Tüp Bebek Gebelerinin ve Annelerinin Paylaşım Alanı...

Bende geldim . Ve hayırlı olsun . Yaş 28 ilk denemem. Genart sait hoca . 12 . Gün 727 . 16. Gün 3568. İkiz bekliyoruz keseleri gördük bugün kısmet olursa kalp atışlarını duyucam.

Maşallah ikiz annesi oluyorsun demek:nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
Sağlıklı bir gebelik diliyorum...

bebeklerinle gebeler topiğine geldin demek:KK16::KK16::KK16:
sabah listeye ekleyeceğim canım:KK16:

Canim eklemisin gordum tesekkur ederim .aynen buraya geldim senin actigin topik ugur getirdimburdada hayirlisiyla saglikla dogurmak nasip olurda kucagimiza aliriz

Bende geldim . Ve hayırlı olsun . Yaş 28 ilk denemem. Genart sait hoca . 12 . Gün 727 . 16. Gün 3568. İkiz bekliyoruz keseleri gördük bugün kısmet olursa kalp atışlarını duyucam.

masallah canımm rabbim kucagımıza almayı nasıp etsin transferin hani gun olmustu canımm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim eklemisin gordum tesekkur ederim .aynen buraya geldim senin actigin topik ugur getirdimburdada hayirlisiyla saglikla dogurmak nasip olurda kucagimiza aliriz

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:Diğer topikte hamile kaldın burada da doğuracaksın Allahın izniyle...
Gebelerin birbirlerinden öğreneceği çok şey oluyor bu süreçte birlikte olmanız çok faydalı olacaktır...

Nerde diger kizlar buraya hareket katmak lazim arkadaslar canlansin bubtopikte

Maşallah ikiz annesi oluyorsun demek:nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar:
Sağlıklı bir gebelik diliyorum...

Saol canim. İkiz bizim Allahım isteyen herkese nasip etsin .

masallah canımm rabbim kucagımıza almayı nasıp etsin transferin hani gun olmustu canımm

Canim saolsin amin ınş. Herkese nasip etsin Allahim 15 martta transferim oldu.

canımm iyi şimfi kan vrrdim gine bakayım kac olmuş diye benim 17. gunumm

vee 1960 olmus nazar: nazar: rabbim kucagımıza almayı nasip etsinn 🙏🙏🐞🙏🙏

Ikiz anneleri birsey sormak istiyorum.ilk uc ayinizda hic kahverengi lekelenmeniz oldumu.olduysa doktor ne dedi bilgi verirmisiniz

X