ThinkLaw'ın Diyet Günlüğü

ThinkLaw

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2011
19
0
Meraba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım Adım Eda üniversite öğrencisiyim 168 boyunda 68 kiloyum yani anlayacağınız bende kilo mağduruyum...:))4 ayda 25 kilo werdm we bir aydır kilo wermem durdu sayıyorum hala aynı yerde artık kurtulmak istyrm şu kilolardan daha önce başka bi yere üye oldum çok soğuk kanlı çktı arkadaşlar sağolsun umarım benide aranıza alır kiloları wermemde destek olursunuzz yahuu :))

Merhabalar.
Sizler için kolaylık olması açısından yeni bir bölüm açılmıştır.
Diyet günlükleri bölümü
Ve konunuz bu bölüme taşınmıştır.
Keyifli paylaşımlar:)

Son düzenleme:
oy oy günlüğüme daha kmseler uğramamışş...of cok dertlylm cok ramazana iyi başladım ama bi haftadr bıraktm kendmi ne önüme gelse yiyiyorum ya :KK43::KK43:

ben de oyleyim cnm ramazanda vucut dengesi bozuluyo. ama merak etme bayramdan sonra dengeli beslenme ve spor ikilisine tekrar baslicaz :)

4 ayda 25 kilo verdiğini söylüyorsun bu hiçte azımsanmayacak bir rakam hem ramazan dolayısıyla hemde vücudunun direnç göstermesiyle kilo verimim durmuş olabilir ama sen yine aynı şekilde yemene devam edersen kaçamaklardanda mümkün olduğunca uzak durursan kilo vermen yeniden başlar hem çok fazla olan kiloları daha kolay verirsin ulaşmak istediğin kiloya yaklaştıkça kilo verimi hem zorlaşır hemde vücut direnmeye başlar kıtlık korkusu ile sen azimle devam et bence... hem o 4 ayda 25 kiloyu nasıl verdin anlatsana biraz bizede...

öncelikle günlüğüme geldgniz için tşklerr :) 66ym su an 90dan bu kiloya geldm ama pek saglıklı beslendğm söylenemez...sabah kahvaltımı cok saglam ediyodum ama günde sadece 1 dilim ekmek yiyodm o da sabahlarıı öğleyi genelde yoğurtla geçiştiriyodum akşam kabak salata yoğurt canım hangisini cekerse arada tavuk haşlama yiyodum gnde 1.5 2 ltre su ve cok olmasada yürüyş ile verdm su an kilo verimim yne düzeldi ama ramazanın son gnleri oldgu için saldm kendmi bayramdan snra başlıcam diye :/

tabi kısmıcam diye diye 2 3 kilo almayalmda :KK70: sonra bi anlık zevklermz ugruna 1 ayda fazladn uğraşrz kilo vermek için :KK70:

bu akşam fazla abartmadm menümü yazabilrm :KK70:

iftar : 3 büyük bardak su
1 kase mercimek çorbası
1 kücük kase yagurtlu kabak salatası
2 yemek kaşığı zeytnyağlı bamya ve salata

ara: yeşil çay ve 1.5 2 ltre suyu tamamlıcm inş

canım hemen bir günlüğüne uğrayıveriyim dedimher ne kadar sağlıklı olmasada verdiğin kilo azımsanacak bir kilo değil tebrik ederim:KK19: darısı başıma...acaba görebilecek miyim 55-56 olduğum günleri:KK37:

canım hemen bir günlüğüne uğrayıveriyim dedimher ne kadar sağlıklı olmasada verdiğin kilo azımsanacak bir kilo değil tebrik ederim:KK19: darısı başıma...acaba görebilecek miyim 55-56 olduğum günleri:KK37:

hg canım :KK16: inş canım zatn cok kilon yok yavas yavas saglklı bi şklde verrsn inşş bende inş 55 olrmda yolumm cookk uzunn

X