TÜP BEBEK 2021 KASIM ANNELERİ

Doyuyordur cnm zaten bir ve iki haftalik kontrolde kilosuna bakilir ordan da anlasilir. Bizim de oyle aynen meme istoyor ama kivranmaktan memeyle kavga tut birak seklinde:KK43: birde kakasini cook zor yapiyor iste onun sancisi da oluyrdr
meme verince de emdiği için tekrar gaz oluyor işte canım ondan sonra da onu çıkarmaya çalışıyor meme ve gaz dongusunden çıkamadık biz de 🙄

Kızlar 1. Ay aşısından sonra bebekleriniz nasıldı 😔 benimki çok huysuz
Öncelikle geçmiş olsun, umarım daha iyidir yavrunuz. Sadece hepatit aşısı mı yapılıyor? Bir de nette hepatit aşısının ilk dozunun doğumdan sonraki ilk 24 saat içinde yapıldığı, 2. Dozunun ise 1. Ay sonunda yapıldığı yazıyor. Bize verdikleri aşı kartında hepatit ilk dozunun yapıldığına dair birşey yok. Sizlerde nasıl? Acaba netteki bilgi yanlış mı?

Merhabalar benim 2.denemem 4 aralik ctesi gunu 2 embriyo transfer yapıldı. 6.gun beta baktirdim 43 cıktı bugun 8.gun tekrar baktirdim 107 . Sevinmeli miyim tuttu mu anlamadim fikirlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim.. herkesin şansı bol olsun tez zamanda guzel haberleriniz gelsin

Merhabalar benim 2.denemem 4 aralik ctesi gunu 2 embriyo transfer yapıldı. 6.gun beta baktirdim 43 cıktı bugun 8.gun tekrar baktirdim 107 . Sevinmeli miyim tuttu mu anlamadim fikirlerinizi paylaşırsanız cok sevinirim.. herkesin şansı bol olsun tez zamanda guzel haberleriniz gelsin
Tutmus tabiki gozunuz aydin normalde 12. Gun bakilir degeriniz guzel saglikla kucaginiza alin insallah

Canim biz de aynı dertten muzdaribiz. Biogaia , d vitamin i ve bugün de sabsimplex diye bir gaz ilacı verdi. Yawrum resmen kurtçuk gibi kıvrıla kıvrıla bı hal oluo.. ama damla işe yaradı gibi anca uyuttum.
Benim kızçe de sab simplex ile daha rahat 😊 ama sürekli bir ıkınma halinde cocuk ağlama falan yok ama sürekli ıkınıyor gibi sesler çıkarıyor 😬

Ayni bunu yasiyorum
Aynen canim benimkinin de yuzu kipkirmizi oluyodu doktora sorduk normal olabilir diyo belli bi aya kadar cekicez beraber gaz damlasi probiyotik damla verirler.Bunun caresi yok ama en rahatlatan yontem ilik su ve masaj her firsatta yapmaya calis bi de yatirdigin zaman yuzustu yatir (kafasi yan tabi) benimki en cok o pozisyonda rahat uyuyo simdi bile yatirdigimda oyle yatiriyorum hem ayaklarini oynata oynata kendi gazini da cikartiyodu

Aynen canim benimkinin de yuzu kipkirmizi oluyodu doktora sorduk normal olabilir diyo belli bi aya kadar cekicez beraber gaz damlasi probiyotik damla verirler.Bunun caresi yok ama en rahatlatan yontem ilik su ve masaj her firsatta yapmaya calis bi de yatirdigin zaman yuzustu yatir (kafasi yan tabi) benimki en cok o pozisyonda rahat uyuyo simdi bile yatirdigimda oyle yatiriyorum hem ayaklarini oynata oynata kendi gazini da cikartiyodu
Evet canim belli bir aya kadar boyle olcak sanirim en kolay sekilde gecer insallah minnoslar saglikla buyusunler😍yuzustu yatamiyir sanrm pek henuz ama yan yatiyor

Evet canim belli bir aya kadar boyle olcak sanirim en kolay sekilde gecer insallah minnoslar saglikla buyusunler😍yuzustu yatamiyir sanrm pek henuz ama yan yatiyor
Canim bi de memeyi iyi kavradigindan emin ol sadece ucunu alirsa hava yutar bu da gaz yaparmis.Allah saglik sihhat versin zamanla azalip geciyo da iste onlari o halde gormeye dayanamiyoruz icimiz gidiyo

Çok çok sagolun kızlar hepinize teşekkür ederim. neyseki covid negatif çıktı. Basit viral virüslerdenmiş. Şükrediyorum🙏 Eşimle durmadan ilgileniyoruz rahatlatmak için bi tık daha iyi sanki. Biz de bi tık daha umutluyuz. En kısa sürede iyi olacak inşallah. Hastaneye yatabilir endişesi çok fena oluyor çok korkutuyor, umarım hiç o raddeye gelmeden atlatırız. O kadar minik ki insan dayanamıyor gerçekten.🥺
Cok sukur canim negatif cikmasina sevindim.hic korkma endiselenme insallah en kisa zamanda sagligina kavusacaktir.bebek bunlar kimi zaman hastalanacaklar kimi zaman gaziyla disiyle huysuzluguyla ugrascaz sabirli ve guclu olmamiz lazim ki ihtiyaci olan destegi verebilelim.onlar bizim kiymetlimiz Allah hepsine saglik sihhat versin insallah.yatis mi yaptilar eve mi gonderdiler

Gozun aydin canim cok sukur tutmus gorunuyor Allah sana bagislasin saglikla sihhatle kucagina alirsin insallah.doktorun verdigi ilaclari duzenli kullan kendine cok dikkat et doktor kontrolunden sonra yazarsin yine kalp atisi ve kese icin.guzel haberlerini bekliyoruz 😍💜👶

Canim bi de memeyi iyi kavradigindan emin ol sadece ucunu alirsa hava yutar bu da gaz yaparmis.Allah saglik sihhat versin zamanla azalip geciyo da iste onlari o halde gormeye dayanamiyoruz icimiz gidiyo
Evet canim valla ben de agliyorum oyle gorunce

Gozun aydin canim cok sukur tutmus gorunuyor Allah sana bagislasin saglikla sihhatle kucagina alirsin insallah.doktorun verdigi ilaclari duzenli kullan kendine cok dikkat et doktor kontrolunden sonra yazarsin yine kalp atisi ve kese icin.guzel haberlerini bekliyoruz 😍💜👶
Cook teşekkür ederimm haber vericem mutlaka cok tesekkurler 🌸💕

Kızlar dualarınıza ihtiyacım var. Çok kötüyüm. Bebeğim bronşit tarzında bir şey oldu. Nefes alamıyor. Bir virüs almış diyor doktor ciğerlerde hafif iltihap varmış. Covid testi yaptırdı akşama çıkacak. Bu durum artarsa hastaneye bile yatabilirmiş. Napıcamı bilmiyorum perişan olduk eşimle. Çok korkuyorum. 😭
Çok geçmiş olsun canım:KK43:

Cok sukur insallah ise yarar canim ben de doktora soracagm her gece sabaha kadar boyleyiz ya o sebeple ememiyor bilr bazen kivrandigi icin:KK43: gunduz de var ama gece cok
Canım ben nurse harvey ve biogaio probiyotik kullanıyorum. Sab simplex benim kızıma iyi gelmedi ama nurse harvey işe yaradı. Bir de hergüm gaz masajı yapmanı öneririm. Doktoruna sor tabi bunu eğer emziryorsan kimyon çayı iç mutlaka senden de gaz geçebilir bebişe. Yemeklerne de katabilirsin mycizevi bir baharat. Gaz yapıcı şeyler de yeme tabi:)

Canım ben nurse harvey ve biogaio probiyotik kullanıyorum. Sab simplex benim kızıma iyi gelmedi ama nurse harvey işe yaradı. Bir de hergüm gaz masajı yapmanı öneririm. Doktoruna sor tabi bunu eğer emziryorsan kimyon çayı iç mutlaka senden de gaz geçebilir bebişe. Yemeklerne de katabilirsin mycizevi bir baharat. Gaz yapıcı şeyler de yeme tabi:)
Canim kendim siparis ettim nurse harvey ins bizede iyi gelir 🤗

Cok sukur canim negatif cikmasina sevindim.hic korkma endiselenme insallah en kisa zamanda sagligina kavusacaktir.bebek bunlar kimi zaman hastalanacaklar kimi zaman gaziyla disiyle huysuzluguyla ugrascaz sabirli ve guclu olmamiz lazim ki ihtiyaci olan destegi verebilelim.onlar bizim kiymetlimiz Allah hepsine saglik sihhat versin insallah.yatis mi yaptilar eve mi gonderdiler
Yok yatış olmadı neyseki🙏 Evdeyiz canım

X