Tüp Bebek Sürecinde Olanlara Bir Hikaye

Mrb cnm sakin umutsuz olma bu durumu yasayan kuzenimin suan iki kizi var tup bebek ile.ilk tup bebekte dis gebelik yasadi ve bir yumurtaligini almislardi yinede pes etmedi 2 sene ust uste denedi 2 kizi var.
Ayni sekilde benimde 1 kizim var tup bebek yontemiyle ama benim sorunumda amh dusukluguydu .3. Denememde kizim oldu cok sukur .darisi tum isteyenlere .
Simdide yine tedavi goruyoruz kizimiza kardes icin

Siz kimden randevu aldınız acaba doktorunuz kim bizimde negatif olunca bahçeci Mehmet reşit asoğlu dan randevu aldık ay sonuna doğru
Merhabalar bende Mehmet beye başladım pazartesi gunu kontrolüm :)) sanırım dondurulmuş embriyo karar verdi

Merhabalar bende Mehmet beye başladım pazartesi gunu kontrolüm :)) sanırım dondurulmuş embriyo karar verdi
Ayyy inşallah hayırlısı olur selametle güzel haberlerle ayrılırız ordan biz de kendisinde muayane olduk adet olup gel dedi tedaviye başlayacağız muhtemelen

Ayyy cok cok guzel Allahim saglikla neseyle kizinizi buyutmeyi nasip etsin ve saglikli bir kardes nasil etsin tez zamanda

Cok tesekkur ederim aslinda icim rahat birgun Anne olacagima inaniyorum her hamile kadin gorurdumde Allahim bana da hayirla saglikla nasip et diyorum artik kismetimiz zamanimiz ne zamandir bilmiyorum ama olacaktir insallah

Seninle aynı durumu yaşıyorum bende düzenli adet aliyordum amh nedir hiç duymadim bebek i in doktkra gittigimde doktor test yapti 27 yaz amh 0.04 tüp bebek yap dedi ve şuan tüp bebek sureceine baslicam korkuyorum olumsuz sonuç sikicak diye bide maddi manevi yipranicam yollara düşüncem bulunduğum şehirde olsa bir nevi rahatlardım ama çok uzak bir şehire gidicem tüp bebek için hiç böyle durumun içinde olan konuya tam hakim olan kimseuofe tanımıyorum hep duyardım devlette bile hsg yok özele gittim çekildim hiç bir sorun yok yumurta rezervim bitik 1 tanede olsa ona razıyım yanımda ailem yok evliligimde çok sorun yaşadım eşimden yana değil ailesinden yana herşeyin başı stres sağlıksız beslenme hareketsizlik aç kalip odamdan çıkmazdim şimdi onların umrundamiyi ama derdi veren ALLAH dermanida veren ALLAH

Ankara'dami tedavi oluyorsunuz tüp bebek için

Aynen cnm nasipte varsa er yada gec olucaktir insallah sen icini ferah tut ve umudunu yitirme.tesekkur ederim saol cnm amin

Yaaa maşallah ama lütfen stres yapma inşallah herşey çok güzel olacak
Çok teşekkür ederim yapıldı yarın 5. Gün olacak insallah arayacaklar kalitesini söyleyecekler lütfen dua edin kimin dua kapısı açık hiç belli olmaz ben herkes icin dua ediyorum Allah’ın izniyle

Merhaba süreciniz nasıl devam ediyor memnun musunuz? Bende bugun kendisine baslıyorum bana da dondurulmus olarak karar verdi
merhabalar şimdilik çok şükür hiçbir sorun olmadan devam ediyoruz regl olunca hsg çektireceğim ona göre taze veya dondurulmuş karar verilecek sizin nasıl gidiyor hangi aşamadasınız

Çok teşekkür ederim yapıldı yarın 5. Gün olacak insallah arayacaklar kalitesini söyleyecekler lütfen dua edin kimin dua kapısı açık hiç belli olmaz ben herkes icin dua ediyorum Allah’ın izniyle
İnşallah canım benim sende bende bizim gibi bu yolda olanlqrda en güzel haberlerle ayrılırlar merkezlerinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…