Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Canım belirti arama herkeste aynı olmuyor. Benim ilk iki gün hafif kasık ağrısı oldu geçti. Göğüsler falan sonradan oluyor hatta bende hala öyle bilindiği gibi çok sis değil hafif dolgunluk var. O yüzden test gününü sabırla bekle

Bende kaygilaniyorum belirti hissetmeyince ama son günü görmek lazım diye düşünüyorum belli deolmuuor hiç belirti göstermeyebilir de

Aynı anlattığın gibi benim de tatlım yaaaa gerçekten bu bekleyiş bir yandan stresli bir yandan heyecanlı

Ahh canım bir şey okumayayım izlemeyeyim diyorum rahat duramıyorum ki ya idrara gitmekten artık eskidim yaaa

Ben kullandım canım ne yaparsan yap dışarı çıkıyor. Bende çok yöntem denedim ama işe yaramadı hep sonradan çıktı. Vucut alıyordur ise yarıyack kısmını

Benim bazen fitilden 20 dk sonra bile wc girmişliğim olmuştu, çok şükür sorun olmadı. Vücut alıyodur canım. Hatta işim oldugu zamanlar fitili koyup kalkıyodum hiç yatmadan, doktorum kalkabilirsin bişe olmaz demişti.

Bende kullanıyorum yarım saat 40 dj yatiuorum bende ama 2 3 saat sonra akıntı gibi geliyor benimki parça seklinde işi bittikten sonra çıkıyordur herhalde

Dünden beri baş ağrısı çekiyorum ya 2 gün oldu geçmiyor, dün akşam çok zorladı, bakalım bu akşam nasıl geçecek..
Ara ara bende oluyor canım. Sanki beynim çıkacak gibi zonkluyor uyutmuyor sabah yine aynı ağrı ile uyanıyorum. Parol içmekte sıkıntı yok ama içmeyede çekiniyorum.

Ara ara bende oluyor canım. Sanki beynim çıkacak gibi zonkluyor uyutmuyor sabah yine aynı ağrı ile uyanıyorum. Parol içmekte sıkıntı yok ama içmeyede çekiniyorum.
Masajlar, duşlar, uyku fln geçirmiyor. Uyandıgımda hafiflemişti ama gün içinde yine arttı. Ben de ilaç içmeye çekiniyorum canım, dayanabildiğim kadar dayancam.
Allah yardımcın olsun ağrı kesici kullanamiyorsun değil mi canim
Amin kuzum sağol yok kullanmıyorum canım, dayanamicak gibi olursam ancak o zaman içerim.

Canimm hayirli olsun, hosgelmis bebis sımsıkı tutunsun insallah

Bende kullanıyorum yarım saat 40 dj yatiuorum bende ama 2 3 saat sonra akıntı gibi geliyor benimki parça seklinde işi bittikten sonra çıkıyordur herhalde

Anlayamadım bende de aynısı oluyor işte umarım gerekli faydasını gösterip atıyordur dışarı kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…