradan.
3- Beyinle ilgili çalışmalar bize bilinçaltının hayatımızda çok önemli bir yere sahip olduğunu gösterdi. Bunu bilip bilinçaltının hayatımızdaki hakimiyetini gören birisinin bunu kontrol edebilmesi ve bilinç düzeyinde hareket ederek istediklerini elde edebilmesi üzerine kurulu bu yöntem.
4- Theta Healing yöntemiyle kilo verilmesi, zengin olunması vb. gibi bir iddia yok, olamaz, varsa komik olur. Kilo vermek istiyorsanız fiziki koşulları yerine getirmelisiniz, yeteri kadar yemeli ve çok hareket etmelisiniz. İşte Theta Healing tam bu noktada devreye girer. Bilinçaltında size çok yemenizi, doymadığınızı söyleyen o ses var ya, onu durdurur. Sizin spor yapmanızı, harekete geçmenizi engelleyen düşüncelerden sizi kurtarır. Ama size kilo verdirmez. Kiloyu siz kendi tercih ve yaşam düzeninizdeki değişikliklerle vereceksiniz.
5- Sahip olmak istediğiniz ama olamadığınız her ne varsa onu engelleyen ve konfor alanı denilen aslında son derece konforsuz olan düşünceleriniz değişir ve onun yerine sizi istediğiniz şeye yönelten bir düşünce biçimi oluşturur.
6- Ama bunun ön koşulu bunu gerçekten istiyor olmanızdır.
7- İkinci koşulu bunu yapabileceğinize inanıyor olmanızdır.

8- Yaşadığınız hiçbir şey tesadüf değil. En çok şikayet ettiğiniz şeyi bulun. Üzerinde biraz düşünün. Çocukluğunuzda bunu yaşayabileceğiniz bir kayıt oluşturmuşsunuz. Ailenizde, çevrenizde ve/veya seyrettiğiniz sizde iz bırakan bir film karesinde ve/veya atalarınızdan genlerinizde. Bu sizin seçiminizdir anlamına gelmiyor. Bu bilinçaltında bunu yaşamanız gerektiğine dair bir kayıt oluşturduğunuz anlamına geliyor. Mutlaka ama mutlaka böyle bir kayıt var. Bu kayıt varken nerede olursanız olun şikayet ettiğiniz şeyi bilinçaltınız bulur yaşatır bunu size. Çözüm ne? Çözüm farkındalık yaratmanız. Bu yöntem sadece bir tanesi, o kadar çok yöntem var ki, siz hangisini kolay uyguluyorsanız onu seçin. Benim en kolay bulduğum yöntem bu oldu. Zannettiğiniz gibi zahmetsiz bir yöntem değil bu.

9- Kas testi diyoruz, internette bir sürü anlatımı var. Bunu öğrenmeden, uygulamadan bu yöntemden fayda görmeyi bekleyenler var. Kas testi uygulamayı bileceksiniz. Bu size inancınızın değişip değişmediği hakkında bilgi verecek.

10- Hastalık halinde tıbbi olarak yapılması gerekenleri yapacaksınız. İlacı ancak doktorunuz söylediğinde bırakabilirsiniz. Bu yöntem ne sağlayacak? Bilinçaltınızda hastalığı oluşturan inancınızı değiştirecek. Ve ben hastalığı beynin yarattığına aynı şekilde de iyileştireceğine inanıyorum. Hasta olacağına inanan, hastalıktan olumlu kazancı olan bir bilinçaltı mutlaka hasta eder. Ama o kazancın hastalıkla ilişkisini kesen bilinçaltı uygulanan tedavinin olumlu sonuç vermesini de sağlar.

11- Theta Healingi uygulayınca özel uçağınız olmayacak, zengin olmayacaksınız. En azından havadan inmeyecek bunlar. Ancak, sizin yeterli bir birey olmanızı sağlayan beyniniz yaşamınızda sahip olduklarınızı doğru değerlendirmenizi sağlayacak, olanaklarınızı genişletecek. Üretkenliğinizi artıracaksınız. Beyniniz fırsatları doğru değerlendirmenizi sağlayacak.

12- Theta Healing uygulayınca siz olmanız gereken siz olacaksınız. O zaman hayat arkadaşınızı doğru bir şekilde kendinize çekecek, ailenizin size istediğiniz şekilde davranmanızı sağlayacaksınız. Yani aslında sadece siz değişeceksiniz.

13- Unutmayın, hayatta ne ekerseniz onu biçersiniz. Ama bunun yanında neye inanıyorsanız onu yaşarsınız demek gerekli. Bugün yaşadığınız herşey sizin bilinçaltında yaşamak zorunda olduğuna inandığınız şeyler. Bunu nasıl oluşturduysanız aynı şekilde beyninizin gücünü kullanarak gerçekte yaşamak istediğiniz şeylere dönüştürebilirsiniz.

Atalet halinde yaşama zorunluluğundan serbest kalmak ve amacınıza yönelik eyleme geçmenin nasıl bir olduğunu bilmek istermisiniz?

Evet dediğinizde bu his sizinde bilinçaltınıza yüklenecek.

Ben Türkiye de bu alanda en ünlü 2 kişiden seans aldım. Biri sen de bilirsin mutlaka
Böyle şeylere çok inanırdım cunku acaip bir pazarlama ile sunuluyor. Şuna iyi geliyor buna iyi geliyor falan diye.
Hiç bir etki görmedim aldığım seanslardan. Bundan 4 sene öncesi 350 lira gibi bir fiyata yapıyorlardı. Çaresiz insan tüm parasını harcayabilir. İyi olayım da diye bakıyordum.
Bu insanlar bana çok para odaklı geldi ve konusmalarından bunu net anladım. O zaman öğrenciydim zar zor paramı bunlara verdim biriktirip. Kendimi çaresiz hissettim ozaman mesela. Sonra bir uyanışa geçtim. Böyle çeşitli teknikleri yüksek fiyatlarla yapan insanlar saddece kendine para kazandırıyor. Madem herkese iyi gelen bir olay, daha ulaşabilir fiyatlar sunardım ben olsam bir psikolog seansı ile aynı seviyede. Ve azcık bir eğitim alarak bu kazanca ulaşıyorlar.
Neyse sonra bir uyanışa geçtim. Çareyi baskasında değil de kendim de aradım. Elimde olmayan yaşadıgım kaz kaz bitirilmeyecek bir kuyu olan bilinçaltıyla ugrasmayı bıraktım. Düşünün çkcjksun bir yere saklandın annen seni görmedi hiç bir art nyiet yok sırf bu yüzden değersizlik inancın oluşabilir. Bir ömür bu kayıtları bulmakla mı geçecek. Sürekli geçmişi irdeleyerek mi diye basit bir akıl yürüttüm ve çok kitap okudum sonra çözümün sadece An da saklı oldugunu anladım. Şu an bana huzursuzluk veren duygu ve düşünceleri deşmek ve o frenkası dahada büyütmek yerine. O duygularımı kabul edip, onların içine dalmadan geçmelerini bekliyorum. Neye odaklanırsam onu büyüyeceğimi biliyorum ve buna göre hareket etmeye çalışıyorum vs. Herşeyden daha çok işe yarıyor.

X