Tobiş06 geçmiş olsun!! Nazarmı deydi sana arkadaşım:=(

kalimera

--KK ANKARA MIKTARI--
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.293
0
61
MERHABA ARKADAŞLAR,
TOMBİŞ06 ARKADAŞIMIZ PAZARGÜNKÜ ANKARA BULUŞMASINDAN SONRA DÜĞÜNE GİTMİŞTİ,
ORDA AYAĞINI BURKTUĞUNU SÖYLEMİŞTİ BİZE,
AMA O GÜNDEN BERİ İYİLEŞMEYİNCE DR.'A GİTMİŞ VE AYAĞININ KIRIK OLDUĞU ANLAŞILMIŞ,
ŞİMDİ EVDE İSTİRAHAT EDİYOR. CANIM ARKADAŞIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN:1no2:
KENDİNE DİKKAT ET, ÜSTÜNE FAZLA YÜKLENME SAKIN, ÖPTÜM SENİ KOCAMAN..

adana_cicekci_ciceksiparisi3172.jpg

çok çok geçmiş olsun... a.s. :1hug: rabbim şifa versin inşallah.... :Saruboceq:

tombiş ne oldu sana nazar degdi bu kadar tatlı olmasaydın neşenle herkesi kendine çekdiriyosun bak nazar oldu

tu tu tu nazar degmesin sana geçmiş olsun kendine iyi bak bidahaki toplantıya kadar iyileş öptümmmmmmmm

selam arkadaşlar çok şükür sizlerin sayesinde daha iyiyim geçmiş olsun dileklerini esirgemeyen gerek özelden gerek topikten mesaj atan tüm gönül dostlarına yürekten sevgiler rabbim hepinizden razı olsun kocaman öpüldünüz

bugün nasılsın şekerim,tombişim kendine iyi bak...........öptüm kocamannnnnnnnnnnnnnŞeniza.s.:nazar::nazar:

acil şifalar diliyorum tombişim bununla gelmiş geçmiş olsun ki birdahaki toplantıda yine birlikte olalım öptüm

geçmiş olsun acil şifalar diliyoruma.s.

herkeze sonsuz teşekkürler şükür iyiyim bugün tekrar rontgen çekildi kırık kaynamış problem yok inşallah alçı çılınca rahatlıcam

:enbuyukkk:
Çok geçmiş olsun.Dilerim kısa zamanda iyileşirsiniz.Sevgiler.

çok çok geçmiş olsun....
Rabbim acil şifalar versin inşaallah...

geçmiş olsun acil şifalar diliyoruma.s.

acil şifalar diliyorum tombişim bununla gelmiş geçmiş olsun ki birdahaki toplantıda yine birlikte olalım öptüm

bugün nasılsın şekerim,tombişim kendine iyi bak...........öptüm kocamannnnnnnnnnnnnnŞeniza.s.:nazar::nazar:

X