Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Kızlar Dondurulmus embriyo lar ıcın hastane sızı aradımı bugun ben hastaneyi aradım. 2 ay olmus tekrar dondurma ucretı vermenız gerekiyor dedı hastane.. Ben tekrar istemiyorum. Bu ucretıde kabul etmiyorum dedım ama odeme yapmak zorundasın arayıp bılgılendırmenız gerekıyordu dıo.. Sizde durumlar nasıl
Beni iki defa aradılar, birinde açamadım ikincisinde açıp imha edelim dedim imza vermeniz gerekiyor dediler. Bir yerden daha duymuştum bu işin takibini bizim yapmamız gerekiyomuş diye. Gerçi biz çözdürmeye diye gidip vazgeçtik devam ettirdik ücret ödeyip. Ama tabi imha deseydik ne derlerdi bilmiyorum.1 yıllık süreyi 4 ay geçmişti gittiğimde zaten.

Kızlar Dondurulmus embriyo lar ıcın hastane sızı aradımı bugun ben hastaneyi aradım. 2 ay olmus tekrar dondurma ucretı vermenız gerekiyor dedı hastane.. Ben tekrar istemiyorum. Bu ucretıde kabul etmiyorum dedım ama odeme yapmak zorundasın arayıp bılgılendırmenız gerekıyordu dıo.. Sizde durumlar nasıl
Bizimki yillikti canım bizi de aramadilar ben aradım ay sonuna kadar arayacaklarını söylediler

Uykusuzluk aynı devam bende canım.. artık son sabredişlerim sağlam bi ilaca başlicam çok yıprandım.. bebekte de mama değişikliği deniyorum bakalım inşallah bizde gaz ve kabızlık yapmayan bi mama bulabilirim.. en son yapamadı kakasını fitille yaptırdık.. cuma kontrol günümüz bakalım doktor ne dicek..
5. Ayda aşı yoktu di mi
Cnm mamanın içine ölçüsüne göre z. Yağı damtlasana o iyi geliyor hem gaza hem kabızlığa ben daha ilk zamanlardan yapıyordum inan fark ediyordu inşallah sizdede işe yarar.. Hatta ek gıdada her yemeğine katıosn z. Yağı öyle öneriliyor..
Bu arada bizim 5. Ayda bu ay menenjit aşımızın 2.si var

Kızlar 1 buçuk aylık olduk sayılır artık kanguru almak istiyorum dışarı çıkarmak için sizce uygun olur mu şimdi kanguru küçük mü daha
Benm kangurum hediye geldi halasından, 0 aydan 9 aya kdar kullanılıyor ama kemik gelişimi için apartlada olsa 3 ayda önce önermiyorm demişti doktorumuz, içine koyduğumda zaten kayboluodu.. Daha snra 1 kere denedim 3 aylıktı cok iyi rahat olmuştu ama ben kullanmaya korktm öylece kaldı :KK70:

Merhaba kızlar beni hatırladınız mı🥰🥰 doğum yaptım çok şükür 15 günlük olduk🙏🏻 Sütüm yeterli değil şuan artırmaya çalışıyorum çaylar damlalar vs…doğduğun andan itibaren aptamille destek verdim vermez olaydım bebeğim çıldırdı resmen laktoz toleransı varmış kuzum sindiremedi gazdan mahvolduk dr hemen kes dedi sma laktozsuzu aldırdı şuan iyiyiz şükürler olsun💙yine gazımız var tabii ama normal hani her bebekteki gibi…gaz damlası da yazmadı şuan çok küçük 1 ayı doldurun dedi..öyle işte bende haberler böle.şunu söylemeden edemicem resmen cennet anaların ayaklarının altında nasıl bir mücadele veriyoruz Allahım korusun bebiklerimizi🧿🌸👶🏻
Maşallah.. Allah analı babalı büyütsün cnm..

İmha için hastaneye gitmen lazm cnm..
Ama para konusunda asla taviz verme.. Hadi benm bebeğim var ve prosedürü bilmyorm o yüzden aramamş olabilirin ana hastane olarak sizde takibi yapnadnz bu ortak bir sorun de... Dondurmuorm de imha ettir para verme.. Sorun cıkarırlarsada siz bilirsin kalsn böyle nasılsa rransfer olmayacam de hç bişi yapamazlar :KK70:

Beni iki defa aradılar, birinde açamadım ikincisinde açıp imha edelim dedim imza vermeniz gerekiyor dediler. Bir yerden daha duymuştum bu işin takibini bizim yapmamız gerekiyomuş diye. Gerçi biz çözdürmeye diye gidip vazgeçtik devam ettirdik ücret ödeyip. Ama tabi imha deseydik ne derlerdi bilmiyorum.1 yıllık süreyi 4 ay geçmişti gittiğimde zaten.
Önce msjı aaaaaaaaaaaaaaa diye okudum
Snra heeeehhhhhh dedm ahahahha
Ne demek imha edin :KK70: yolarm sizi ha :KK70:

Kızlar bence imha ettirmeyin, şöyle 2 sene geçsin fikriniz değişebilir

Cnm mamanın içine ölçüsüne göre z. Yağı damtlasana o iyi geliyor hem gaza hem kabızlığa ben daha ilk zamanlardan yapıyordum inan fark ediyordu inşallah sizdede işe yarar.. Hatta ek gıdada her yemeğine katıosn z. Yağı öyle öneriliyor..

Benm kangurum hediye geldi halasından, 0 aydan 9 aya kdar kullanılıyor ama kemik gelişimi için apartlada olsa 3 ayda önce önermiyorm demişti doktorumuz, içine koyduğumda zaten kayboluodu.. Daha snra 1 kere denedim 3 aylıktı cok iyi rahat olmuştu ama ben kullanmaya korktm öylece kaldı :KK70:

Ama para konusunda asla taviz verme.. Hadi benm bebeğim var ve prosedürü bilmyorm o yüzden aramamş olabilirin ana hastane olarak sizde takibi yapnadnz bu ortak bir sorun de... Dondurmuorm de imha ettir para verme.. Sorun cıkarırlarsada siz bilirsin kalsn böyle nasılsa rransfer olmayacam de hç bişi yapamazlar :KK70:

Hiç danismamadim Dr a en iyisi şimdilik kalsın tedirgin oldum sen öyle söyleyince

Aslında bana göre devam etmek mantıklıydı ama eşimi ikna edememiştim😂 herhalde "gidip gizlice transfer ettiriveririm nolcak sana da doğal yolla oldu derim" dememden dolayı korktu😂😂

İkinciyi cidden düşünemiyorum, hem maddi olarak hem de bakacak kimse olarak. Ama hep iki kardeş olsun isterdim orası ayrı. Neyse önce şu minnoşu bi büyütelim de🤗

Aminn ❤ en kaliteli embriyo hangi gün oluyor sizlerin kaçıncı gün embriyosuydu transfer de🤗
Kalite bakımından değişebilir de istenen 5. Güne ulaşıp blast olması. Eğer bu ilk denemeyse ve az embriyo yoksa genelde 5. Günü beklenir. Benim 5. Gün 3bb idi tutan yani illa son model en kaliteli olcak diye bi şart yok🤗

Aynen canm oyle diyeceğim. 😜😜

ayyy dün 1 pozluk yılbaşı çekimi yaptırdım lenaya :KK70: çok güzel çıkmış ya :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

bu arada ek gıda bizde kabus olmaya başladı :KK70: illa kaşığı kendi tutacak... yahu tutabilse keşke... blw yapacam biraz daha büyüsünde :KK70:
ama heryerimiz berbat oluyor hemen kollu önlük siparişi verdim :KK70:

ayyy dün 1 pozluk yılbaşı çekimi yaptırdım lenaya :KK70: çok güzel çıkmış ya :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

bu arada ek gıda bizde kabus olmaya başladı :KK70: illa kaşığı kendi tutacak... yahu tutabilse keşke... blw yapacam biraz daha büyüsünde :KK70:
ama heryerimiz berbat oluyor hemen kollu önlük siparişi verdim :KK70:
Nisa da öyle sürekli kasiga elini atıyor. Bazen ben parmağım ile veriyorum 😁 döke saça yesinler artık benim için sıkıntı yok 😁

X