Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Olduda bitti maşallah damat olur inşallah.. Sünneti hayırlısj ile atlatın
Yaaa ne mutlu sana olmuşsn rahatlamşsındır

Ayy fuli özünde bende istemiorm ama olup rahatlıyalm şiş şiş nereye kadar
Evet evet göbeğim biraz indi falan bir de çok ödem vardı bende o azaldı biraz daha.İlginçtir onca kanamaya ağrım hiç olmadı normalde de ağrılı olmam ama eskiden böyle kanamam olsaydı ağrım olurdu kesin.

Evet evet göbeğim biraz indi falan bir de çok ödem vardı bende o azaldı biraz daha.İlginçtir onca kanamaya ağrım hiç olmadı normalde de ağrılı olmam ama eskiden böyle kanamam olsaydı ağrım olurdu kesin.
Benim regllerim yerde sürünürcesine ağrılı geçer
Korkmuor değilim 🙈

Eee herkes emzirio ama oluo regl 😶
O tez doğru değil :KK70:
Süt korur derler ya hani smear için doktor yanına çağırmıştı,dikkat et solunda kocaman yumurtan var dedi ki demese de zaten gördüm tüp bebekten artık ekranda ne var ne yok çözdüğümüz için :KK48:Neyse öyle süt korur,tüp bebek vs deme dikkat et dedi doktor.Zaten eski libido ve hayattan eser yok da yatakları ayırmayı düşündüm :KK70:neyse ki gerek kalmadı.

Süt korur derler ya hani smear için doktor yanına çağırmıştı,dikkat et solunda kocaman yumurtan var dedi ki demese de zaten gördüm tüp bebekten artık ekranda ne var ne yok çözdüğümüz için :KK48:Neyse öyle süt korur,tüp bebek vs deme dikkat et dedi doktor.Zaten eski libido ve hayattan eser yok da yatakları ayırmayı düşündüm :KK70:neyse ki gerek kalmadı.
Benim 1 senedir cinsel hayatm yk :KK70:

Günaydın bu arada❤️
Meme reddi yaşıyorum uyanıkken asla emmiyor sanki acı çekiyormuş gibi ağlıyor. Uyutmaya çalışırken de aynı şekilde. Ne oldu bu çocuğa anlamadım
Canım çekince süt isteği gibi gelmiyor mu acaba. Birde huy değiştiriyor bebekler geçicidir insallah. Mama veriyor musun

Günaydın bu arada❤️
Meme reddi yaşıyorum uyanıkken asla emmiyor sanki acı çekiyormuş gibi ağlıyor. Uyutmaya çalışırken de aynı şekilde. Ne oldu bu çocuğa anlamadım
Valla bızımkıde 2 yada 3 haftadır oyle 90 cc ıcen cocuk 60 cc dusurdu mamayı gecelerı ıcıyor bır sorun yok ama gunduz kafasını saga sola cevırıyor, diliyle bıberonu itiyor.. Normal galıba herkes yasıyor bunu zamanla duzelecek sanırım 🤷

Günaydın kızlar 😍

Ben de 3.ay biterken regl olmuştum şimdi çok düzenli korkmuyor değilim hamile kalmaktan 🤣
Bu ara bizimkilerde de beslenme reddi var özellikle defnede. Mamayı hiç içmiyor ya ek gıdayı çok sevdi bilemiyorum ama 1 yaşa kadar zorlucam o zamana kadar bırakmasalar bari

Bugün 3. Ay kontrolümüze gittik bizde çok şükür iyi geçti.
3. Ayda aşı yapmadı, menenjit aşısını 3. Ay yapanlar da varmış ama bizimki 7. Ay yapalım dedi.
Bizde de biberon ve emzik reddi var naparsam yapim almıyor, zorlarsam kuscak gibi oluyo. Israrla denemeye devam etmek lazımmış almaz almaz birinde alıverirmiş belli olmaz diyolar, her gün huyları değişebiliyor

Bugün 3. Ay kontrolümüze gittik bizde çok şükür iyi geçti.
3. Ayda aşı yapmadı, menenjit aşısını 3. Ay yapanlar da varmış ama bizimki 7. Ay yapalım dedi.
Bizde de biberon ve emzik reddi var naparsam yapim almıyor, zorlarsam kuscak gibi oluyo. Israrla denemeye devam etmek lazımmış almaz almaz birinde alıverirmiş belli olmaz diyolar, her gün huyları değişebiliyor
Kaç kılo oldu canm bebıs
Ahh ahh hepimiz aynı dertten muzdarıbız demekkı.. Benımkı oyun matında artık bır saat oynuyor. Kendı kendıne oynamayı ogrendı cok sukur bende o oynarken yemek yapıom işlerimi hallediyorum

X