Tüm Vücut Terlemesi

sirinsmurff

Guru
Pro Üye
8 Ekim 2011
1.107
476
Hanımlar merhaba.
Bende aşırı derecede terleme var. Açılmış konulara baktım genelde belirli bölgelerin terlemesinden şikayetler var ama benim sadece koltuk altı ya da eller ayaklar değil, tüm vücudum terliyor. Eskiden hiç terlemezdim, şimdi kışın bile terliyorum, yaz en sevmediğim mevsim oldu artık.
Kışın bile koltukta otururken terliyorum pantolonum nemlenip bacaklarıma yapışıyor bıktım artık sürekli nemli ıslak olmaktan. Yaz mevsiminde çektiklerimi hiç yazmayayım bile.
Sivilce tedavisi gördükten sonra terlemeye başladım ben, ilacın yan etkisi kalıcı oldu. Son bir kaç senedir böyle.
Allah aşkına bir çözümü yok mu bu illetin?

merhaba, bende de aynı sorun var ellerim ve ayaklarım cok terlıyor. ama benım kucuklukten berı var. kucukken doktor yasın ılerledıkce gecer dedı. bı ara cerrahpaşa'da ellerime elektrik verdiler. o da fazla bi etkı etmedı. sonra botoks denedim o eskıye gore daha ıyı ama gercekten yasınız ılerledıkce azalıyor. sureklı arastırdım, kesın cozumu yok maalesef. ama sıvılce ılacının terlettıgını sanmıyorum, baska bı problemden olabılır onceden terlıyor muydu?

kızlar bu hormonlarla ilgili. botoks çözüm gibi göründe de o bölge için çözüm sonuçta bu kez başka yerden terliyorsunuz, yani bilmiyorum çaıkçası doktora gidilecekse de hangi dala gidiceksin emin değilim ama çok kötü birşey çok geçmiş olsun canım

X