Tüp Bebek Merkezine gitmeden önce hangi tahlilleri yaptırmalıyım

narmu yvz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2021
13
6
27
Hanımlar merhaba özelde tüp bebek merkezine gitmeden önce elimde hazır gitmem gereken hangi tahliller olmalı
Hsg ve emarım var
Hormon tahlili,kan tahlili bunları devlette olmuştum rapor halinde bulmaya çalışacağım bana yinede sıralamayla yazarsanız çok mutlu olurum.
Eşimin de tahlillerini yaptıracağım sipermiyogram yeterli mi ? Başka bir şey isteniyor mu ?

Hanımlar merhaba özelde tüp bebek merkezine gitmeden önce elimde hazır gitmem gereken hangi tahliller olmalı
Hsg ve emarım var
Hormon tahlili,kan tahlili bunları devlette olmuştum rapor halinde bulmaya çalışacağım bana yinede sıralamayla yazarsanız çok mutlu olurum.
Eşimin de tahlillerini yaptıracağım sipermiyogram yeterli mi ? Başka bir şey isteniyor mu ?

Hsg ve emarım var
Hormon testleri senin için
Esin için sperm testi
Kan tahlili
Hsg
Emar
Bunlar yetiyor

Daha önce yaptirdigin ne kadar tahlil varsa yanina alıp görüşmeye gidiyorsun. Eksik varsa doktorun istiyor zaten. Bunu istersen devlette de yaptırabilirsin. Yani o doktora gittin istedi diye söylediği yerde para verip yaptırmaya gerek yok. Durumunuzu degerlendirecektir

X