Dövme TÜm Dövmeler Toplandııı :)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

İlk dövmeden sonra devamını ister misiniz?

• Ankete Katılan
    21

exixizimm

Kartal Atlas
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012
2.498
4.706
40
Merhabalar :) Herkeslere bugün öyle güneşli öyle güzel bir hava varki cıvıl cıvıl :))

Ben dövme hastası biri olduğum için böyle bir konu açmak istedim. Genelde herkes bilir şu sözü ;bir tane yaptırırsanız gerisi gelir.. :) Sanırım çok doğru bir söz.

Evet şu sıralar yeniden dövme yaptırma düşüncesi içerisindeyim benim gibi dövme meraklıları buluşalım ve sadece kendi dövmelerimizin resimlerini ekleyelim.

İlk resimler benden sizleri de bekliyorum. Ayrıca dövme yapılan yere göre değişsede acımıyor bunu bilin
:KK4::KK8::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Son düzenleme:
Kelebek dövmem ilk dövmem kurgulamadan bir özellik olmadan sadece dövme istediğim için yaptırdım ama çoook çok severim :)

ikincisini ilk görenler daha önce görmediklerini söylüyor evet olabilir çünkü sevgilim benim için tasarlamıştı onuda çok beğenirim :):KK55::KK55::KK55:

Eklentiler

• $Adsız.jpg
    $Adsız.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 134
  • $29082010024.jpg
    $29082010024.jpg
    18,4 KB · Görüntüleme: 120

aa ben çok merak ediyorum kullanımı nasıl yapılışı nasıl bizi bilgilendirebilrsen çok sevinirim
:):KK55::KK55:

Canım ben malzemeleri ve boyaları alıp evde kendim yaptım, açıkçası güvenemezdim yüzüm konusunda bir başkasına.
Videolarını izleye izleye yaptım:KK9:

Kullanımı çok rahat.
zaten çok natural bir uygulama oluyor.
Sadece hat belirginleştirme ve kaş konturu.
Öyle boyalı bir suratın olmuyor ama sabah capcanlı bir yüzle uyanıyorsun:KK17:

Canım ben malzemeleri ve boyaları alıp evde kendim yaptım, açıkçası güvenemezdim yüzüm konusunda bir başkasına.
Videolarını izleye izleye yaptım:KK9:

Kullanımı çok rahat.
zaten çok natural bir uygulama oluyor.
Sadece hat belirginleştirme ve kaş konturu.
Öyle boyalı bir suratın olmuyor ama sabah capcanlı bir yüzle uyanıyorsun:KK17:

e çok iyimiş :9

Boyaların maliyeti nedir? Kalıcılığı nedir? Sürüyorsun kuruma gibi detayları var mı?

Mesela göz kalemi kirpik belirginleştirm ve dudak renklendirme yapabilir miyiz?:KK55::KK55:

e çok iyimiş :9

Boyaların maliyeti nedir? Kalıcılığı nedir? Sürüyorsun kuruma gibi detayları var mı?

Mesela göz kalemi kirpik belirginleştirm ve dudak renklendirme yapabilir miyiz?:KK55::KK55:

Evet hepsi yapılıyor. Boyaların tanesini 30 liradan aldım.4 boya aldım.
Makinesi de sanırım 150ye gelmişti.
Sürmüyorsun canım, iğneyle deri altına işliyorsun.
Yani el becerisi olmayanlar ve dezenfektasyonu sağlayamayacak olanlar uzak durmalı.

Kalıcılığı ise 2 yıl.

Yani el becerisi olmayanlar ve dezenfektasyonu sağlayamayacak olanlar uzak durmalı.

Kalıcılığı ise 2 yıl.

Amanın nasıl ya bildiğin dövme gibi iyide göze nasıl yapıyorsun ki göz kapağı çok hassas :O:18::26::KK50:

Kelebek dövmem ilk dövmem kurgulamadan bir özellik olmadan sadece dövme istediğim için yaptırdım ama çoook çok severim :)

ikincisini ilk görenler daha önce görmediklerini söylüyor evet olabilir çünkü sevgilim benim için tasarlamıştı onuda çok beğenirim :):KK55::KK55::KK55:

vaay çok güzel, özellikle de ikincisi :KK31:

Kalıcılığı ise 2 yıl.

masal ben de isterim kalıcı makyaaaaj :KK52::KK31:

bendede vaarr :) gec gördüm biraz ama :) kolumda Atatürk imzası var 3 sene önce cok isteyerek hic düsünmesen yaptirmistim ve tabiki gururla tasiyorum :KK66: ama denildigi gibi tam bir hastalık bu bu aralar gene niyetim var :)

ben pazar günü bir tane daha yaptırdım aşık oldum resmen görür görmez dört gün sonrada yaptırdım otursun biraz paylaşıcam resmini :)

4 tane dovmem var buyute buyute gittim en son yaptırdıgım baya buyuk oldu sanırım uzun bir zaman yatırmam yetti bu bana :KK9:

bağımlılık ki resmen bu 3 tane var şuan ama şunu bilirim göz önünde olmıcak bileğimde olan başaa bela ama kolumu koparıp atasım geliyo bazeeeenn :KK9::KK9:

Son düzenleme:
bendee bendeeeee!! 2 dövmem var.. biri leğen kemiğim üstünde diğeri ensemde.. düğünden sonra tabi yazında geçmesi lazım başka başka planlarım var :)))

X