TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Canim 6 gun normal mi diyor dr ben o kadar beklemedim valla cok onermeseler de anam babam usulu beyaz sabun soktum mercimek tanesi kadar 3 gun yapmayinca.ama rahatlamisti sonra oyle bi sıkıntısi olmadi zaten cok sukur bi de birazcik zeytintagi icir sutune yada mamasina karistir bi cay kasigi kadar karnina sirtina masaj yap yine zeytinyagi yada masaj yagiyla cok gecmis olsun canim en kisa zamanda duzelir insallah
Cnaım benim doktor 7. Güm fitl verdirtti. Bugün verdm yaptı kakasını. Amin canım cok sağol. İnşallah tekrarlamaz

Herkese merhaba arkadaşlar,
Oto koltuğu aldınız mı acaba? Çevremdekiler ebebek indirimini değerlendir diyor ama kafam çok karışık oto koltuğu meselesinde

Selam tatlım , 2 ayı dolana kadar beyaz gürültü dinlerdik kızımla sabahlama maceralarımızda 😁 ama artık sallanarak uyumaya alıştık , sallan ve savaş yeni stiliniz😀
Seninki de itiraza devam ediyor mu canım:))) bugün bebek uyku kocu olan biryle konustum instagramdan. 6 aya kadsr beyaz gürültüyü kapamadan uyutabilirsiniz dedi. Ama ya alışırsa diye dee korkuyorum. Uyku konusu beni benden alıyorrrrr😂😂😂

Seninki de itiraza devam ediyor mu canım:))) bugün bebek uyku kocu olan biryle konustum instagramdan. 6 aya kadsr beyaz gürültüyü kapamadan uyutabilirsiniz dedi. Ama ya alışırsa diye dee korkuyorum. Uyku konusu beni benden alıyorrrrr😂😂😂
Valla beyaz gürültü bizi sadece sakinleştiriyordu hiç uyutmadı😁 itirazlar ülkesindeyiz her ay başka bir şeye itiraz 🥲

Ben ayakta sallamaya terfi ettim güya yapmam diyordum ve piş piş elektrik süpürgesi eşliğinde. Önce onu bir güzel yoruyorum sonra az biraz mizildanio sonra hooppp uyku😁😁😁
Ben de yapmam dediğim çok şeyi yapıcam gibi duruyor:)))) acık bırakıyormusun canım gece pişpiş sesini

Uyku koçu, uyku eğitmeni vslere hiç inanmıyorum ben kızlar. Bildiğiniz para tuzağı ve güvendiğiö uzmanlar psikologlar bu tip uyku eğitimi denen şeylerin çocukta güvensizlik ve çaresizlik yaptığını söylüyor. En güzeli bebek nasıl isterse ona göre davranmakmış büyüdükçe zaten düzeni otururmuş. Ben de her ağladığında koşuyorum ve o nasıl isterse öyle davranıyorum valla. Daha çok küçük ne eğitimiymiş yahu.

X