Tüp bebek annesi olma yolunda çabalarımız ve tecrübelerimiz🌺🌼🌸

Ben hiç o igneyi kullanmadım canım ama progestan i bıraktım 1 hafta oldu iğne ve fitili . Sen devam ediyor musun hala
canım ben ırakmıştım. cumartesi günğ gecen hafta. perşembe kanamam oldu. o yüzden devam edicem ara ara özellikle 2-3 hafta . doktor bırak demişti haftalık progestron 50 mg yaptır dedi haftam gelmeden kanamam oldu. fitile de devam etmeyi düşünyrmm rahim agzı uzunkugu için iyimiş.

canım ben ırakmıştım. cumartesi günğ gecen hafta. perşembe kanamam oldu. o yüzden devam edicem ara ara özellikle 2-3 hafta . doktor bırak demişti haftalık progestron 50 mg yaptır dedi haftam gelmeden kanamam oldu. fitile de devam etmeyi düşünyrmm rahim agzı uzunkugu için iyimiş.
Kanamanin sebebi neymiş peki bir şey söylüyor mu doktor.rahim ağzı uzunluğuna bakıldı mi senin

Kanamanin sebebi neymiş peki bir şey söylüyor mu doktor.rahim ağzı uzunluğuna bakıldı mi senin
söylemedimcnm . görünen bir sıkıntı yok sdce plasenta aşagıya dıgruymş. plsentası asagıda olan tedavi ilemhamile kalmayanlara bile igneye devam ettirmş doktorlar ben bırakmca kanamam oldu. rahim agzı uzunlugu normal .

söylemedimcnm . görünen bir sıkıntı yok sdce plasenta aşagıya dıgruymş. plsentası asagıda olan tedavi ilemhamile kalmayanlara bile igneye devam ettirmş doktorlar ben bırakmca kanamam oldu. rahim agzı uzunlugu normal .
Anladım canım geçmiş olsun. İnsallahh bir daha tekrarlamaz 🙏🏻

Günaydın kızlar🌸
Optimussprime Optimussprime canım şimdiden dua ediyorum inşallah güzel bir transferin olsun 🙏🏻 Hayırlı sevindirici haberler alalım 🥰

Günaydın kızlar😍
Optimussprime Optimussprime canım dualarımız seninle bugün, bebişini al gel, güzel haberlerini bekliyoruz🙏🏻🥰

Günaydın kızlar 🧡
Optimussprime Optimussprime canim hayırlısı ile transferini ol gel dualarim seninle 🙏🏻💕

Günaydın kızlar merkezdeyiz hala bekliyoruz sıkışmaya daha yeni başladım inşallah patlama durumuna gelmem😁 Çok teşekkürler hepinize iyi ki varsınız :KK68: ve K Kavsss

Kızlar teşekkür ederim bilgilendirme için ☺️ Bu arada tugce9192 tugce9192 bendr seni merak etmiştim hatta bugün etiketleyip nasılsın diye soracaktım sen yazmışsın 🥰 biraz kanamalı gidiyor Sanırım hamilelik. Onun dışında iyisindir inşallah
iyiyim cok şükür ama evet kanamalarla geciyor.2 inci defa oldu kanama sürekli yatıyorum birde . yatmasam ne olacsk düşünemiyorum.
hayırlısı olsun inş saglıkla kucagımıza alırız her birimiz

Canım her şerde bir hayır vardır. Şimdi yeni tedavine odaklan Allah’ın izniyle. Zaten dondurulmuşun da var. Rabbim sağlıklı sıhhatli nasip etsin hepimize 🙏🏻
Allah razı olsun canım çok sağol Amin 🤲
İnşallah şimdiki sürecinde herşey yolunda gitsin canım, sağlıklı bebişin sağlıkla tutunsun sana🙏🏻🙏🏻
Amin canim inşallah
Hayırlısı bakalim ilk tedavim gibi heyecanlıyım 😍🤭

iyiyim cok şükür ama evet kanamalarla geciyor.2 inci defa oldu kanama sürekli yatıyorum birde . yatmasam ne olacsk düşünemiyorum.
hayırlısı olsun inş saglıkla kucagımıza alırız her birimiz
Yaa işte bazı kadınların zor geçiyormuş hamiliği kanama anlamında söylüyorum. Olsun artık yatmaya da katlanılıyor yeterki iyi olsun 🙏🏻 Çalışıyor muydun peki rapor almışsındır zaten

Bebişimizi aldık şükür kızlar evimize döndük. 4 marta geri sayım başladı :KK73:😁 Yalnız 1 litreye yakın su içmiştim aşırı sıkışınca beni işleme alana kadar tam 3 kez üstünden boşalttım ince ayar yaptım resmen çok iyi oldu 😂😂😂
Ayyy hadi Gözünaydin canım 💕 🙏🏻 hayirlisi ile güzel haber vermek nasip olsun 🥰 sıkışmak biraz sıkıntı oluyor ama geçiyor oda ben çok çektim o sıkışma konusunda 😁

Bebişimizi aldık şükür kızlar evimize döndük. 4 marta geri sayım başladı :KK73:😁 Yalnız 1 litreye yakın su içmiştim aşırı sıkışınca beni işleme alana kadar tam 3 kez üstünden boşalttım ince ayar yaptım resmen çok iyi oldu 😂😂😂
Canımm hayırlı uğurlu olsunnn 🥰🥰 üstten boşaltmayı nasıl yaptın yahu ben bi başlasam tutamam ki 🙈😂😂

Bekleyiş serüveni senin içinde başladı artık hadi hayırlı olsun 😘
Ay bende aman aman sıkısmamistim ama sonrasında dinlenmeye gectigim oda soğuktu çok sıkıştırdı beni zor dayandım

Hayirli olsun canım saglikla ilerlesin inşallah pozitif haberinide aliriz 🤲💕

Çok şükür canım gözün aydın😍😍 pozitifi görmek nasip olsun inşallah🙏🏻

Transferin hayırlı olsun canım 🙏🏼🙏🏼 Rabbim pozitifi görmeyi nasip etsin inşallah 🤲🏼🤲🏼 O üstten boşaltma işini hiç sorma ben de yaşadım hemşire 3 defa üstten boşaltın dedi doktor da geç kalınca işlem işkenceye dönmüştü ama işte herşeye dayanıyoruz 😊

Canlar ben bir şey soracağım malum salı günü transferim gerçekleşti öğlen 12 gibi. Ben de bahsedilen hiç bir belirti yok ne göğüslerimde şişme ne belimde ne kasıklarımda ağrı var öyle dayanılmaz. Sanki adet öncesi dönemdeyim gibi dolgunluk var sanki 😔 tutunma belirtisi yok peki tutmadığının bir belirtisi oluyor mu?

Canlar ben bir şey soracağım malum salı günü transferim gerçekleşti öğlen 12 gibi. Ben de bahsedilen hiç bir belirti yok ne göğüslerimde şişme ne belimde ne kasıklarımda ağrı var öyle dayanılmaz. Sanki adet öncesi dönemdeyim gibi dolgunluk var sanki 😔 tutunma belirtisi yok peki tutmadığının bir belirtisi oluyor mu?
Bende salı günü transfer oldum canım saat 2 de benimde aman aman bir belirtkm yok ilk gün baya belim agrimisti bugün de ara ara kasıklarımda saniyelik ağrı oldu sabah korktum biraz sanki adet olacak gibi 10 sn ağrım oldu o kadar

X