Touch me please... Göğüs büyütücü...

arceryacım senin link verdiin sitede 50 lira bu kremm yuhhh nez 25e almışş kızzz anaamm kazıkk yiyeceğik vallaaa :roflol:

kız Allah iyliğini versin emi delümüyük biz kazığı yiyek ben sadece iki farklı kutu var bu kremde bi bakın diye verdim o linki kafamçokkarıştı
nezzzzz nerdesin kız hep birlikde cümbür cemaat seni bekliyoz haberin olsun memeleri büyütüp kaçma sakın hiç karışmam saçını başını yolarız ona göre kaydirigubbakcemile

...............

Eklentiler

• $mmm.jpg
    $mmm.jpg
    4,5 KB · Görüntüleme: 210
Son düzenleme:
kız Allah iyliğini versin emi delümüyük biz kazığı yiyek ben sadece iki farklı kutu var bu kremde bi bakın diye verdim o linki kafamçokkarıştı
nezzzzz nerdesin kız hep birlikde cümbür cemaat seni bekliyoz haberin olsun memeleri büyütüp kaçma sakın hiç karışmam saçını başını yolarız ona göre kaydirigubbakcemile

yok kız daha nerdeee o kadar buyumedı ama dolgunlasma gozle gorulur sekılde var ıste bugun tam bı hafta oldu baslayalı ben gelısmelerı yazarım yınekaydirigubbakcemile3

benim şu an 7 cm ama regl dönemimdeyim şişler şuan yani.. peki kremi kullandığından beri o bölgede cm olark büyüme oldumu?

benim şu an 7 cm ama regl dönemimdeyim şişler şuan yani.. peki kremi kullandığından beri o bölgede cm olark büyüme oldumu?

bı hafta once olcmedım cnm ya hem daha cok yenı bı ay dolsun oyle soyleyım dıye dusunuyorum aslındazemuszemus

aslında daha mantıklı tabi ama insan heycan yapıyo hemen sonuçları görmek istiyorr:)

evet cnm oyle ama sabretmek gerek bu konuda ben ıkıncı kutuyu da bıtırırsem ıstedıgım gıbı olur ıns dıyorum canım yanlız meme ucundan bı cm farkettı o
90dı 91 olmus yanı dıgerını olcmemısdım ama bunu bılyorum ve cok agrıyo :gitme:

aslında nez arkadaşımızın yorumuna bakarak güven geldi ama benim şu tez canlılığım sabrımı zorluyo :) biraz daha takip edeyim diyorum hem reglimde yaklaşıyo onu atlatayım malum regli öncesi bi şişlik oluyo ; işte bu şişlik kof yani hacim yok ama görüntü var nez in dediği gibi ağırlığı hissediyorum demesi beni etkiledi o yüzden daha sıcak bakıyorum eğer bi yağ birikimi oluşuyosa dokuyu buna alıştırmak lazım yani meme dokusu bu yağ birikimini tutmaya alışırsa işte o zaman kalıcı olur bence ürünün güvenirliği burda ortaya çıkar tıpkı kilo alamayan bi insanın kilo alıcı şeyler tüketmesi sonucunuda şişmanlamsı gibi belki saçma bi örnek diyiceksiniz ama mantığım böyle çalıştı yani bu ürünü kullanmaya başlarsın bi sonuç olur ama bırkmaz biraz daha devam edersen sonuç kalıcı olur önemli olan ilk etapda işe yaraması ki nez de yaradığını söylemiş ve hormon değil direk yağ birikimini sağlıyo ayy çok yazmışım beee :) heycan yaptım birden
valla nezcim dört gözle seni bekliyoz inşallah sanada bizede güzel sonuçlar veriri

canım ıns ıse yarar bende sabırsızlıkla su uc haftanın daha gecmesını beklıyorum ınankı bende regl oncesı sıslııgı ıyı bılırım ama bu oyle durmuyo gayet dogal duruyo yanı oyle sıs degıl de ıcı dolu yag oluyo sankı yanı nasıl anlatayım hanı boyle bıngıl bıngılmı denır oyle ıste olmaya basladı ıns ıyı sonuc verır cok umutlandım bende sızıde umutlandırdım sanırım aslında bu kutuyu bıtırıp sonuc alıp oyle yazacakdım ama dayanamadım paylasmak ıstedım sızlerlekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

tatlım mesejanı aldım teşekkür ederim iki farklı ürün gördüm istersen dediğim yere bi bakın kızlar aynı işe yarıyosa neden iki tane var üstelik fiyatlarıda aynı

GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ, Bitkisel GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ Ürünleri, Şifalı Bitkiler Marketi
yorumlarınızı bekliyorum

canım ben bu lınkı acamadım yaa acılmıyo ıkı tane dedıgınız bırısı uzun kutuda goguslu bı kadın resmı var onu mu dıyosunuz bırı de benım kullandıgım ıste ama benım kullandıgımın yuz bakımı ıcın olanıda var daha gercek sankı ama onu da bılemem sankı longdaya benzıyo o bıraz ama etkısı belkı onunda ıyıdır bısey dıyemem:umursamaz:

canım ben bu lınkı acamadım yaa acılmıyo ıkı tane dedıgınız bırısı uzun kutuda goguslu bı kadın resmı var onu mu dıyosunuz bırı de benım kullandıgım ıste ama benım kullandıgımın yuz bakımı ıcın olanıda var daha gercek sankı ama onu da bılemem sankı longdaya benzıyo o bıraz ama etkısı belkı onunda ıyıdır bısey dıyemem:umursamaz:

evet canım ambalajı uzun kapağıda beyaz üzerinde göğüsleri dışarı fırlamış bi kız resmi varkafamçokkarıştı ayyy darısı başımıza inşallah
ne biliyim hani içeriği aynıysa neden iki tane var kafam karıştı eğer farklıysa neden fiyatı aynı losyonda demiyo krem diyo yani anlamadım en iyisi denenmişi yani senin kullandığın valla bahsettin sonuç çok güzel içlerinin dolu olması çok iyi bu arada bişey sorcam kafeinli içecekler kola yada sigara kullanıyomusun bunlarda önemli ben sigara kullanıyorum hani kullanınca etkisini ona göre değerlendiricem

evet canım ambalajı uzun kapağıda beyaz üzerinde göğüsleri dışarı fırlamış bi kız resmi varkafamçokkarıştı ayyy darısı başımıza inşallah
ne biliyim hani içeriği aynıysa neden iki tane var kafam karıştı eğer farklıysa neden fiyatı aynı losyonda demiyo krem diyo yani anlamadım en iyisi denenmişi yani senin kullandığın valla bahsettin sonuç çok güzel içlerinin dolu olması çok iyi bu arada bişey sorcam kafeinli içecekler kola yada sigara kullanıyomusun bunlarda önemli ben sigara kullanıyorum hani kullanınca etkisini ona göre değerlendiricem

yok ben kullanmıyorum canım sıgara kafeınlıde ıcmemeye dıkkat edıyorum artık.. bende anlamadım yanı neden ıkı tane canım :1no2:

off 12 13 mü... bomba olur o zaman vall:p bir krem o kadar büyütür mü bilmem ama inşallah büyütür:) nez bu arada sorması ayıp senin yaş kaç?

off 12 13 mü... bomba olur o zaman vall:p bir krem o kadar büyütür mü bilmem ama inşallah büyütür:) nez bu arada sorması ayıp senin yaş kaç?

22 canım mesaj attıgın kısılerden cvp geldımı cnm eger gelırse hemen buraya yaz tamam mıkaydirigubbakcemile2

hayır gelmedi bende sabırsızlıkla bekliyorum.. yaazarlarsa hemmmeenn yazacağım buraya..yaşını sordum çünkü eğer küçüksen hemen gelişme olması ondan olabilir diye düşünmüştüm ama gelişme çağını geçmişsin maşallah:) bende 24 yaşındayım ama bendede etkili olur inşallah:))

X