Aşılama Tüp bebek olarak başlayıp aşılamaya dönen hikayem

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Sanki beni anlatıyor gibisin var ya bende başım ağrıyor bugün ve sanki adet olucak gibi karnım a ağrı giriyor bazen pazartesi günü pozitif i görmeyi beklemiyor olduğunu düşünmüyorum bence bu ayda olmadı🥺
Benimde adet agrısı gibi ağrılarım muhtemelen gene olmadı 😢 gecen haftaki tüm belirtiler çatlatma iğnesinden sanırım. Hayırlı olsun hakkımızda 🙏🙏🙏

Benimde adet agrısı gibi ağrılarım muhtemelen gene olmadı 😢 gecen haftaki tüm belirtiler çatlatma iğnesinden sanırım. Hayırlı olsun hakkımızda 🙏🙏🙏
Aynen belirtilerin hepsi iğneden miş onu anladım göğsüm ağrımıyor artık ve şişi indi kasıklarım ın ağrısı da geçti ama karnım ağrıyor işte akıntım da koyulaştı hamilelikte beyaz akıntı olur derler benimki öyle değil

Aynen belirtilerin hepsi iğneden miş onu anladım göğsüm ağrımıyor artık ve şişi indi kasıklarım ın ağrısı da geçti ama karnım ağrıyor işte akıntım da koyulaştı hamilelikte beyaz akıntı olur derler benimki öyle değil
Dayanamadım erken gebelik testi yaptım malesef negatif

Emin misin? Belkide yerleşme kanamasıdır. İnşallah 🙏
Geceden beri peçete ye sildikçe geliyor karnımda ağrıyor zaten 2. Aşılamamda da böyle oldu benim 1 gün böyle sürdü ve sonra söküldü buda öyle olacak sanırım 😞

Canım naptın merak ettim var mı birşeyler benim negatif 😢
Benimde tabiki negatif 😢 pazar gunu regl oldum. Pazartesi doktoruma gittim. Hemen başlarız snaıyodum tüp bebeğe önümüzdeki ay başlıcaz dedi. Kist oluşmuş beklenen bişey zaten bu kadar hormona dedi. Sen gittinmi doktora?

Benimde tabiki negatif 😢 pazar gunu regl oldum. Pazartesi doktoruma gittim. Hemen başlarız snaıyodum tüp bebeğe önümüzdeki ay başlıcaz dedi. Kist oluşmuş beklenen bişey zaten bu kadar hormona dedi. Sen gittinmi doktora?
Benim kistim yok doktor rahmin iyi durumda beklemeye gerek yok bu ay başlayabiliriz dedi başladım ben tekrardan bugün ilaçlarımın 2. Günü inşallah son olur bu tedavi ikimiz için de 😊 sen bu ayı da bol bol değerlendir doğum kontrol hapı vermedi ise bence 🤭

X