TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Evet etkiliyor maalesef. annem rahatsızlandı biraz zor zamanlar geçiriyoruz ailecek işte o da etkiliyor ne kadar dikkat etsem de. 😔
doktoruma sordum şimdi dayanamadım. Kötü bir şey olduğunu sanmam ama gel yarın bi bakalım dedi. İnşallah bir şey yoktur ya🙏
Yok yok olmaz Allahın izniyle ama ben de bu en son üzüldüğümde çok korktum yani rutin dışı bir şeyler oluyor hissediyorsun. Allahım miyadında doğum nasip etsin hepimize🤲🏻

Yok yok olmaz Allahın izniyle ama ben de bu en son üzüldüğümde çok korktum yani rutin dışı bir şeyler oluyor hissediyorsun. Allahım miyadında doğum nasip etsin hepimize🤲🏻
İnşallah canım sağlıkla zamanında doğumumuzu yapalım hepimiz🙏 insan korkuyor gerçekten en ufak şeyde.

Kızlar günaydın. Bir şey soracağım sizlere. Bugün 23 hafta olduk. Bir iki gündür karnım çok seğiriyor, yani ben başta bebek dedim ama sanki sürekli pıt pıt kalp gibi atıyor ve bazen göbeğim hareket ediyor. Dün gece de sürekli oldu uykumda. Bu normal mi, bebek mi hareket ediyo yoksa rahim mi kasılıyor? Birkaç yerde okudum korktum açıkçası kasılma erken doğum moğum yazıyor. Nasıl ayırt edecez bunu?🤔
Hareket ediyordur sıkıntı yoktur bence.

Kızlar alışveriş yaptınız mı bebek için ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?neler alacaksınız?
Merhaba ☺️ Biz anne yanı beşik aldık. Hastaneye giderken lazım olur diye valiz için olan düzenleyicilerden aldım. Odasına yine tatlı bir sepet seti aldım. Birde büyüyen beşikli oda takımı bakıyoruz. En kısa zamanda odasını da hazırlamak istiyorum çok heyecanlı 😍🥰♥️

Kızlar alışveriş yaptınız mı bebek için ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz?neler alacaksınız?
Kıyafetlerini eylül de almayı düşünüyorum annemle birlikte ben gerekli gereksiz her şeyi doldururum diye🤦🏼‍♀️😁diğer şeyleri liste yaptım e bebekten aldım banyo araç gereçler ateş ölçer …vs yatağımızda şuan kiwi sleeper beşik🙏🏻Allahım sağ salim kullanmak nasip etsin hepimize beğendiğiniz şeyleri yazın kızlar buradan eksiği olanlar indirime girenleri paylaşalım❤️

Kıyafetlerini eylül de almayı düşünüyorum annemle birlikte ben gerekli gereksiz her şeyi doldururum diye🤦🏼‍♀️😁diğer şeyleri liste yaptım e bebekten aldım banyo araç gereçler ateş ölçer …vs yatağımızda şuan kiwi sleeper beşik🙏🏻Allahım sağ salim kullanmak nasip etsin hepimize beğendiğiniz şeyleri yazın kızlar buradan eksiği olanlar indirime girenleri paylaşalım❤️
Güzelmiş beşiginiz ne zamana kadar kullanılır acaba?

Merhaba ☺️ Biz anne yanı beşik aldık. Hastaneye giderken lazım olur diye valiz için olan düzenleyicilerden aldım. Odasına yine tatlı bir sepet seti aldım. Birde büyüyen beşikli oda takımı bakıyoruz. En kısa zamanda odasını da hazırlamak istiyorum çok heyecanlı 😍🥰♥️
Siz hangi beşikten aldınız acaba?

Güzelmiş beşiginiz ne zamana kadar kullanılır acaba?
Kuzenim kullandı bundan benim temennim de bir 7 , 8 ayı çıkarmak🙏🏻 Sonra büyük bir şeylere geçeriz dedim çünkü şuan ufacık olacak diğer beşikler baya büyük göründü benim yatak odamda küçük açıkcası bebek odası yapmayacağım için

Kuzenim kullandı bundan benim temennim de bir 7 , 8 ayı çıkarmak🙏🏻 Sonra büyük bir şeylere geçeriz dedim çünkü şuan ufacık olacak diğer beşikler baya büyük göründü benim yatak odamda küçük açıkcası bebek odası yapmayacağım için
Güzel düşünmüşsünüz diğer beşikler bana da çok büyük gözüküyor bir de pratikte acaba gerçekten içinde uyuyorlar mı diye düşündüm

Ben henüz pek bir şey almadım bir battaniye iki zıbın ağız bezi aldım.hastane çantası videolarını izlemiştim valize koyuyorlar eşyaları sizde valize mi koymayı düşünüyorsunuz

Tüp bebek olduğu için sezeryan olacak acaba kaç gün kalırız hastane de?

Siz hangi beşikten aldınız acaba?
Bu beşiği aldık 🥰
A1F0B256-965F-4BBA-86EF-6EE99C11B460.jpeg
8A3BF972-0A53-4BE5-8A8C-53DFC4D32A9D.jpeg

Ben henüz pek bir şey almadım bir battaniye iki zıbın ağız bezi aldım.hastane çantası videolarını izlemiştim valize koyuyorlar eşyaları sizde valize mi koymayı düşünüyorsunuz
Ben de orta boy bir valiz yaparım bir tane de anne çantası aldım trendyoldan baya güzel beğendim.aynen ben de youtuberları izledim hastane için ne gerekli diye kendimce tekrar yorumladım.hastanede 2 gün canım kalıyoruz🙏🏻İşimiz çok çok daha lohusa takımı var😁🙋🏼‍♀🙈kendimize ait şeyler …babamızın çoook çalışması gerek çok🥰

X