Tüp bebek öncesi histereskopi yaptıran var mı ?

Herkese geçmiş olsun yumurta toplama işlemini histeroskopi den sonra yapacaklar bende
Okuduğum kadarıyla önce yumurta toplanıyor buradaki üyelerden
Doktorum yanlış bişey yaomıyodur inşallah
Merhaba size de ❤️ Doktorunuz nasıl bir yol izliyorsa doğrudur bence burada okuduklarınızla kafanızı karıstırmayın sonuçta kişiye özel tedavi uygulanıyor herkesin durumu farklı.. Ben de sık sık yorumlara ya da kafamı kurcalayan şeylere bakıyorum bazen doktoru dinlemek en güzeli sanırım kendimizi de strese sokuyoruz 🙏🏻

Çok küçük polip vardı doktorum almadan transfer yapmam dedi ama.histereskopi bende 6 ay boyunca rahim
İnceliği yaptı sonuçta rahime müdahale ediliyor
Merhaba yeniden , benim bugün operasyon olalı 20 gün oldu. En son adetimi 28 Haziran ' da görmüştüm , şu an gecikmiş durumda. Aslında kasık ağrılarım var ama gelmiyor kanamam bir türlü. Sizde gecikme yaşadınız mı ? Adetin ikinci gününü bekliyoruz transfer detayları için.

Merhaba yeniden , benim bugün operasyon olalı 20 gün oldu. En son adetimi 28 Haziran ' da görmüştüm , şu an gecikmiş durumda. Aslında kasık ağrılarım var ama gelmiyor kanamam bir türlü. Sizde gecikme yaşadınız mı ? Adetin ikinci gününü bekliyoruz transfer detayları için.
Sanırım bende gecikmisti yaa hatta döngüyü tam bilelim diye adet söktürücü kullanmistim

Kız kardeşlerim merhaba, fikrinize ihtiyacım var. Dört senelik evliyim,sürekli adet düzensizliği,ya çok ve yoğun kanamalar ya da hiç adet olamama sebebiyle defalarca doktora gittim. Defalarca kist oluştuğu geçeceği ya da farklı sebepler olduğu söylenerek adet oldum. Mart ayında en son vajinal ağrı ve yoğun kanamayla tüp bebek konusundada iyi isim yapmış bir hastaneye gitmeye karar verdim. Bana bazı testler yapıldı , muayeneler falan derken AMH düşüklüğü olduğu ve doğal yollardan hamile kalamayacağımı söyledi doktorum. O kadar üzüldüm ki… annemin erken yaş menopoz hikayesi var 28 yaşındayım bundan da korkarak açıkçası ne olacağını bilemedim. Her neyse tedaviye başladık. Önce iki ay önce kistim boşaltıldı. Geçen ay yumurtalarım toplandı. Bugün kontrol ve 11-12’sinde transferim vardı normalde. Fakat doktorum histeroskopi önerdi. Tutunmayı kolaylaştıracağı içinmiş. İçimde gelip giden umutsuzluk var. Tekrar deneyemeyecek kadar yorgunum. O yüzden bi yandan diyorumki zaten tekrar denemeyeceksin ne kaybedersin. Bi yandan da korkuyorum işte bilmiyorum , anlatamıyorum. Yeteri kadar bilgi bulamadım o yüzden buradayım. Değerli fikirlerinize çok ihtiyacım var lütfen 🙏🏼
Ben histeroskopi ameliyatı oldum küçük bir polip vardı o kadar küçüktü ki ameliyat sırasında doktorum tam göremese de rahime çizik atma işlemini yaptı hücreleri yenilemesi açısından da iyiymiş rapor sonucunda polipin de alındığını öğrendik rahatladık sonrasında kanamalar oluyor idrarın kırmızı akıyor ayağa kalkmayıp yerinde verdikleri kabın içine idrarını yapıyorsun onun takibini yapıyorsun ikinci idrardan sonra rengi normale dönmüştü ben de anestezi eşliğinde yapılıyor korma inşallah başarılı geçer ben sonrasında başka yerde transfer yaptırdım tutmadı tedavi sonrası 3. Ayda kendiliğimden hamile kaldım histeroskopinin faydası var yani

merhaba bende cuma günü histeroskobi olacağım tüp bebeğe başlamadan yapacak bir yada 2 ay rahim dinlendireceğiz sonra tüp bebeğe başlayacağız dedi doktor bende de hiç sorun yok 3 yıldır gebelik oluşmadı ilk kez gittiğim dok yumurtalıklarımın çok kıvrımlı oldğunu söyledi ona bir şey yapabilirmi bilmiyorum çizik vs bahsetmedi ama yaptırmak istiyorum umut işte

merhaba bende cuma günü histeroskobi olacağım tüp bebeğe başlamadan yapacak bir yada 2 ay rahim dinlendireceğiz sonra tüp bebeğe başlayacağız dedi doktor bende de hiç sorun yok 3 yıldır gebelik oluşmadı ilk kez gittiğim dok yumurtalıklarımın çok kıvrımlı oldğunu söyledi ona bir şey yapabilirmi bilmiyorum çizik vs bahsetmedi ama yaptırmak istiyorum umut işte
canııımmm... doktorlarımıza güvenmek dışında elimizden birşey gelmiyor ben Temmuz'un 17sinde histereskopi oldum sonrasında adet olamadım. Duphaston verdi geçen hafta bitmişti. Yoğun ve ağrılı bir kanamam başladı. Ama o kadar yoğun ki iş yerinde iki saatte bir ped değiştiriyorum düşün. Bugün kontrole gittim tam anlamıyla sökülememişim. Yasmin başladık. 21 gün sonra tekrar kontrol. Bakalım hayırlısı olsun :)

canııımmm... doktorlarımıza güvenmek dışında elimizden birşey gelmiyor ben Temmuz'un 17sinde histereskopi oldum sonrasında adet olamadım. Duphaston verdi geçen hafta bitmişti. Yoğun ve ağrılı bir kanamam başladı. Ama o kadar yoğun ki iş yerinde iki saatte bir ped değiştiriyorum düşün. Bugün kontrole gittim tam anlamıyla sökülememişim. Yasmin başladık. 21 gün sonra tekrar kontrol. Bakalım hayırlısı olsun :)
Yoğun olmana rağmen sökülememiş olmanda enteresan ama vucüt tepki veriyoe bi şekilde yapacak bişi yok malesef bekleyeceğiz benimde cuma çekildi hala kanamam var seninde olmuşmuydu benide ilk adetinde muayene edeceğim dedi ona göre başlayacağız bakalım

X