Tukenmislik sendromu

Yazık gerçekten ne desem boş.. Bari güleyim de boşa gitmesin. Ha bir de temennide bulunayım dilerim bağnaz kafanızdan kurtulursunuz..
Peki peki anladık sen herkesten farklısın. En çok ilgiyi sen çektin🤣🤣 şaka bi yana istediğiniz gibi olsun hanımefendi. Bu arada ben de size ve benzerlerinize saygı duymuyorum. Her şey gönlünüzce olsun hoşçakalınız.

Herkesin zihniyeti kendine işte bu yüzden saygı duymak çok elzem hanımefendicim
Zat-ı muhterem hanımefendi, öyle temenni ediyorum ki bir gün o burun kıvırdığınız ve kat'a inanmadığınız modern tıbba iftikar olmazsınız.
Mamafih müşkün duruma düşerseniz o gün bu söylediklerinizden nedamet duyacaksınız.

Peki peki anladık sen herkesten farklısın. En çok ilgiyi sen çektin🤣🤣 şaka bi yana istediğiniz gibi olsun hanımefendi. Bu arada ben de size ve benzerlerinize saygı duymuyorum. Her şey gönlünüzce olsun hoşçakalınız.
Kendine saygı duymayanı ilk kez gördüm. Zoru başarmışsınız tebrikler. Ben de sizin yerinizde olsam kendime saygı duymazdım 😂

Zat-ı muhterem hanımefendi, öyle temenni ediyorum ki bir gün o burun kıvırdığınız ve kat'a inanmadığınız modern tıbba iftikar olmazsınız.
Mamafih müşkün duruma düşerseniz o gün bu söylediklerinizden nedamet duyacaksınız.
Söz hep eksik kalırmış ya ben de eksik ifade ettim. Eleştirdiğim tıp değil ki tıbbın içine çekildiği hal. Erkek kardeşim doktor, erkek arkadaşım doktor, en yakın arkadaşım eczacı.. Bu referanslari baz alarak büsbütün tıbba çamur atamam. Söylemekte eksik kaldığım şuydu: Günümüz tıbbı ne yazık hastalıkları müşteri olarak görüyor ve en basit rahatsızlıkta derhal ilaç yazılıyor. İlaç kartelleri kirli kapital düzeni sömürmekle meşgul.

dışarda bin tavsiye veriliyor, tavsiye vermek kolay da uygulamak çok zor :) neden zor olduğunu da kimse anlamıyor aslında. diyet/spor yap kilo ver diyorlar ama bunu yapmak sanki istenince oluyor. kimse mddi/manevi koşulları bilmiyor. herkesin kaynının eltisinin yeğeni yaşamış da böyle atlatmış ama içinde yaşayıp deneyimleyen yok.. kimse kimseyle aynı şartlarda aynı şeyi yaşamadan akıl vermesin diyorum bazen... millet zannediyor ki herkes psikolog desteğini ücretsiz alıyor, hem de en iyisinden ve sana iyi geleninden... spor imkanları desen ooo ayağına serilmiş sanki... aman canım yemeyiver ne olaacak değil mi... koyunları say uyursun zaten, yada nefes alışverişine odakln kurtulursun stresinden... gerçek dünya derdi olmayanlar için belki böyle ama bin şeyle boğuşuyorsan uzağından yakınından geçmiyor işte
İnsanlar böyle maalesef. Umarsızlımta sınır tanımıyorlar. Herkesin yaşam koşulları denk değil, ancak ya idrakları eksik ya da vicdanları. Herkes kendince akıl vermekte maaşallah. Üstü örtülü ben şöyle yaptım sen niye yapamadın söylemleri ile nefislerini aklama turları... Herkesin kendince çilesi var işte. Rabbim zorumuzu kolaylaştırsın. (amin)

İnsanlar böyle maalesef. Umarsızlımta sınır tanımıyorlar. Herkesin yaşam koşulları denk değil, ancak ya idrakları eksik ya da vicdanları. Herkes kendince akıl vermekte maaşallah. Üstü örtülü ben şöyle yaptım sen niye yapamadın söylemleri ile nefislerini aklama turları... Herkesin kendince çilesi var işte. Rabbim zorumuzu kolaylaştırsın. (amin)
Çok şükür maddi zorluk çekmedim. 2 üni bitirdim 1 yükseklisans yaptım, 3 yıldır işsizim. Ülkemizde liyakat olmadığı gibi kayırmacılık almış başını gitmiş. Gerçekten çok zorlayıcı bir ülkede yaşıyoruz.

Bu yazdıklarınizda o kadar haklısınız ki... Ben de yıllardır antidepresan kullandım ve psikologa da gittim, ancak çok net anlıyorum ki çözüm değil. 31 yaşındayım modern tıbba asla inanmıyorum. Elden geldiğince tıbbı nebevi, fıtrat ilmine dair videolar izleyip bilgilenmeye çabalıyorum. Günümüz tıbbı maalesef şeytanilerin tekelinde ve ne yazık ki bilim adı altında halka kakalıyorlar. Elbette namuslu bilim insanlarını, doktorları tenzih ediyorum.
Meraktan soruyorum mesela dişiniz apse yaptığında ya da vücudunuzda bir kitle farkettiğinizde de ben modern tıbba inanmıyorum deyip fıtrata kendinizi bırakacaksınız? Yoksa yandım allah deyip doktora mı koşturacaksınız! Eğer böyle yapacaksanız başka insanlara doktora gitme diye öğüt vermeniz ikiyüzlülük olur di mi

Mrb lar uzun süredir yoktum 1 temmuzda hamilelik haberi aldım 3 kere kanda beta hcg yi takip etti doktor artması gerekiyordu ama 3 kann
sonucunda da dusus gerceklesti ve gebelik kesesinde de küçülme var bugün kürtaj oluyorum çok üzgünüm ne kadar da heveslenmistik
Bir sevin bir üzül Hayatımız yalama oldu
2. Düsuk bu
Belki olur diye çok sevinmistim 1 temmuz da ogrendim 13 temmuz da da kürtaj olacagim hamilelik seruvenim de 13 gün sürdü
Ne kadar da sevinmistik test te cift çizgiyi görünce inanamamistik allahin bir suprizi mucizesi demistik ama olmadı çok umutlandım çok işten doğum iznine cikacaktim evde bebegime bakacaktım onunla oynayacaktim
Ne hayaller bu 13 günde ne umutlar hepsi hepsi boğazımıza düğümlendi
Çok üzülüyorum çok
Benim durumumda.olan var mi Benim yaşadıklarımı yasayan
Hiç çocuğum.yok benim hiç kaldık eşim ve ben bir basımıza

Ağlamak istiyorum haykıra haykıra eşimin yanında aglamamaya calisiyorum içinde volkan var tasiyor ama iste.normalime de devam etmeye calisiyorum bir psikiyatriye gidicem kesinlikle üzülmeden takmadan yaşamam lazım ama elimde değil yaa elimde değil

Merhaba konudan bağımsız olarak yazmak istedim.Ben de tıpkı sizin gibi Barış M.nin kitaplarını aldım hatta instagramda canlı yayınlar yapıyor onlarada katıldım ama inanır mısınız hiç bişey anlamadım. Sanki anlamamız için laf dolaştırılıyo gibi hissediyorum. Sonra youtube da birini keşfettim Barış M nin anlatıp benim anlamadığım şeyleri 15 dklık bir videoya sığdırmış. hatta temel travmama onun anlattığı şekilde çalıştım bile çok iyi hissettim kendimi. Bence o videolara bir bakın derim. Konu sahibi siz de bir bakın isterseniz. Abdullah Canıtez
Tamamdır canım sağol mutlaka bakicam

Ve oldum çıktım eve gelince de bol ağladım
Allahım hayat ne kadar da zor kurgandan çıktım yaa eve geldim banyomu yaptim hastane pisliği ciksin diye ama moral sıfır
Ben sadece normal olmak istiyordum ben sadece aile olmak istiyordum diye ağladım neden allahım bana çok gördün diye ağladım gozyaslarim sıcak sıcak aktı yüzümü yaktı
Sadece normal çocuklu.bir aile olmak istemistik oda olmadı
Hayatta malesef istediğin hayatı yada istediklerimi yasayamiyorsun
Allah im senin için takdir ettiği bir şey var istesen de istemesemde onu yasiyorsun iste
Hayatta en mutlu olduğun an derler ya yok iste benim hayatımda en mutlu olduğum.bir an yok

Heveslerimiz yine kursagimizda kaldı
Ne zaman mutlu oluyorum biliyor musunuz güzel.bir yemek yiyince
Ve yaprak dökümünü izlerken defalarca izledim hala izliyorum 4. Yada 5. Kere olucak izleyisim

Kimse yazmamış bile çok kötüyüm hiçbir şeyden zevk alamiyorum gerçekten bugün gün ağladım durdum çok ağladım çok mutsuzum bilemiyorum ne olucak

X