Makarnalar Tortellini

zaytungun bu konuda son gunlerde bir haberi çıktı
çok komik ya
The Observer: "Yenge de erik gibiymiş!"

benden önce merakı varmış ama benden sonra kabul etmişti...
ben de hep birinin hidayetine vesile olmak istemisimdir ama bana da nedense ya donek rus gelir ya da domuz eti yiyen litvanat :KK1:
belki olur sizinki de karamsarliga kapilmasaydin :)

yavaş yavaş kızım hemen söylenmez herşey :KK70:
Ben ne soyliycem ya adam hic arastirma geregi duymamis islami oyle zorla anlatir gibi pipini katur katir kescekler diyemem ki:KK9:

ben de hep birinin hidayetine vesile olmak istemisimdir ama bana da nedense ya donek rus gelir ya da domuz eti yiyen litvanat :KK1:
belki olur sizinki de karamsarliga kapilmasaydin :)

Ben ne soyliycem ya adam hic arastirma geregi duymamis islami oyle zorla anlatir gibi pipini katur katir kescekler diyemem ki:KK9:

belki seninki de olur bir gün belli mi olur, her şeyin hayırlısı diyerek yatmaya gidiyorum,iyi geceler.:KK3:

belki seninki de olur bir gün belli mi olur, her şeyin hayırlısı diyerek yatmaya gidiyorum,iyi geceler.:KK3:
Allah isterse olmayacak sey yoktur ama bizden bisey olmaz bence :)
o muslumanmolsun diye dua ediyorum ama evlenmemiz icin degil tabi ki deger verdigim birisi oldugu icin :)
sen de ramazanda dua et bakalim hayirlisi :)

Iyi geceler :)

tüh gündüz görseydim yazardım tortellini yapmaya bayılırım
gerçi ben yemek yapmaya bayılıyorum:KK52:

Allah isterse olmayacak sey yoktur ama bizden bisey olmaz bence :)
o muslumanmolsun diye dua ediyorum ama evlenmemiz icin degil tabi ki deger verdigim birisi oldugu icin :)
sen de ramazanda dua et bakalim hayirlisi :)

Iyi geceler :)

orasını kimse bilemez,zaman gösterir. dua ediyorum hala canım, bakalım ne olacak, hayırlısı. Allah gönlümüze göre versin inşallah.

Malzemeler:
1 paket tortellini makarna
1 yemek kaşığı sıvıyağ
tuz
Sosu için:
1 paket çiğ krema
4-5 dilim salam
2-3 diş sarimsak
3-4 adet iri mantar
2 yemek kaşığı sıvıyağ
tuz
Yapılışı:
Makarnayı bol suda ve geniş bir kapta dağılmayacak şekilde haşlıyoruz (ben neredeyse 15. dk. haşladım).
Makarna haşlanırken mantarları ve salamları dilimliyoruz.
Geniş bir teflon tavaya sıvıyağ koyarak mantarları ve sarımsakları soteliyoruz, mantar suyunu çekince dilimlediğimiz salamları tavaya ekliyoruz ve 2-3 dk. karıştırarak pişiriyoruz.
Son olarak kremayı ekliyor ve 5-6 dakika kaynatıyoruz. Tortelliniyi süzerek servis tabağına alıyoruz ve üzerine sosunu ekleyerek servis yapıyoruz.
İsteğe göre baharat ve nane yapraklarıda eklenebilir.
Not: Sosunuz koyu kıvamlı olsun isterseniz 1 yemek kaşığı un ekleyebilirsiniz.

Devamı için: [.......
diyetteyim ama canım istedi

X