Transfer sonrası test günü bekleyenler

Sizce varmi 9 günüm

Eklentiler

• 20201108_173628.jpg
    20201108_173628.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 58
Canim ben 4 ay takviye ilaclar kullanfim..tedavi sirecindede..3. Gunu agrikesici de kullandim..ignelerin yanisira birde famera hap.volteren diye tutunmayi kolaylastiriyormus..
Anladım canım ben bililenler dışında başka bişi kullanmadım. Ama nasip değilmiş demek ki nasip olsa bi şekilde tutunurdu. Çünkü çok dikkat ettim hiç bi iş yapmadım 10 gündür evden dışarı bile çıkmadım.

Anladım canım ben bililenler dışında başka bişi kullanmadım. Ama nasip değilmiş demek ki nasip olsa bi şekilde tutunurdu. Çünkü çok dikkat ettim hiç bi iş yapmadım 10 gündür evden dışarı bile çıkmadım.
Tam tersine her işimi yaptım ağır kaldirmadim kendimi yormadim hareketsizlik ten olabilir

İnşallah kızlar yarın sonucum belli olacak inşallah değer katlanır doktor cuma günü pozitif dedi ama değer 50 olsa daha iyiydi tabi dedi ondan aklım karıştı 😞

Bende pazartesi yaptıracağım olmadığımı biliyorum ama ilaçları bırakmak için mecbur doktor istedi

Canim..inan ben bu sefer olmicak diye saldim..inanilmaz saldim..hatta..agirda kaldridim..isede gittim hemen eetesi gunu..beslenmemede dikkat etmedim..hep hareketliydim..daha onceki 3 dneememdede hareketsiz kalmsitim..bence doktorumun dedigi dogru..dinlenme demisti bana..kan akisi olmasi lazim demisti..

Tutsun diye neler yaptım bi ben bi allah bilir yarın 12.günüm banyo dahi yapmadım saçımı yıkadım vücudumu sildim her gün ama rahim gevşer falan diye banyo dahi yapmadım her gün ananas yedim içim dışım ananas oldu resmen öyle ki dikkat ettim kendime😞

X