Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Günaydın kızlar 💜

Bal0ncuk Bal0ncuk gerçekten mama bezler çok pahalı canım. Allah yardımcımz olsun. Sürekli düşünüyorum nasıl olacak böyle ülkemiz diye 😔
Valla nasıl olacağı belli... Gidişat kötü :KK43:

Sagol kuzum bugunde patatese gececez korkuyorum kabız yapar dıe gercı bu aralar diş yuzunden ıshal ama bakalım.. Tadımlar bır bıteydı de baslasaydık
Cnm her yemeğe z. Yağı damlat

Bir de herşeye aşırı zam geliyor bebekle uğraşmak bi yandan, bi yandan da daha da zamlanmadan eksiklerini gidermeye stok yapmaya çalışıyorum.
Prima pure fiyatları uçtu iyice ama ona yakın ne alabilirim hiç bilmiyorum çok memnunum bezden.

Bionatural aldım denemek için dokusunu çok beğendim çok güzel ama bizimkinin bir kakası varki boooollll miktarda ve sulu.
Sleppye denk gelmedi gelse kesin taşırırdı diye düşünüyorum yan bariyerleri çok ince çünkü.

Bir de mama sandalyesi alayım şimdiden diye düşündüm siz ne alıyorsunuz ya da aldınız?

Bir de herşeye aşırı zam geliyor bebekle uğraşmak bi yandan, bi yandan da daha da zamlanmadan eksiklerini gidermeye stok yapmaya çalışıyorum.
Prima pure fiyatları uçtu iyice ama ona yakın ne alabilirim hiç bilmiyorum çok memnunum bezden.

Bionatural aldım denemek için dokusunu çok beğendim çok güzel ama bizimkinin bir kakası varki boooollll miktarda ve sulu.
Sleppye denk gelmedi gelse kesin taşırırdı diye düşünüyorum yan bariyerleri çok ince çünkü.

Bir de mama sandalyesi alayım şimdiden diye düşündüm siz ne alıyorsunuz ya da aldınız?
Ne alırsan al koy kenara canım yoksa yetişemiyor insan.
Ben bir kaç çeşit bez denedim hiç sızma yapmadi. Nisa da 2 günde bir kaka yapıyor yapınca da baya doluyor 😃

Kolik mi canim 😢
Sleepy de tasirma yapmiyor nadir yani ozellikle bionatural cok iyi
Bilmiyorum canım ya kolik mi. Eskiden sadece akşamları kötü olurdu şimdi gece gündüz fark etmiyor. Hep huzursuz hep huysuz. Gündüz mesela 11 de uyanıyor ya 4-5 saat uyumuyor. İlk 1,5 saat iyi ondan sonrası facia kızılca kıyamet. Ağlıyor ağlıyor morarırıp gidiyor kendini nefessiz bırakıyor. Sanırım atak haftamızdayız ondan şüpheleniyorum. Şu hafta geçsin hala durum buysa başka şey arayacağım altında artık😕

Sleepy kakayı taşırmıyor mu diyorsun yorumlarda tersini söylemişler ondan güvenemedim. Birkaç gün hep onu takayım da bakayım bakalım tepemizden taşabilecek mi😂
Ne alırsan al koy kenara canım yoksa yetişemiyor insan.
Ben bir kaç çeşit bez denedim hiç sızma yapmadi. Nisa da 2 günde bir kaka yapıyor yapınca da baya doluyor 😃
Bizimki de şuan 2 günde bir yapıyor canım. Yapınca da çokça yapıyor aynen. Sen hangi bezleri denedin ve memnun kaldın? Minies baby turco birde sleepy ekstrayı merak ediyorum ben. Senin gözlemlerin nasıl?

Bilmiyorum canım ya kolik mi. Eskiden sadece akşamları kötü olurdu şimdi gece gündüz fark etmiyor. Hep huzursuz hep huysuz. Gündüz mesela 11 de uyanıyor ya 4-5 saat uyumuyor. İlk 1,5 saat iyi ondan sonrası facia kızılca kıyamet. Ağlıyor ağlıyor morarırıp gidiyor kendini nefessiz bırakıyor. Sanırım atak haftamızdayız ondan şüpheleniyorum. Şu hafta geçsin hala durum buysa başka şey arayacağım altında artık😕

Sleepy kakayı taşırmıyor mu diyorsun yorumlarda tersini söylemişler ondan güvenemedim. Birkaç gün hep onu takayım da bakayım bakalım tepemizden taşabilecek mi😂

Bizimki de şuan 2 günde bir yapıyor canım. Yapınca da çokça yapıyor aynen. Sen hangi bezleri denedin ve memnun kaldın? Minies baby turco birde sleepy ekstrayı merak ediyorum ben. Senin gözlemlerin nasıl?
Gaz sancisi canim bu anlattigin ataktan ziyade ve yapabileceklerin cok kisitli kendi gecmesini beklemekten baska 😢
Sleepy ekstradan ziyade bionatural oldukca basarili emiciligi ve sizdirmazligi primanin adi sleepy nin tadi artik su zamlardan sonra 😂

Başlarda prima kullandım. Fiyattan dolayı bıraktım. Sleepy kullandım uzun süre memnun kaldım. Sonra indirimde baby turco aldım şimdi onu kullaniyorum ondan da memnunum. Hatta baby turconuj emiş gücü daha iyi geldi bana.

Günaydın kızlar 💐
Ah çileli başım ki ah. Ne zormuş şu zamanlar 😒 söyleyin 3. Ayda geçecek mi gerçekten? 40 tan filan hiç ümidim yok açıkçası. Kendimi 3 aya endekslendim
Geçiyor cnm geçiyor :) "

Ben prima premium care kullanıorm memnunum artk bez fiyatlarıda birbirine yaklaştı

X