Transfer sonrası

Merhaba benim 5 gün 5 bb kalitede 2 embriyo yerleştirildi 4 gün dayanamayıp kan tahlili yaptirdim 1 20 çıktı bole olup değeri yükselen varmi acaba

Malesef negatif yükselemiyor afet olursunuz kısa zamanda opmazsanizda doktor söktürücü verir benimde öyle oldu çünkü.

Selamlar ben malesef çok sabırsızım 1 şubat pazartesi saat 11:30 gibi dondurulmuş 5. Gün embriyosu transferi oldu ben perşembe yani 4. Gün evde bir test vardı test yaptım tabi negatif birde ovülasyon testi var elimde birsürü nette araştırdım ondanda gebelik testi 2. Çizgi koyu olursa belli oluyormuş diye bugün de o testi yaptım aşırı silik çıktı yine negatif ya biliyorum çok erken ama kendime yapmıycam test gününe kadar test demiştim evde test olduğu için dayanamadım durduk yere psikolojimi bozdum birde bu sürecimizi kimseye söylemedik kimseyle paylaşıp rahatlayamıyorumda benim gibi sabırsız olup erken deneyen negatif görüp 12. gününde pozitif gören var mı? Bir de benim ilk tüp bebek denememde tutmuştu 5. Gün embriyosu taze transferdi herşey iyi giderken 8. Haftada kalbi durmuş tu şimdide tutsa bile sağlıklı ilerler inşallah ve rabbim tüm isteyenlere nasip etsin şu mübarek cuma günü dua edelim birbirimize 🤲🏻

X