Piercing, Hızma Tırnağım Nasıl Olmuş?

resim009yy6.jpg
[/B][/QUOTE]

Yiğidi öldür hakkını yeme derlerya gıcıksın uyuzsun gevezesin ama el ve tırnak yapın çok hoş.

ellerin çok güzelmiş gerçekten.. senide burhan altıntop gibi el mankeniyapalım:roflol: şaka tabii de, o zımbayla tırnağını zımbalarken, ya etini zımbalasaydın. içim bir tuhaf oldu gerçekten. ben meşhur sakarlığımla, kesin öyle yapardım.... etimde bir taş...yine fena oldum... görüntü güzel,el güzel,tırnaklar güzel. eee. daha iyisi,şamda kayısı,

kız normalde bilezik sevmem ama bu çok hoşmuşhihoyyyt kız gurbik zevklerimiz çok uyuyo haaa kaydirigubbakcemile5ama ben koca koca yüzükleri severim bi de parmak yapılarımız benziyo bi tek yüzük takarım oyüzden.büyük taşlı ve şık yüzükler. mercan turkuaz filan.gümüş üzerine harika oluyo.senin taş da türkuaz güzel olmuş nan aferim adam olcan sen:mymeka:

resim009yy6.jpg

Yiğidi öldür hakkını yeme derlerya gıcıksın uyuzsun gevezesin ama el ve tırnak yapın çok hoş.

gıcık da sensin uyuz da sensin geveze de sensin seni çölde gurbaalar tepsin çaklıt kafa hihoyyytkaydirigubbakcemileŞeniz

ellerin çok güzelmiş gerçekten.. senide burhan altıntop gibi el mankeniyapalım:roflol: şaka tabii de, o zımbayla tırnağını zımbalarken, ya etini zımbalasaydın. içim bir tuhaf oldu gerçekten. ben meşhur sakarlığımla, kesin öyle yapardım.... etimde bir taş...yine fena oldum... görüntü güzel,el güzel,tırnaklar güzel. eee. daha iyisi,şamda kayısı,
saol okypcim kaydirigubbakcemile2
ogleden sonra nasıl yaptıgını resimlerle anlaticam canlı canlı
hele şu işlerimi bi bitiriyim de hihoyyyt

Son düzenleme:
kız normalde bilezik sevmem ama bu çok hoşmuşhihoyyyt kız gurbik zevklerimiz çok uyuyo haaa kaydirigubbakcemile5ama ben koca koca yüzükleri severim bi de parmak yapılarımız benziyo bi tek yüzük takarım oyüzden.büyük taşlı ve şık yüzükler. mercan turkuaz filan.gümüş üzerine harika oluyo.senin taş da türkuaz güzel olmuş nan aferim adam olcan sen:mymeka:
canım aslında bugun taktigim küpe yildiz şeklinde turkuaz renkli ve ortasında parlak taş var
çok cici bişi hihoyyyt

asil el görmesek yutardık emme mirmirmirmir(iskeletor elli sende )
bak bakem asil el ve tarz nasıl olurmuşkaydirigubbakcemile

:icecream:
len olm benim ellerimin karakteristik özelliği var şakkıdı
güzel değil ama zeksüdür hihoyyyt-tatlicadiarzu-

Bileklik tek kelimeyle muhteşemmm gurbaa,tam benlik valla bayıldım bayıldımm hihoyyyt
Acaba rica etsem bilekliğin daha net 1-2 fotosunu koyar mısın,çok hoşuma gitti de böle bişi arıyorum kaydirigubbakcemile2

Bileklik tek kelimeyle muhteşemmm gurbaa,tam benlik valla bayıldım bayıldımm hihoyyyt
Acaba rica etsem bilekliğin daha net 1-2 fotosunu koyar mısın,çok hoşuma gitti de böle bişi arıyorum kaydirigubbakcemile2

tmm canım kendimi iyi hissettigimde eklerim bi kaç foto... :çok üzgünüm:

tırnaklarımı kestim gecen kandilde kızlar, uzasın hemen yapilişini gostercem
haftaya uzar sanırım, çok cabuk boy atiyo namıssızlarhihoyyyt

Rahatsız etmiyorsa eğer seni çok hoş ve değişik birşey olmuş bence. Ama ben takamazdım herhalde, küpe tırnağımda habire bir yerlere takılıp durdukça sinirlerim bozulur benim. Ama eğer özel bir yere gideceksem gayet güzel olabilir. :1rolleyes:

ele verir talkını kendisi yutar salkımı arkadaşım bu ne hal yapma böle şeyler 2 kızım var tutturdular bize de yap diye kafam bozuk zati gel sen yap bakem (laf aramızda sayın hocam yakışmış bende mi yapsam kızlarım duymasın)

X