Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

çok sağolun rabbim herkese şifa versin..ben bu sitede yeniyim biraz karışık bi site nereye ve kime msj yazacağımı pek bilemedim ama çok güzel bi site kimseyle konuşamadıklarını burda çok rahat konuşup öğreniyolar bayanlar..sizin için sakıncası yoksa siz ne aşamadasınız ne gibi sıkıntılarla uğraşıyosunuz anlatabiirmisiniz.

Bende Bahceci fulya da yaptirdim 2. Denememizde oldu... oglum 18 aylik simdi ... ve 1 adet dondurulmus embriyo ile tekrar hamileyim suan cok sukur... :)

İstanbula olanlar için kendi doktorumu öneririm prof erkut artar Allah isteyen herkese nasip etsin

arkadaşlar burda tup bebek deneyimlerini paylaşan ve çalışan arkdaşlarımıza bir sorum olucak. tüp bebek tedavi süresinde kaç günlük rapor alabildiniz. benim bir tüp bebek deneyimim oldu. olumsuz sonuçlandı. önümüzdeki aylarda bir kez daha deneyeceğim.
devlet memuruyum ama yopun stresli bir işim var. o yüzden rapor almam benim için çok daha rahat olucak. ama daha önce rapor konusunda sıkıntı yaşadım. içinizde doktoru bu konuda sıkıntı çıkarmayan var mı arkadaşlar.

anketin tam anlmıyla basarı oranlarını verebilmesi ıcın ankette hem pozitif hem negatif oylamının olması gerekir burda sadece giden kişilerin sayına görebiliyruz yani bi merkeze 100 kişi gider 25 i pozitifse ve hepsi oylarsa burda oranın basarılı oldugu sonucuna varırız ki bu yanıltıcı olur. yani mutlaka oyların negatifleride olması gerekli

medicana çamlıca hastahanesi dr. hüseyin arık la 2010 yılında ilk denememde kızımı sağlıkla kucağıma aldım önümüzdeki ay dondurulmuş tedavime yıne aynı hastahane ve aynı doktorumla devam.

Canım benim doktorum 3 günlük rapor verebileceklerini söylediler.Benimde ekim gibi olacak kısmetse denk gelirse birde bayram tatilne birleştiririm dedim tabi bakalım nasip.

Istanbul tup bebek merkezinde yaptirdim ilk denemem ohs oldugum icin bir ay sonra donmuslarla oldu allahima sukur ilk denememde oldu hileyim istanbul tup bebek merkeze gercekten calisanlari doktorlari muhtesemm bi yer doktorum arey beydi cok iyi bi doktor hep destek oldu hep pozitif yaklasti

Bende Bahceci fulya da yaptirdim 2. Denememizde oldu... oglum 18 aylik simdi ... ve 1 adet dondurulmus embriyo ile tekrar hamileyim suan cok sukur... :)
dondurulmuş ile mi hamile kaldınız acaba? bende bahçecide dondurulmuşlarla negatif aldım bi kez denedim inşallah ikincisinde sizin gibi bende mutluluğu bulurum. 2 embiryo 5. gün ile deniycem içimde büyük bi umut var Mustafa Bey transfer edicek elleri uğurlu gelir inş.

Katılıyorum. Bahçeci ye gittiğimi işaretleyebildim ama negatif olduğunu yazamadım... bahçeciye giden çoğunluk görünüyor ama negatif mi pozitif mi o belli değil...

Bana doktor transfer yaparken sana rapor yazalım bi hafta dedi . ben tüp bebek transferi yazmasını istemiyorum raporda dedim işyerinde herkesin bilmesini istemedim... oval kist operayonu gibi bişey yazdı ama bu şekilde ancak 3 gün rapor verebilirim dedi. 3 gün rapor aldım raporumun son günü bi hastanede kadın doğum uzmanına gidip rapor istedim aynı sebebi yazmasını istedim tüp bebek olduğunu riskli olduğunu söyledim vajinal kist gibi bişey yazdı oda 2 gün rapor verdi yine gitsem yine alırdım ... sorun çıkmadı hiç yani...

Ben de medipol hastanesi doc dr banu kumbak aygun tedavisi ile gebe kaldim
kendiisne minnettarim

inşallah hamile kalırsın canım.. benim doktorum erbil beydi.. dondurulmuşumuzu o koydu çok şükür şimdi 23 haftalık olduk darısı sana olsun inşallahhh...

Merhabalar çok güzel bir anket) ) Teşekkür ederim) ve sonuç değerleri beni mutlu etti)) en yüksek rakam Memorial) ) bende oraya gitmeyi düşünüyorum) 3 defa medikanada beylikdüzü yaptim ve beni maf ettiler! Rezil hastahane (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…