Tüp Bebek başarı hikayem

Merhaba arkadaşlar ben 26 yaşındayım ve 9 yıllik evliyim 8 yıldır çocuk sahibi olmak istiyorduk 1.5 yıl eşim tedavi gördü olumlu sonuç alamadık 1 yıl ara verdik sonra Ankara da özel bir hastaneye gittik aşılama yaptırdık negatif sonuç aldim 6 ay sonra tekrar aynı hastanede tüp bebek tedavisine başladım tedavimin yarısında hastanenin tüp Bebek bölümü kapandı 2 yıl ara verdim Şenol kalyoncu hocayla tanıştım onunla başladık 2 yumurta oluştu 1 tanesini kullandık diğerini dondurduk diğerini kullandığımızda olumsuz sonuç aldim sonra doktorum histereskopi yapalım dedi oylelikle onu da yaptırdık sonra dondurulmuş embriyo yu kullandık sonucun pozitif oldu ama düşük yaptım 1.5 yıl sonra tekrar denedim bu sefer 2 tane embriyo oluştu ben 2 sinide koyalım dedim 1 tanesi tuttu oboru boş kese olarak oluştu şimdi 8.5 aylık bir oğlum var çok zor her yönden yipraniyorsunuz Allah yardımcımız olsun Allah isteyen herkese nasip etsin

hayırlı olsun, sağlıcakla büyütün :) bu ilaçları ne zaman başladınız, adetinizin 2.günü mü yoksa daha önce mi. ben de cengiz beye gitmeyi planlıyorum,

Merhabalar herkese 2. deneme dondurulmuş 5.gün embriyosu ile hamile kaldım. AMH değerim 0,19 yaşım 35 ve tüplerimin ikisi de tıkalı olduğu için teK çözüm yolum tüp bebek tedavisi idi. Herşeyden önce bu konu ile yeni yüzleşen herkese söyleyeceğim ; umutla çıkın yola. Her beden ayrı unutmayın. Piyasa zor bulunuyor bazen climera bant ihtiyacı olan var ise seve seve ücretsiz vermek isterim.

Herkese merhaba tüpbebek tedavim sonrası elimde 2 adet açılmamış climara forte 1 adet climera bant vardır . Kimi zaman bulmakta zorluk çekiyorduk biz eczanelerde bu nedenle ihtiyacı olana ulaştırmak isterim.

Herkese merhaba tüpbebek tedavim sonrası elimde 2 adet açılmamış climara forte 1 adet climera bant vardır . Kimi zaman bulmakta zorluk çekiyorduk biz eczanelerde bu nedenle ihtiyacı olana ulaştırmak isterim.
Merhaba climare forte bant ihtiyacım var vermediyseniz alabilirim

Merhabalar climra bant ihtiyacım var halen varsa gelip alabilirim sefaköydeyim sizden haber bekliyorum eczanelerde yok kalmamış yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Lokal anestezi ile yumurta toplanıyormu ilk defe duyuyorum
Benimde aşırı derecede anestezi korkum var daha önce hiç anestezi almadım sırf bu nedenden tüp bebeği erteliyorum

Gözlerim dolu dolu okudum hikayenizi MaşaAllah Allah meleğinizi size bağışlasın. Benim de yumurta rezervim azalmış aşılama yapıldı ama pek umudum yok. İnşaAllah tutar

Ben de mayıs gibi orada denicem hangi doktora gittiniz acaba. Yazini görünce öyle heyecanlandım ki anlatamam. Benim 2 tüp bebek denemesi var başka bi merkezde ikisi de negatif sonuclandi
izmirde tanıdık doktorlar var yardımcı oluruz

Merhaba yeni gördüm mesajınızı 1buçuk yaşınfa oğlum var :) çok zaman olmuş bunları yazalı
Allah bağışlasın çok sevindim benimde çikolata kistim vardı alındı ,ilk tüp bebek denemem başarısız oldu ,bir süre kendim denemeye karar verdim, sizin ki nasıl oldu diye merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…