TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

OOne
Onerdigim doktoru mutlaka arastir ilk muayene ucretsiz son tahlillerini rahim filmini falan al git orda yaptirmasan da bi fikir olmus olur tanismis olursun kafana yatarsa yaptirirsin her seyi konusursunuz zaten istedigini sor cok sicak canayakin bi dr ilgili ilaclari indirimli nerden alirsin oneri sunuyo tahlilleri baska hastanede yada devlette yaptirsan da kabul ediyo illa burda olcak diye zorlama olmuyo dedim ya ilk muayene ucretsiz bahcelievlerde dedigim gibi ilgilenirsen numara verebilirim

Selam guzel anneler sizler bebislerinizi nerde yatiriyosunuz yaninizda sizin yataginizda mi kendi yataginda yada besiginde mi yatiyo ?Gunduz yaniniza salona aliyo musunuz yoksq odasinda mi kaliyo ben uyudugu zaman odaya koydugum zaman 5 dk da bi uyandi mi diye gidip bakiyorum ama salonda olunca daha daha fazla uyuyo sanki surekli gozumun onunde olunca icim de rahat ediyo ama boyle olmamali sanki yanlis yapiyorum gibi geliyo ama biraz daha buyusun oyle odasina gotururum diyorum gece de yanimda yatiyo

Benim bebeğim gece yatağında yatio canım.Alisti da.Yataga yatirdigimda gece uykusunun zamanının geldiğini anliyo.Gunduzleri uyumuyo şekerlemeler yapiyor.O sırada da hep yanımda salonda.Yatagina hiç goturmedim.

Selam canım. Gece mutlaka beşiğinde yatak odamda beşiği odasına geçirmedim henüz. Gündüz bazen yatagı bazen salonda ana kucagında. Ana kcagında uyumayı seviyor ama gündüz de yatagında yatırmaya calısıyorum. Yatagını bilmesi gerekir diye düşünüorum ama ana kucagında yatırmak benim de işime geliyor. Ama gece mutlaka odaya geçirip alt değiştirme pijama giydirme ninni dinleme gibi rutn yapıyorum

Valla ben ne gece ne gündüz ayıramıyorum yanımdan bu aralar bayağı da huysuz sağolsun.kucağımdan başka yerde uyumuyor.gece de yatakta kolumda uyuyor.biliyorum yanlış ama benim de hoşuma gidiyor kokusunu çeke çeke uyumak

Çok ilgili ve bu açıklayıcı mesajların için çok teşekkür ederim. Listeme ekliyorum kendisini de onu da araştırayım Hayırlısı olsun diyorum artık ama için paramparça oluyor tabii her düşündüğümde teşekkür ederim tekrardan

Ne demek canim rica ederim.Hic moralini bozma uzulme olacak insallah biraz dinlen kafandaki doktorlari da arastir insallah en kisa zamanda guzel haberleri alirsin

Kacta yatitiyosun belli bi duzen olusturdunuz mu

Canım bebeğimin doktoru 37.5 tan sonra sağlık ocağı da 38.5 sonrası ateş var deriz diyor sürekli takip et evin derecesini düşür üzeri kalınsa bir kat incelt istersen düşmezse verirsin
Sanırım sicaklamis canım.Terlemisti de.Zaten sıkıntıya gelmio,sıcağı sevmio.Surekli olcuyorum şuan 35.9 ve 36.4 lerde.

Canım selam, bizimki gece yanımızda anne yanında uyuyo. Gündüz salonda babynest almıştım onda veya ana kucağında kısa kısa uyuyor. Bazen yürüyüşe çıkıyoruz, orda arabasında uyukluyor. Gece uykusuna 7 gibi geçiyo biraz erken ama durduramıyoruz yatmak istiyor hava kararır kararmaz. yaza doğru daha geç olur alışır herhalde. Yavaştan gündüz de odasındaki yatakta yatırmaya alıştırmaya çalışıyorum odasına alışsın diye. İleride büyüyünce anne yanı yatakta yatamaz 6 aya kadar o çünkü. Bakalım kısmet

Kızlar son bir kaç gündür uykuya dalışlarımız acayip hırçın ve ağlamaklı. Normalde uykussu geldiğinde kucağıma yatırıp 2 salladığımda uyurdu.şuan yok imkansız , kıyametler kopuyor.ayakta yürür gibi yapıp hafif sallıyorum zorla uyuyor , kucakta yan yattığı gibi uyuyacağını anlıyor basıyor yaygarayı var mı benim gibi olan

Merhaba Ercan bastu hocaya gidebilirsin. Nesta clinic. Hem cok ams cok iyi bir hoca hemde isinin cok ehli birisi cok bilgili

Ah o bizdede var isin kötüsü ben plates topuna alıştırdım onunla uyuyoruz. Ayrica gunduz uykulari cok kisa 20 dk 3 ya da 4 defa . Gece uykusundada en az 3 kere uyanıyor emmek icin sizdede durumlar boylemi ? Arkadaslarimin cocuklari gece 12 den sonra bir kere uyaniyor ya da hic uyanmiyormus sabah 6 ya kadar ortalama 3 ve 4 aylik onlarda

Aynı canım gündüz uykularımız çok kısa en fazla 1 saat falan.. benim kız gece 12 gibi uyuyor 3 gibi uyanıyor sonra 3 saatte bir emiyor yani yattıktan sonra sabah 6 ya kadar 1 kere kalkmış oluyor mantıken

Emzirememek ne kötüymüş ilk 3 ay emen bebegimle gayet mutluyduk. Sütüm azaldı çocukta sorunlar başladı kilo alımı durdu, sürekli mama degiştiryoruz şimdide doktorumuz özel raporlu bir mama çıkardı nutricia diye bakalım bu işe yarayacak mı alerji mamasıymış aynı zamanda. Ufaklıkta çoklu besin alerjisi çıktı

Geçmiş olsun canım Emziren annelere gıptayla bakıyorım benim de sütüm azaldı azalınca almadı benim oğlan…mama işi çok sıkıntılı ya biz de aptamil sma derken bebelac dedi doktorumuz aynen laktoz alerjısı var moralini bozma bulınca iyi gelen mamayı bebiş kilo alır

Çok teşekkür ederim canım. Aynen rabbim emziren annelere kendi yaşadıklarımı yaşatmasın inşallah saglıklı olsunda kilo çok umrumda degil Rabbim bebişlerimizi korusun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…