Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Ayyy hadi Gözünaydin canım hayirlisi ile güzel haber vermek nasip olsun sıkışmak biraz sıkıntı oluyor ama geçiyor oda ben çok çektim o sıkışma konusunda
Aslında bir saat öncesi iki bardak yetermiş tam ayarındaymış canım da işleme ne zaman alacaklarını da tam olarak bilmeyince kötü oluyor. Neyse ama üstten biraz yapmak çok çok iyi oldu rahatladım yoksa kötürüm gibi olacaktım adım atamıyordum
Canımm hayırlı uğurlu olsunnn üstten boşaltmayı nasıl yaptın yahu ben bi başlasam tutamam ki
Eşim de öyle dedi canım hele bir de üç kez girince yeter girme napıyorsun bişey kalmadı tutamazsın nasıl kontrol edeceksin dedi ama ben tutabiliyorum çocukken de anam hep der çok pis tutarmışım kaslar idmanlı

Bekleyiş serüveni senin içinde başladı artık hadi hayırlı olsun
Ay bende aman aman sıkısmamistim ama sonrasında dinlenmeye gectigim oda soğuktu çok sıkıştırdı beni zor dayandım
Sonrasında 10 dakikaya gidebilirsiniz dediler ama ben yarım saat kadar daha dayandım canım. Aslında onlar da çok sıkışık istemiyorlar böyle az-orta ama ayarı tutturmak zormuş neyse bu iş de bitti çok şükür. Çok teşekkürler iyi dileklere
Hayirli olsun canım saglikla ilerlesin inşallah pozitif haberinide aliriz
Teşekkür ederin canım,cümlemiz inşallah
Çok şükür canım gözün aydın pozitifi görmek nasip olsun inşallah
Amin canım benim çok sağol
Teşekkür ederin canım Sen de benim gibi çok içmişsin demek 3 kez boşalt dediğine göre hemşirenin her işin bir zorluğu var,bunun ki de buymuş,varsın olsun bu kadarcığa razıyız
Canimm hayirli olsun, hosgelmis bebis sımsıkı tutunsun insallah
Teşekkür ederim canım, hemen senin transfer günün de gelsin inşallah

Yalnız o proluton neymiş öyle yaaa Hastaneden çıkmadan hemen kan sulandırıcıyla ikisini vurdular. Hibor da acıttı ama proluton resmen kasıp kavurdu kalçamdan aşağısı felç oldu sandım,bunu vurdurmayan dünya acısı gördüm demesin

Kriel canım geçmiş olsun ilk defa bugün mü ağrıdı yoksa bir kaç gündür var mi? Yakın zaman da stres olduğun bir şey olduysa farkında olmadan o gerginlik bize ağrı olarak geri dönüyor. Tansiyonu düşük taşıyordun değil mi. Arada onu bir kontrol et istersen

Igneler kaç günlükmus canım geçmiş olsun bende öyle bir acıyı başka bir ignede yaşamıştım felç gibiydim

Ay evet proluton malesef cok acıtıyor bi kac gun sürüyor ağrısı haberin olsun
Hiboru ben koldan vuruyordum arkasından buz kalıbı koyuyorum yakmasi geçiyor o zaman bilgin olsun.
Ignelerin ilaçların şifa olsun canım

Bi 6 7 tane vuruldum ondan ben de. Vururlarken değil de kalkıp arabaya yürürken basamıyodum bi tarafıma ben de.
Herşey bebişlerimiz için

Canım arada böyle 2 3 günlük baş ağrılarım oluyo. Stresli bi durumum olmadı şükür. Tansiyon da her gittiğimde doktor ölçüyo normal cıkıyo. Zaten enseden gelen bi agrı değil, tansiyonla ilgili oldugunu sanmıyorum, şakaklarımdan ağrıyo.

Çok ilginç ya proluton vurduklarında hiç hissetmiyorum. Benimki sahtemi acaba

Merhaba arkadaşlar nasılsınız? Sonuç bekleyen arkadaşlara pozitif görmeyi diliyorum okudum bütün mesajları hepimiz geçtik o dönemden inşallah sizlere de nasip olsun bir sürü iğne ilaç fitil sonra hepsini kesiyorlar rahatlıyorsunuz bana fitil den sonra 10 dk yat sonra yürü demişlerdi herkese farklı yöntem söylenmiş.

Igneler kaç günlükmus canım geçmiş olsun bende öyle bir acıyı başka bir ignede yaşamıştım felç gibiydim
İğneler dün dediğim gibiymiş aynen Fulim yarın bir doz daha hibor, haftaya bugün de yine proluton vurulacak şimdilik bu kadar. Günlük ağızdan coraspin alıyorum prednolü 7 ye tamamla bırak dediler. Progestan fitil günde 3 kez bu kadar. Daha ne olsun dimi
Koldan korkuyoruz beceremeyiz canım ya göbekten yaparız biz yine. Ben buz kalıbını hazırlayayım vurmadan önce dediğin gibi,sağol
Bi 6 7 tane vuruldum ondan ben de. Vururlarken değil de kalkıp arabaya yürürken basamıyodum bi tarafıma ben de.
Herşey bebişlerimiz için
Ben de sedyeye uzatılı yapıştım kaldım öyle resmen topallayarak yürüdüm arabaya kadar. Hani demiştiniz de bu kadar beklemiyordum neyse geçer gider hepsi
Çok ilginç ya proluton vurduklarında hiç hissetmiyorum. Benimki sahtemi acaba
Sana vuran belki de çok iyi vuruyordur canım. Yavaşça enjekte edilince de daha acısız olduğunu okumuştum. Ya da senin bünyenle ilgili bişey bilemedim. Sonuç olarak ağrı hissetmemen bence çok iyi bir şey

Sinüzit ağrısı olmasın? ben de uzun süre evde kalıp bi dışarı çıktığımda çok başım ağrıyor o akşam illa ki canım. Pandemiden dolayı çok kaldık evde hava değişikliği çarpıyor

Sinüzitim de yok ama bilemedim. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı yüzünden stres yapıyorum belki Çok şükür hafifliyor, geçecek
Bu proluton u hızlı mı yaptılar sende mecburen yavaş yapılıyo diye biliyorum yağlı olduğu için çok hızlı gitmiyo ilaç. Vurulurken acımıyodu hissetmiyodum ilk yürürken acıyodu.
Ama var ya bebiş için ya, yaptırmaya koşarak gidiyodum ağrı sızı akla gelmiyo

İyiyiz kuzum şükür, sen nasılsın nası gidiyo?
Ya di mi, ilaçları kestiğim günü unutmuyorum, okadar aydan sonra hiç ilaçsız çok iyi geliyo insana

Şakaklarını böyle masaj jelleri falan var ya naneli falan varsa onlarla ovala iyi gelebilir aklıma bu geldi
Bana biraz hızlı vurdular gibi geldi canım ondan da vururken acımıştır bir dahakine baştan uyarcam. İşleri yoğun olunca uyduruveriyorlar hemen günlük olsa sıkıntıymış da haftalık çekilir ya nolcak

İyiyiz kuzum şükür, sen nasılsın nası gidiyo?
Ya di mi, ilaçları kestiğim günü unutmuyorum, okadar aydan sonra hiç ilaçsız çok iyi geliyo insana
Aynen Dr uzatır mı acaba diye ödüm kopmuştu. Gerçekten bizi bizden başka kimse anlamaz ne günlerdi. Benim gebelik şekerim çıktı şimdi de insülin oluyorum kazasız belasız şu çocuğu Bi kucağıma alabilsem diye dua ediyorum

Evet canım naneli, okaliptuslu yağlarla masaj rahatlatıyor, ağrı olunca kullanıyorum.
Rica et kuzum yavaş vurun acıyor diye. Benimkini de baya yavaş vuruyodu. Aynen haftalık olunca daha kolay geliyodu. Zaten uzun süreli vurulmicakmışsın çok şükür, geçer gider canım benim

Ben de tam bıraktım derken lekelenme olmuştu 2 hafta daha uzamıştı progesteron kullanımı. O psikoloji ile zor gelmişti valla.
Ay canım geçmiş olsun, gebelikte diyet de zor olur, iğnesi de ayrı zor. Sabır kuzum yarıladık sayılır çok şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…