Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Canlar merhaba.Kusura bakmayın nolur koşturmacayla geçti bir haftam. 16.02.2020 de transferim gerçekleşti doktor 72 saat yatmam gerektiğini sadece WC için kalkmam gerektiğini söyledi. Transferin olduğu yerde ev kiraladık ilk gün bakımım falan çok iyiydi ama dün ailevi sebeplerden çok kötü bir gün geçirdim 🥺 sanırım dünkü gibi bir günden sonra o kadar ağlamaya hiç bir embriyo tutunamaz zaten. Moralinizi bozmak istemem kusura bakmayın çok kötüyüm yılgınım vazgeçtim herşeyden benim kaybedecek çok bir şeyim kalmadı artık kendimden vazgeçtim bu mübarek günde sizler için dua edeceğim. Kandiliniz mübarek olsun canlar 🤲🏼🙏🏼
Canım hiç üzülme bende hamile olduğumu öğrendiğimde çok mutlu olmuştum herşey çok güzel gidiyordu ki ..
Vücudumda pıhtı attı ciğerlere hastanede yatmak zorunda kaldım ..
Ambulansla kanguru gibi gittim o yüzden moralini yüksek tut ağlamak , üzülmek çok zor tabi ki hele aile meselesiyle ama bir süre sonra hatırlanmayacak şeyler için bu kadar ağlamaya değmez
İnşallah mucizen sana tutunmuştur ve seni hiç bırakmaz :KK200:

Merhaba o boş yumurta olayı bende de var maalesef. Topluyorum ama boş cıkıyor dedi doktor. bunun sebebi ne olabilir siz bir sey biliyor musunuz ? bu aya özgü bir şey olabilir ya da genetiktir bunu anlamak için de tekrar bir deneme yapıp yüksek doz ilaç vermem gerekiyor dedi :KK43:
Benim vücut yapiyomus ve amh rezervem dusuk ben cozum bulamadim bu haftada bi yumurtam var opu olucam eger oda bos cikarsa bidaha deneme yapmiycam yiprandim

Evet bende kemiksiz seviyorum evde deneyeceğim isten gelince çok uykum geliyor soguk birde o yüzden sanırım üşüyorum
Bir şey yapmak zor geliyor bana
Ama bana yapılsa kesin yerim 😀
Patatesliyi denemek istiyorum
Bu arada bisey sormak istiyorum bizden haftası buyuk olanlar gebelikte bebeklerin ne zaman hareketlerini hissederiz ?
Kacinci haftadan sonra hissetmeye başladınız?
En merak ettiğim konu buydu ..
Canım bunu ben de merak ediyorum. 18. Haftadayım henüz hissedemedim. Doktor 20. Hafta gibi hissetmeye başlarsın dedi. İlk hamilelikte genelde 20sen sonra hissediliyomuş, ikinci üçüncü hamileliklerde daha erken hissediliyomuş☺️

Canlar merhaba.Kusura bakmayın nolur koşturmacayla geçti bir haftam. 16.02.2020 de transferim gerçekleşti doktor 72 saat yatmam gerektiğini sadece WC için kalkmam gerektiğini söyledi. Transferin olduğu yerde ev kiraladık ilk gün bakımım falan çok iyiydi ama dün ailevi sebeplerden çok kötü bir gün geçirdim 🥺 sanırım dünkü gibi bir günden sonra o kadar ağlamaya hiç bir embriyo tutunamaz zaten. Moralinizi bozmak istemem kusura bakmayın çok kötüyüm yılgınım vazgeçtim herşeyden benim kaybedecek çok bir şeyim kalmadı artık kendimden vazgeçtim bu mübarek günde sizler için dua edeceğim. Kandiliniz mübarek olsun canlar 🤲🏼🙏🏼
Canım üzme kendini lütfen, bebişin tutunacağı varsa her türlü tutunur. Bu süreçleri keşke hiçbişeye üzülmeden mutlu mutlu geçirebilsek ama insanoğlu işte herşey olabiliyo.
İnşallah bundan sonrası senin için güzel ilerler🙏🏻💕

Canım bunu ben de merak ediyorum. 18. Haftadayım henüz hissedemedim. Doktor 20. Hafta gibi hissetmeye başlarsın dedi. İlk hamilelikte genelde 20sen sonra hissediliyomuş, ikinci üçüncü hamileliklerde daha erken hissediliyomuş☺️
İnşallah Bir an önce hissetmeye başlarsın:KK200: hareketlerini..
ben çok hassasım aslında kendimi de çok dinliyorum
Belki erken hissederim

Transfer yok bugun kizlar. Vucut hormonlari atamamis dinlensin adetle vucudu hazirlayalim dedi, 3 embriyo kalmis ve tek transfer olcakmis ilk deneme oldugu icin ve yasim gencmis.
Canım bu güzel günde dua ettik demek hayirlisi böyleymiş. Zaten yakın zaman da adet olur hazırlığa başlarsın 🙏🏻💕

Canım transferin hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏🏻 Rabbimin hikmetine de küfredine de sual olunmaz derler. Bir damla sudan insanı yaratan allahtır o, senin üzülüp ağlaman bir şeyi değiştirmez eğer yaşayacağı ömrü varsa.. içini ferah tut lütfen 🙏🏻 duygusal bir boşluktayız hepimiz bu süreç çok zor manevi olarak, hiç bir şey olmasa bile zaten çok alıngan ve duygusalız ağlamak çok normal eğer ölüm kalım meselesi de yoksa olan kafana takmamanı tavsiye ediyorum. Bol dua edelim birbirimize yüzümüz gülsün güllensin 🌸🌸

Transfer yok bugun kizlar. Vucut hormonlari atamamis dinlensin adetle vucudu hazirlayalim dedi, 3 embriyo kalmis ve tek transfer olcakmis ilk deneme oldugu icin ve yasim gencmis.
Canım her şeyde bir hayır vardır. Hem vücudun dinlenince daha iyi olur emin ol. Ki hormonların bile kendine gelmemiş bak, rahmin de dinlenmiş olacak 🖤

Canım bu güzel günde dua ettik demek hayirlisi böyleymiş. Zaten yakın zaman da adet olur hazırlığa başlarsın 🙏🏻💕

Canım her şeyde bir hayır vardır. Hem vücudun dinlenince daha iyi olur emin ol. Ki hormonların bile kendine gelmemiş bak, rahmin de dinlenmiş olacak 🖤
Oyle ne dielim hayirlisi.. ne guzel hazirlandim gittim muanede rahimde kasilma hissedip hissetmedigimi sordu dedim bisi var yapmicak transfer. 2 gundur adet olcak gb hissediorum dedim o lafi duyunca yapar mi. Hormonlari atamamissin dedi. Cift embriyo transferi saniyodum tek yapicaz diincede kaldim.
Ben zaten aliskinim 2 senedir ertelenmesine de simdi bi baskaydi sanki, uzuldum yinede

Canım hayırlısı bu demek ki senin için, vücut hormonları atıp, rahim de dinlenince daha iyi olacak inşallah🙏🏻

Olsun hiç canını sıkma. En çok bir haftaya adet olursun zaten canım,hayırlısı olsun 🙏🏼
Yalnız neye göre buna karar verdiler tam olarak? Bana da cumartesi dendi, öyle olur mu ki🤔

Canım aynı günde olmuş transferimiz rabbim yaşadığın kötü günleri unutturr kucagini doldursun bu mübarek günleri hürmetine üzme kendini herşey olacağına varır sen bebeğine sahip çık gerisi takdiriilahi

Ultrason makinası şart her eve o zaman 😂😂 ne kadar süre sonra Ayda 1 başladı
5. Haftada kese gördüm 7. Haftada kalp atışı 9. Haftada normal kontrol (doktor daha geç gel demişti ben erken gittim kontrole) ve 13. Hafta ikili test icin gittim. Şimdi yine 1 ay sonra gideceğim. İnsan merak ediyor orası ayrı tabi 😁

X