Tumor? Çok korkuyorum

Anksiyete bozukluguna benziyor bende benzer belirtilerle doktor doktor gezdim cok sukur o konuyla ilgili bir sey cikmadi.Ayrica 19 yasindaydim bi belirti ile doktora gittim tumor dedi mr istedi.bizde cok korktuk annemle mr sonuclari geldi tertemiz hic bir sey yok megerse kullandigim bir ilacin yan etkisiymis.cokta kafana takma daha onunde uzun bir hayat var insallah
Çok şükür çok sevindim sonuçlarınızin güzel çıkmasına benimkilerde öyle çıkar inşallah.

Şimdi yoldayım, hastaneye gidiyorum sabah kalktım hacet namazı kıldım dualarımı ettim Allah'ım geri cevirmez inşallah, bir yanım bir şey yok diyor bir yanım çok şey var diyor. Hayırlısı olsun. Inşallah guzel sonuçlar alırım.

Şimdi yoldayım, hastaneye gidiyorum sabah kalktım hacet namazı kıldım dualarımı ettim Allah'ım geri cevirmez inşallah, bir yanım bir şey yok diyor bir yanım çok şey var diyor. Hayırlısı olsun. Inşallah guzel sonuçlar alırım.
Canım sonuçları aldın mı umarim hiç bişeyin yoktur

Doktorum tümör olabilir dedi emin olmak için MR çekelim dedi. Kusura bakmayin yanlış anlatmışım.
Çok sağolun.
yahu tümor dememiş işte. kötü düşünmeyin ve psikiatriste muhakkak gidin çünkü bu bahsettiğiniz anksiyete bozukluğu. inşallah temiz çıkar sonuçların.

Merhaba sonuçlarımı gösterdik coookk şükür Allah'ıma normalmiş buradan mesaj yazan destek olan herkese coookk teşekkür ederim🫶🫶
Psikolog randevumu da aldım gideceğimmm

16-17 yaşlarında bigün mide bulantısı, kusma, baş ağrısı bi hafta yataktan kalkamamıştım.
Sonuc migren.
Yanlış hatırlamıyor isem avmigren mi neydi ilac vermişlerdi.

Bu dediginiz semptomlar ağır depresyonda da olabiliyor.

Ağır depresyonda geçirmiş biri olarak, birden yersiz korkuya kapılmayın.

Kötüyü düşünmeyin…

16-17 yaşlarında bigün mide bulantısı, kusma, baş ağrısı bi hafta yataktan kalkamamıştım.
Sonuc migren.
Yanlış hatırlamıyor isem avmigren mi neydi ilac vermişlerdi.

Bu dediginiz semptomlar ağır depresyonda da olabiliyor.

Ağır depresyonda geçirmiş biri olarak, birden yersiz korkuya kapılmayın.

Kötüyü düşünmeyin…
Tesekkur ederim bilgiler için. Mr sonucum temiz çıktı çok şükür.

X