Transfer sonrası test günü bekleyenler

Günaydın kaçıncı günündesin kan tahliline kadar moralini bozma. Benim 9. Gün direniyorum. Yarın kan testi yapmayı düşünüyorum

Günaydın. Çok teşekkür ederim. Transfer gününü saymazsak 7.gün bugün. 3.gün embriyosuydu iğneyi ilaçları zorla içicem artık 😞

Gerçekten moral bozma sakın. Daha çok erken 7.gün idrarda çıkmaması çok olası. En erken 9.-10. Günde kan testi yaptır eğer 12.günü bekleyemezsen

Gerçekten moral bozma sakın. Daha çok erken 7.gün idrarda çıkmaması çok olası. En erken 9.-10. Günde kan testi yaptır eğer 12.günü bekleyemezsen
Ok çok sağolasın. Erken gebelik testi olduğu için Canım sıkıldı dediğin gibi yapıcam ilaçlara devam Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin. İlk çocuğum doğal ve hemen olduğu için hiç tahmin etmezdim buralara geleceğimi hiçbir zaman başıma şu gelmez dememeli hayatta bunu öğrendim

6 kasımda mı transfer oldunuz? Ben de 3.gün embriyosu 7.günüm bugün. Yarın testlere başlayacağım ama çıkacağını sanmıyorum çok erken daha çünkü çıkarsa sürpriz olur
Doktorumuza sorduk 12.gün dışındaki testlere güvenmeyin yapmayın dedi. Bu sabah hapları çok başımı döndürüyor ağzım uyuşuyor akşam aynı haplarla aynı etki olmuyor anlamadım

12 gün sanki 12 yıl gibi bi de evde izinliyim gurbetteyim kimsem yok pandemide hep evdeyim ondan çok düşünmemek elde değilki

Doktorumuza sorduk 12.gün dışındaki testlere güvenmeyin yapmayın dedi. Bu sabah hapları çok başımı döndürüyor ağzım uyuşuyor akşam aynı haplarla aynı etki olmuyor anlamadım
Benim doktorum da transfer gününü saymadan 8.günden sonra idrarda çıkabilir ama 12.gün kan testini bekleyin demişti. Ama nerde bende o sabır 🤷🏻‍♀️

Günaydın. Çok teşekkür ederim. Transfer gününü saymazsak 7.gün bugün. 3.gün embriyosuydu iğneyi ilaçları zorla içicem artık 😞
Kuzum hic uzulme..benim 5. Gun embriyosu olmasina ragmen 7. Gun.cokk hayali bir cizgi gordum..cok zor gordum o cizgiyide..5. Gunumdede erken gebelik yapmistim negatif cikti..yani benim 5. Gunum senin 7. Gunun gibi dusun..cikmayabiliyor..hele hele tek embriyoysa..hic cikmaz..bende 7. Gun aksami kan testi de yaptirdim 29 cikmisti..ama benim malesef degerim artmadi..kimyasala donustu..icini rahat tut..olurmu..

malesef benim de negatif :KK43: hayırlısı bu kaçıncı deneme ama olmayınca olmuyor
Canim..gecmis olsun..herseyde bir hayir vardir..vakti degilmis diyorum ben..benimde dun belli oldu..degerlerim.dustu..ama nasip degilmis..diyorum..bazen olmamasi belki hayirdandir..o yuzden uzulme..kuzum..

Kızlar merhaba umarım bebek haberlerini tez zamanda alırız🙏🏻 Ben bir şey soracağım tüp bebek raporu için öncesinde yapılan aşılamaların illa iğneyle mi yapılmış olması gerekiyor. Klomen ve femara ile yapılan aşılamalar da rapor için geçerli olmuyor mu? Bilen bir arkadaş cevaplarsa çok memnun olurum 🙏🏻🙏🏻

6 kasımda mı transfer oldunuz? Ben de 3.gün embriyosu 7.günüm bugün. Yarın testlere başlayacağım ama çıkacağını sanmıyorum çok erken daha çünkü çıkarsa sürpriz olur
5 kasımda transfer oldum. Benimle aynı gün tek yumurta tek embriyosu olan arkadaşımın bugün pembe akıntısı ve karın ağrısı olmuş inşallah yerleşme kanamasıdır çünkü onun hiç çocuğu yok orda tanıştık. Bende bi belirti yok negatifim belki de

Çok haklısın, biraz grip gibiyim evdeyim sürekli bunu düşünüyorum işte olsam çabucak geçecek ama yok
Ben de nezle oldum galiba ıhlamur kaynattım başka çare yok. 2 ay önce covid atlattım ondan da korkuyorum zaten evden çıkmıyorum kimseyle görüşmüyorum eşim kızım dışında. Allah gebişlerimizi de korusun covidden

Kızlar merhaba umarım bebek haberlerini tez zamanda alırız🙏🏻 Ben bir şey soracağım tüp bebek raporu için öncesinde yapılan aşılamaların illa iğneyle mi yapılmış olması gerekiyor. Klomen ve femara ile yapılan aşılamalar da rapor için geçerli olmuyor mu? Bilen bir arkadaş cevaplarsa çok memnun olurum 🙏🏻🙏🏻
Benim bir hemşire hanımdan duyduğum illa aşılama iğneli tedavi olcak raporun geçerli olması için ama araştır derim değişebiliyor kurallar kolay gelsin

Benim bir hemşire hanımdan duyduğum illa aşılama iğneli tedavi olcak raporun geçerli olması için ama araştır derim değişebiliyor kurallar kolay gelsin
Kızlar günaydın. Transferden sonraki 10.gün bugün Erken idrar testim negatif çıktı 😞😞bişiy yok galiba ilaçları bırakıp adetimi bekliycemmm

X