Tüp bebek başlama

moralinizi yuksek tutmaniz cok guzel bu surecte.benim ilk denemem olumsuz oldu.simdi 2.deneme icin adet bekliyrm dondurulmusum vardi.tabi daha temkinliyim artik umut var hep ama sanki 5 10 sene daha klinige gidip gelecekmisim gibi geliyor
Bu son olsun canim hayirlisiyla insallah. Nelere dikkat etmek gerekir acaba bu surecte

Canim ben uc yili bitirdim evlilikte bizim sebepsiz infertelite hic gebelik yasamadim. Bugun yumurta takibim vardi sol taraftakiler gec gelisiyormus ama sagdakiler cok guzel dedi. Carsamba yumurta toplama olacak insallah. Sende durumlar ne
Benimde yarin 2 Yılım dolucak evleneli bizim spermde sknti var bide amh biraz düşük cıktı bende kontrolden geldim yumurtalarim iyi gelişiyo dedi doktorum pazartesi toplama olacak bende kist vardı 3 gün onun için tedavi gördüm

Merhaba,ben de tüp bebek tedavisine başladım.Süreci paylaşalım burdan.Benim ilk tüp bebek deneyimim.Umarım olur.Gonal f ve cetrodite iğne kullanıyorum.Size hangi ilaçlar verildi acaba?

Benimde yarin 2 Yılım dolucak evleneli bizim spermde sknti var bide amh biraz düşük cıktı bende kontrolden geldim yumurtalarim iyi gelişiyo dedi doktorum pazartesi toplama olacak bende kist vardı 3 gün onun için tedavi gördüm
Bildigim kadariyla erkeklerde sorun olunca daha şans artiyormus tup bebekte

Merhaba,ben de tüp bebek tedavisine başladım.Süreci paylaşalım burdan.Benim ilk tüp bebek deneyimim.Umarım olur.Gonal f ve cetrodite iğne kullanıyorum.Size hangi ilaçlar verildi acaba?
Bana ilk olarak gonalf verilmisti galiba bes gun onu kullandim birtanede hap olarak ilac aldim bes gun sonra iki gun ikiser tane igne aldim bugunde catlatma igmesi yapicam insallah

Bana ilk olarak gonalf verilmisti galiba bes gun onu kullandim birtanede hap olarak ilac aldim bes gun sonra iki gun ikiser tane igne aldim bugunde catlatma igmesi yapicam insallah
Ben de 9 gün gonalf kullanacakmışım.Siz kaça ayarlayarak kullandınız bu iğneyi?Yumurta toplama(opu) işlemim henüz gerçekleşmedi.Bu işlem tedavinizin kaçıncı günü yapılıyor?

Evet sayı önemli değil,işte kalitesiz çıkarsa ya tutmazsa ya dondurmak için kalmazsa diye düşünüyorum

merhaba, sayıyla ilgili tereddütlü oldugunu gördüm kayıtsız kalamadım. 28 yaşındayım, amh değerim çok çok iyi. Opu da toplanan yumurta sayım ise sadece 9 :)
8 i olgun olmak üzere 6 tanesi döllendi. 3 tane dondurulmuş embriyom var suanda. 1. 5. Günde 2’si 6. Günde :)
Doktorun verdiği vitaminleri mutlaka kullanın opuya kadar. En önemlisi kaliteli olmaları. Hepsi size can evlat olsun insallah 😌

merhaba, sayıyla ilgili tereddütlü oldugunu gördüm kayıtsız kalamadım. 28 yaşındayım, amh değerim çok çok iyi. Opu da toplanan yumurta sayım ise sadece 9 :)
8 i olgun olmak üzere 6 tanesi döllendi. 3 tane dondurulmuş embriyom var suanda. 1. 5. Günde 2’si 6. Günde :)
Doktorun verdiği vitaminleri mutlaka kullanın opuya kadar. En önemlisi kaliteli olmaları. Hepsi size can evlat olsun insallah 😌
Amin inşallah hepimizin. Benimki folikasit verdi,içinde demir ve d vitamini var,ben kendim de balikyagi kullanmaya başladım. İnanın önceden o kadar çok takviye yapıyordum ki, hamile kalmadıkça terkettim birer birer takviyeleri. Şimdi tüp bebek aşamasındayım ve sadece bunları kullanıyorum.

Amin inşallah hepimizin. Benimki folikasit verdi,içinde demir ve d vitamini var,ben kendim de balikyagi kullanmaya başladım. İnanın önceden o kadar çok takviye yapıyordum ki, hamile kalmadıkça terkettim birer birer takviyeleri. Şimdi tüp bebek aşamasındayım ve sadece bunları kullanıyorum.
Yaa süper hiç aksatmadan kullanın onları 😌
Bende opudan sonra d vitamini, omega3 e devam ediyorum. Şimdi transfer aşamasındayım estrofem kullanıyorum. Bu süre zarfında sizde mutlaka lif- muz- boş bol havuç yiyin 😊 çok faydası var.

Merhaba hanımlar. Ben hayırlısiyla tup bebege basladim dün. İlk ignemi yapti. Cok heyecan var istemsiz sevinc var icimde. İnsallah hayirli sonuclar aliriz. Sizin tup bebek hikayeleriniz neler. Benimle başlayan varmi merak ettim. Biraz sohbet edelim😍
Bizde basladik yumurtalarim toplandi 8 embriyo olustu bakalim hayirlisiyla devamini bekliyoruz

X