Piercing, Hızma Tırnağım Nasıl Olmuş?

he anam mutlu oldum :bbo: deli kız güzel olmuş şaka yaptık ama takılır gibi dikkat et bişey olmasın tırnakların güzelmiş buarada:CüvCüv:

ben de şaka yaptim kuzucum Şeniz

aman dikkat et canım da bağımlılık yapmasın sen de:icecream:vücudun elek gibi olmasın sonrasırnaşık şey
benim ruhum delik deşik olmus, vucudum olsa ne olmasa ne senağlamalayhayhoy

önden iyi ama arkadan ı-ıh.
klips güzel gözükmüyor. orjinal bir fikir, ama yapışkanlı taşlar daha iyi olur kanımca.
tırnaklar güzelmiş bu arada yerimseniben

yapışkanlar çıkar, onu herkes yapiyo, ben orjinal olsun istedim :içelim:

çok hoş olmuş. ben tvde görmüştüm derya baykalda:) ama o takı yaptığımız minik halkalar varya ona boncuk geçirmiş, aynı senin gibi tırnağını delmiş fakat kulak delme aletiyle. işte o halkayıda o deliğe takmış çok şık duruodu. seninkide çok hoş olmuş.
saol canım benim
derya baykalı dava edicem fikrimi çalmiş :mymeka:

kirk yil düsünsem aklima gelmezdikafamçokkarıştı
heryerine pirsing takanlari gördüm emme tirnak, ilkdefa görüyom,
simdi bu küpe mi oluyo, pirsinmi:icecream:
alemsin gurbik güzel olmus emme:içelim:

Süüüüpperrr olmuşşşş :1shok:
Bol AŞKLI ve MUTLU günlerde kullan..sositososito Şeniz :asigim:
Hatta asabi takıldığın zaman da tırmalama açısından işe yarayabilir.. ;o))))) kötükedihüso
Ben de deldirmiştim bir ara çabuk sıkıldım uff ayran gönüllüyüm en alasından:dance:

guzel olmuşta rahatsız edici gibi duruyo ikinci resimde yaa:) ilk resimde guzel ama. yaratıcı fikirler bekliyorum:)

haftasonu oce sürüp takıcam tırnak küpemi :smiley-cool:
kimsenin dikkatini çekmiyo sinir oluyorum
sigaraya mi baslasam sürekli elim agzimda olur bu sayede belki fark ederler sositososito

Gurbikkk bekarlıkmı kafana vurdu bu sıcaklarmı bilmiyoruum ammaaa bişiler olmuş sana kanımca:icecream:
üstten güzel duruyorr tamammm ama yapıştırmada yapabilirdin çünkü tırnağının altından çıkann sapıı pekte hoş olmamış:dilcikar:
Ahh ahhhh sıcaklarr ahh ahhh bekarlık layhayhoy

yaa yapıştırmaları kozmetiklerde bulabilir miyiz canım

Allamm yarebbim şu gurbaya verdiğin akıldan biraz bana da verseydinde doğru düzgün yerlere çalıştırsaydım olmamıydı benneyaptımki:Saruboceq:
amin kuşum amin :nazar:

Çok değişik ve güzel bir fikir olmuş valla tebrikler :roflol:
Klips rahatsız etmiyorsa daha da güzel
etmiyo tatlım ama düşebiliyo sık sık :roflol:

Muahahha:roflol: Allahım ne güldüm yarebbim. Ne sivri zekasın kermit sen yaaa, süzme salaksın allahıma:roflol:

Kızıııım işin gücün yokmu senin git çeyizin için dantel filan yapşakkıdı

sana cevap bile veriyo olmam hata sositososito
yaşin başin geçtiş ununu eleyip elegini asmişsin içi geçmiş kari sende şakkıdı

kanka sen buna bi hakaret davası aç 70 yaşından sonra mahkemelerde sürünsünde ağzını toplasın:nazar:

bana chanel 5 yolladi kanka o moruk :nazar:
o yüzden böle her buldugu topikte eziyo beni biliyo bişi diyemicem parfümü geri ister diye senağlama-tatlicadiarzu-

yarın nasıl yapildigini anlatcam millet
hazirlayin zimbayi küpeleri ilk yardım cantanızı ambulansı kapida :lepi:

Bende istiyom banane banane...senağlama
Ama bende yapana kadar bütün tırnaklarımı delik deşik ederim her halde, en iyisi sana geleyim akşama da, yarına yeni tırnağım ile hava atarımsırnaşık şey

tırnagın iç kısmına da seffaf plastik klips taktım düşmesin diye :icecream:

resim033xt0.jpg

Ayyyy bakamıcam içim kaldırmıyo,acı badem sana yaramadı delirdin sen benneyaptımki

kızlar bugun de böyle elim kolum tırnagım hihoyyyt
bu kez tırnak küpem turkuaz
cunkum üstümde turkuaz beyaz cizgili bi penye bady var :eek:

resim009yy6.jpg

X