TİBBİ SEKRETERİM İŞ ARIYORUM

2 yıllık veteriner asistanı gibi bir bölüm var, tam adı bu değil elbette. Acaba o bölüm ile ortak dersleriniz var mıdır?
İş ararken bir yandan da ona başlarsınız, ortak ders varsa daha kısa sürede tamamlarsınız.
İş olanağının olduğunu düşünüyorum. Sizin bölümünüze kıyasla daha az kişi okuduğu için şansınız artar.

Dilerim en kısa sürede iş bulursunuz, yazdığımı bir düşünün derim, en azından bir araştırın.

Allah hepinizden razi olsun kizlar. Yarin bi tanidigimiz sayesinde magazada ise basliyorum. Cok guzel moral oldunuz dua ettiniz sagolun. Borcumuzu bitirdikten sonra kaynanamlarn yanindan tasincaz. Daha kisa zamanda bitecek borcumuz.
Sizin adınıza inanın çok sevindim. Daha güzel haberlerinizi de alırız inşallah .

Ablacım sana tek tavsiyem 2022 kpss ye.calisman hayatin büyük ölçüde kurtulur nereden baksan 4bin net gelirin olur tabi şuan ihtiyacın varmis hastanelere cv birakmandan başka çare yok dediğim gibi kpss ye çalış
Bende bu sene bu bolumu 2. Uni olarak okuycam. 6 dersten muafim 18 dersten sorumlu olcam.. umarim 2022 yetistirebilirim bende cok istiyorum bunu..

X